• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    Takze je lepsi aby ta pamet byla volna?
    SUK
    SUK --- ---
    Kolik ta nova Opera ma zrat pameti? Ted jsem koukal u otce a je to fakt strasny, neb to sezere snad vsecko volnyho :-/
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: no proste v dane situaci ma dany element jak odkaz, tak ma onclick event. stara opera dala v takove situaci prednost odkazu, webkit tomu JS...a pak uz je problem v tom, ze autori tech JS jsou prasata a u kliku nekontroluji kterym tlacitkem byl udelany :)

    a nejsi sam komu to vadi, ten bug se eviduje od 2008 :)
    https://bugs.webkit.org/show_bug.cgi?id=22382

    urcite budou aspon pro chrome nejaka rozsireni - nevim jak to ma opera, jestli pouziva ty same nebo ty chromove
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: nj len ked nieco ma otvorit tab na pozadi, tak je fakt bug ked sa reloadne aj aktivny tab s tym odkazom. to nie jo ocakavani / ne/prevzati, to je bug jak prasa :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Mas pravdu. Cekas to protoze jsi tak zvykly... No nova opera neni stara, tak to tak proste soudruzi z Opery neudelali (neprevzali od chromu)...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: v starej to funguje tak ako by som cakal; middle click otvori odkaz (obrazok / novy produkt) na novom tabe v pozadi, bez zmeny aktualnej stranky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    opravdu to tak i ted na te strance ve stare opere funguje?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: prvy odkaz: kliknem si akykolvek nahlad middleclickom, otvori sa na pozadi, ale aj v aktivnej stranke sa nacita odkaz.

    druhy odkaz (steam); bolo by super, keby middle click robil to iste co 'open link in new tab'. tak to fungovalo kedysi a otvori to uplne iny (full res) obrazok ako ten nahladovy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    funguje mi korektne a nebo nevim kam kliknout

    HADIAK:
    vlastnost vetsiny JS galerii. Nenazval bych to ze to nekdo nejak extra hackuje. U me na galerce to je uplne stejne a naschval jsem to nejak se nepokousel zakazovat
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ex2: fotogaleria; middle click na obrazku a otvori sa JS okno; http://store.steampowered.com/app/227300/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    proc nedas rovnou priklad usetris si i dalsim zbytecny post... ja se s tim zatim nesetkal...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neskutocne ma seru weby, kde nakliknem link/obrazok middle clickom a on sa otvori v aktivnom okne. to je daka featura tych webov, ze odchytavaju ten click, alebo novej opery, ze je to posrane?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je popravde asi jedina vlastnost, ktera se mi na nove libi oproti stare (kdyz pominu fungujici weby :D)
    ADAM
    ADAM --- ---
    v "nové" opeře mám nastaveno, že při všechny taby se načítají až když na ně kliknu.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak mi spadl net a po najetí jsem se znovu přihlásil k synchronizaci a mám všechny záložky 2x ... super featura aneb když už uživatele nasrat, tak pořádně
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    nedá se nějak nastavit, aby mě "skupinky tabů", které jsou minimalizované načítal prohlížeč až po jejich rozbalení a ne hned při spuštění prohlížeče?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Jestli se dobře pamatuji, tak se to vždy řeší pomocí nějakého js. Když je zakážeš, tak by mělo kopírování fungovat bez problémů.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: sprostost. ak by som naozaj chcel tak pozrem source stranky a je to. ale proste oznacit text je zaklad.

    OMNISLASH: o to nejde. hovorim, to bol len priklad.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja tam tedy neco ve stare opere oznacim, zmacknu ctrl+c a mam to ve schrance
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam