• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    já doplňků zkoušel pár ale nikdy jsem je aktivně nepoužíval...


    OMNISLASH:
    To jo! Já to už beru jako samozřejmost. V článku nepsali, že je neobsahuje, tak jsem na to ani nereagoval. :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    za me nativni mouse gestures. to mi (mimo jine) na chromem fakt chybi :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANIELSOFT:
    super, ale dokud to neumí základy, které tam bohužel jen tak naokraj zmiňují, tak je to pro mě nezajímavé...

    - správce hesel
    - našeptávání
    - speed dial (i když ten bych asi oželel)

    - jinak těšil jsem se až se dočtu o stack tabu a nic :(
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    Otter: nadějný restart klasické Opery - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/otter-nadejny-restart-klasicke-opery/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: ano, dnes ma KK skoro nasral.. nezobrazoval obrazky/ikonky, neodosielal spravy; refresh/zmazanie cashe pomohlo ale po chvilke znova to iste. uz som sa tak vytocil na operu, ze som nahodil aktualny FX s mouse gesture addonom, ale zatial som stale v Opere :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, tak už nejsem jediný, kdo pozoruje s Operou problémy nějakou dobu s Wikipedií třeba a FB (jo, tam by mě to tak nepřekvapovalo:-)).
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Uvidíme, já turbo zapnuté našel, ale docela věřím, že jsem ho nejprve omylem zapnul, protože jsem na tu položku v menu klikl v domnění, že dostanu volby. A to bylo až po pozorování problému.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK: Mi to delala Opera Turbo. Taky jsem ji vedome nezapl ale byla zapla...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Začal jsem mít problémy s 34.0.2036.25 na Win, některé weby blbnou nebo vůbec nefungují, a to i po vymazání
    Browsing history
    Download history
    Cookies and other site data
    Cached images and files

    Ale pozor, jakmile daný web otevřu v Private window, tak funguje!

    Konkrétně mi třeba přestala chodit https://www.wikipedia.org/
    Teď jsem si s tím ale hrál a už mi chodí i v normálním okně. Je to zvláštní. VPN ani Opera Turbo nepoužívám.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    1 abo 2 updaty dozadu (skor jeden) mi zacal totalne blbnut speed dial. pri presuvani poloziek, alebo otvarani folderu ide opera asi tak pol frejmu za sekundu... wtf?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v 35 je jako beta...

    Changelog for 35
    http://www.opera.com/blogs/desktop/changelog-35/#b2066.10
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdybyste náhodou řešili, že vám nejde stahovat z ulozto.cz nebo že se vám odhlašuje czechtorrent trřacker atd... tak si vypněte OPERA TURBO. Asi se nějakýmn omylem ji podařilo zapnout a den řeším, že se to chová blbě... :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: jo, ten je fajn.. v chromem mi chybi oboji :/ ale kdyz holt google vyvojari vi lepe, co lide potrebuji, nez lide samotni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH: Ff to taky umi. Mi vice chybi stacking :(
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jasne, to byla jedna z jejich super featur
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OMNISLASH: To nevim, ale neprezentuji to tak asi ne. Ja funguju na BETA verzi ne na DEV.

    BTW: to stara opera umela? Nejak si to neuvedomuji...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a uz umi zobrazit taby ve vice radcich?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Testovací Opera 35 už umí ztlumit hrající stránky – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...y/testovaci-opera-35-uz-umi-ztlumit-hrajici-stranky/sc-4-a-180463/default.aspx
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ja porad cekam na stackovani tabu... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: konecne pridali do stahovaciho popupu moznost zrusti stahovani? A to jim to trvalo jen 19 verzi a x let, super :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: parada, tak si pockam na stable :)

    btw aj vam sa stava (uz niekolko verzii), ze pri otvoreni noveho tabu mysou (lave mysitko a mys dodola) sa vam otvori nie prazdny tab ale stranka ktora je na cca tej pozici v quick diale?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam