• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tiez vam "miznu" grafy? akekolvek, kdekolvek; namatkou napr steammarket;

    Steam Community Market :: Listings for Chroma 3 Case
    http://steamcommunity.com/market/listings/730/Chroma%203%20Case

    graf sa zobrazi, je tam, a napr prepnem tab a po navrate grafu nie je.

    Version: 37.0.2178.43 - Opera is up to date
    Update stream: Stable
    System: Windows 10 64-bit (WoW64)
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADAM: Výborně, díky!
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: ještě je zkratka pro exit ctrl shift x
    MVEK
    MVEK --- ---
    No, nicméně to můj případ nebude, ale je fakt, že ta Opera na tom počítači není instalovaná mnou, je to takový pracovní "mockovací" mašina. Tak kdoví, co tam původně dotyčný nastavil, měl bych mrknout. Ale stalo se mi to zatím asi jen dvakrát.
    ADAM
    ADAM --- ---
    a kua. ja uz vim.
    ja jsem dobrej blbec

    sam jsem si univerzalne nastavil pres autohotkey zkratku ctrl+q = alt+f4.

    sem ja to ale vul :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: nejde. lebo taka nie je? :) ja to mozem stlacat kolko chcem a nic mi to nerobi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM:
    IMO tam já takovou nemám...

    Zkuste nějaký ten reset nastavení zkratek... nebo já nevím jak jste ji tam dostali :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    zkratka ctrl+q odstranit imho nejde
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    vlastně nemám žádnou zkratku obsahující Q :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    v mojej opere ctrl q skratka nie je. a klavesove skratky samozrejme menit idu. (37.0.2178.43)
    ADAM
    ADAM --- ---
    v opeře nejde. čili leda přes autohotkey. a za to mi to zatím nestálo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAM: Nejde zmenit? Zrusit?
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: ctrl q.
    A pěkně mě tahle zkratka taky sere
    MVEK
    MVEK --- ---
    Opera 37 a starší, má nějakou tajnou zkratku na zavření všeho (a nemyslím ALT+F4)? Já jen, že při přepínání jazyku klávesnice, nebo kopírování, zkrátka při práci s levým dolním rohem klávesnice (na notebooku) se mi najednou povedlo zavřít hlavní okno i private window (o to jsem tedy přišel, hlavní pak naběhlo s posledními taby).

    A myslím, že to není poprvé.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Opět jsem po delší době našel v Opeře aktivované Turbo. V životě jsem ho na tomhle počítači nepoužil, ještě mi řekněte, že se tohle nastavení přenáší přes Opera účet mezi zařízeními:-).
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: To sice ne, ale copak to není běžné, že si někdo ukončí aplikaci v takovém pořadí, že přijde o poslední taby? Mně se to stalo už kolikrát, ale když jsem to věděl, tak jsem si u staré verze vykopíroval zálohu autosave session a bylo to. Historii jsem tam teda nezkoušel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK: Aha. No asi uplne neplanovali ze to takto nekdo pouzije...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Okna... Tzn. končil jsem (vypínal Operu a počítač), zavřel jsem jedno okno a druhé. A ejhle, to první bylo moje hlavní, kde jsem měl všechny pinned a nedodělané taby. Jenže jsem si to neuvědomil včas, až poté, co byla Opera už dole.

    Když jsem Operu znovu otevřel, naběhlo mi to druhé okno, poslední zavřené. K tomu zavřenému předtím jsem se nedostal, protože v zavřených tabech samozřejmě po restartu Opery nebylo. No ale stránky z něj jsem v historii také nenašel, takže prostě mám smůlu, co si nepamatuju, že jsem tam měl, to už nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam