• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADAM: Dík:-).
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: pokud tě fup netrápí, tak mini nemá žádný význam
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já se zeptám spíš jinak, má něco navíc, nebo naopak něco chybí Opeře Mini oproti té klasické, vyjma té komprimace (a s tím spojenými úskalí)?

    Jinými slovy, jestli mám nějaký důvod ji zkoušet, pokud mě FUP zvláště při brouzdání z mobilu nežere?
    LUDO
    LUDO --- ---
    MVEK: mini v podstate komprimuje celu stranku a dodava ju vo formate spracovatelnom len v mini, niektore stranky tak nemusia fungovat uplne korektne
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: mini šetří víc než turbo. Výrazně.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Pletu se, když si myslím, že i ta Opera browser pro Android má v sobě turbo, a tedy šetření?

    Mně to spíš přijde zcestné, proč dva prohlížeče, pokud jde jen o úsporu dat. Ostatně na úsporu dat mi cpali taky Opera Max, vyzkoušel jsem to chvilku, než jsem zjistil, že 90 % mé komunikace spadá do té kategorie, kterou neumí šifrovat. Videa nepřehrávám atp.

    Takže pokud Opera mini nemá nějakou jinou featuru, nebo nepřijde někomu z nějakého důvodu přívětivější, tak ji zas odinstaluji (už jsem z toho byl tak zmaten, že jsem si myslel, že když to cpe už podruhé za dva dny, tak asi už je to jediná větev vývoje, ale ještě jsem ji nepustil).
    SUK
    SUK --- ---
    Super. A jde nejak ty debilni notifikace vypnout, aby mi ji necpala? Kdybych chtel Operu mini, tak si ji nainstaluju, ale netusim, k cemu by mi byla...
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: mini je speciální v tom, že extrémně šetří data. Mini používám přes data, normal operu přes wifi
    MVEK
    MVEK --- ---
    Může mi prosím někdo objasnit vztah Opery na Android a Opery Mini? Furt se mi cpe teď reklamou Opera Mini, když u používám Operu pro Android.
    MVEK
    MVEK --- ---
    MVEK: Vyřešil jsem to, jen jsem musel u každé otevřené záložky naklikat uložení do oblíbených. Až si tedy nastavím nové heslo po resetu hesla k Opera Sync, snad to budu mít i na desktopu:-).
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    KOC256: tady bych zkusil projet počítač antispywarem, jestli tam není keylogger (i když fakt to může dělat Opera, no nevím)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nepoužíváte někdo Operu na Androidu a PC, s přihlášením k účtu a neřešil jste, že byste se chtěl z PC dostat k záložkám otevřeným na Androidu? Opačně mi to nabízí, ale tímto směrem ne. Mám tam naházených asi 20 záložek otevřených přes NFC a chtěl bych si je uložit někam.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Někdy se mi povede napsat interpunkci, která pak nejde jednoduše smazat. jako by byla v jiné vrstvě...



    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ma aj nova opera daku moznost nastavovania pocet konekcii per server / total?

    nie je schopna mi nacitat obrazky kludne aj v nyxackej diskusii, kde je 10+ obrazkov. nacita napr 5 a zvysne nezobrazi. co som tak narychlo skusal IE, tak ten nacital vsetky, takze OS/ISP/router mozme vylucit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    *stack
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Tak zrovna exit conf window je asi neco co moc lidi nezaujme...
    Mi tam chybi stavk zalozek. Coz mozna je taky okrajovka...

    Premyslim co ten tym vyvojaru tam porad (ne)dela...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Pop-up okno lze deaktivovat v Nastavená -> Prohlížeč -> Enable the search popup on selecting text

    Inspirace je převzata z mobilních zařízení (zdroj: http://www.opera.com/blogs/desktop/2016/07/opera-beta-39-0-2256-30-update/)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ok ok nastastie sa to da vypnut, ale aj tak, ked s tymto stracaju cas a po rokoch tam nie je ani exit conf window, je to smutne :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: ono to nema trvacnost hodin/minut.. staci sekund :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: To jsi velmi anomální osoba:-). Myslím to proto, že je zázrak, že si to označení často nechtěně nezrušíš apod.
    Ale v pohodě, já mám takových anomalit zas jinde... A bohužel pro MS jsem anomální už tím, že mám lištu Windows vlevo svisle, takže mi celé datum i s dnem v týdnu a volič jazyku klávesnice atd. zabírá zbytečné místo celého řádku na té liště.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ja oznacovanie textu pouzivam ako zalozku v knihe = na oznacenie textu, ktory som prave precital. takze take vyskakovacky su viac ako rusive. nehovoriac o tom, ze to tam potom zavadza.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam