• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FND
    FND --- ---
    jde nejak nastavit u opery 42 (next) cache kvuli ssdcku? jsem googlil , ale nic jsem nenasel. dik )
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Co jsem četl diskuzi na Opera Desktop Team, tak tam byla popisována chyba s Google Images a doplňkem uBlock. Mě se to chová podle screenu níže i bez doplňku uBlock.
    Zajímavé je, že na notebooku je vše v pořádku a na desktopu to blbne ...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KEVIN00: Ano, je to nahlášeno v jejich (O41RC) diskusi... Používej O39, tam je to OK.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    co by som dal za to mat google images s nahladmi a adresou a ich velkostou!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak jsem trochu laboroval se zobrazením Google Images a pokud je VPN zapnuta, tak je vše v pohodě. Pokud ji vypnu, Google Images nefunguje. Má někdo podobné chování?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nahodou som si vsimol, ze ma opera defaultne zapnute "Battery saver", coz je urcite super, ale na desktope? :)

    Battery saver | Browser with a power saving mode| Opera | Opera
    https://www.opera.com/computer/features/battery-saver

    Except for the prompt to turn the feature on, most of the power saving magic happens in the background. For example, when the battery saver is on, it reduces activity in the background tabs, automatically pauses plug-ins you don’t need and pauses browser theme animations until you can charge the laptop. So, you can still enjoy Opera's speed and functionality at their best!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    M0R: Verze 41
    M0R
    M0R --- ---
    KEVIN00: jakoze verze 12 nebo 40?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Funguje Vám v nové x64beta verzi korektně zobrazování obrázků v Google vyhledávání? Obrázky se mi zobrazují pouze jako odkazy na ne klasicky jako "prezentace":

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak Vivaldi nespolupracuje s webem icloud :(... Při označení více fotek je nedokáže najednout stáhnout... A ještě že se vracím k tomu progressu. Hodně to jde vidět při uploadu fotek (třeba na geocaching com). Kliknu na "Uložit" a nic se neděje (zdánlivě). Po dokončení uploadu se to prostě refreshne. To je fakt blbý...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak Vivaldi je skoro super ;-)...

    Hlavne je dobry stara prace s TABY. Stacky a nahledy... akorat me stvr ze se nahledy neobnovuji... tento neaktualni tam mam jiz dva dny. K cemu je nahled, kdyz uz davno mohu byt na jine strance...

    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: .... kterej osobne vypinam jako prvni :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jasne...
    ale asi jsi nebyl ta masa...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (pouzival aj ako uzivatel a aj ako tvorca web stranok :) )
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ja som to pouzival :) problem bol aj v kode, ze nie vsetky strankovane weby to pouzivali...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SUK:
    HADIAK:
    zkusila byt prukopnikem... ...jak vidno se to nechytilo. Narozdil od Speed dialu :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: riadi sa to pomocou rel="next" & rel="prev"... O12 bola celkovo dost nextgen...
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Na vivaldi a dalsich me trapi, ze neumi prejit "dopredu do neznama". Na spouste webu, ktere maji strankovani (nevim, cim se to ridi) je moznost jit "dopredu" (gestem, zkratkou atd) na dalsi stranku, i kdyz jsem tam nikdy nebyl. Funguje mi to v O12, v nicem jinym :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ja mam tuto ponuku v privacy; (40.0.2308.81)

    Block ads
    Privacy
    VPN
    Autofill
    Passwords
    HTTPS/SSL
    WebRTC
    Cookies
    Handlers
    Advanced settings

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Zobrazení uloženého hesla | Seznam Nápověda
    https://napoveda.seznam.cz/cz/email/opera/zobrazeni-hesla-opera/

    no presne takto si to pamatuji... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam