• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KKTLEO
    KKTLEO --- ---
    REDFOX: 42.0.2393.137
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KKTLEO: Jaká verze?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já se tu proxy "VPN" ani neodvážil zapnout, ale tak to bude i tím, že mám placenou skutečnou VPN:-).
    KKTLEO
    KKTLEO --- ---
    Borci též mi nejde VPN
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    REDFOX: 42.0.2393.137 - vpn funguje.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    REDFOX: aktualni je Opera 42, neni problem v tom?
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Už dva dny se mi nedaří s Operou 39 připojit k VPN, seznam VPN lokací/serverů z nabídky zmizel. Funguje vám to s novější verzí?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    niekto to aj skusal?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jsem tu jediný operista na Androidu, kterému v Opeře zlobí (Samsung) klávesnice, že pokud napíšu třeba "operp", tak možná mi to "opera" nabídne, to nevím, ale podstatné je, že když se sám opravím a smažu to "p" a napíšu "o", tak klávesnice to vyhodnocuje jako nové slovo, místo aby stále evidovala celé "opera"?

    Když píšu SMSky nebo maily v GMailu, tak žádný problém, prostě dokud neudělám mezeru (a možná i pak), při mazání se to bere jako celé slovo. Zatímco v Opeře pak paměť klávesnice získává zajímavá slova (většinou samotné koncovky).
    MVEK
    MVEK --- ---
    SUK: Dík, vím, že jsem zaznamenal (a myslel si, že jsem někam poznamenal) ještě aspoň jeden, ale možná to za ten rok, dva, tři už zaniklo.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Měl by někdo tip na stejně dobře fungující free VPN plugin, jaký je v nové Opeře, ale pro O36 nebo Chrome podporující Windows XP? Díky.
    SUK
    SUK --- ---
    MVEK: Otter browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jak se jmenují ty další pokusy alternativy Opery kromě Vivaldi?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ъ-Газета - К Opera Software примеряют фильтр
    http://kommersant.ru/doc/3148874
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK
    MVEK --- ---
    A já se na to vybodl, protože jsem si řekl, že zrovna je to kompromis a ušetřím životnost disku, aniž bych věděl, jestli se mi to vyplatí (nebudu třeba dřív stejně měnit kvůli velikosti...?), když tím ale zase brouzdání zpomalím. Zvláště teď, kdy už mám slušné připojení a ne umírající ADSL.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    to som riesil cez Symlinks / hard link
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Asi změnit umístění.
    Taky jsem to nenašel.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: co presne myslis "nastavit"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam