• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    oh wow, prave som si vsimol, ze uz vie otvarat na steame obrazky do tabu v pozadi a JS to odignoruje!
    tu - HADIAK; som o tom pisal, teraz to fixly. no wow! necely rok :D
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KOC256: 806 je 2 buildy zpět (stable), viz http://ftp.opera.com/ftp/pub/opera/desktop/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    mi taky. PGO jsem vynechal... :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne pise 43.0.2442.1144 (PGO) :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    to je co za verzování? jiný než WIN OS?
    Já jedu na 43.0.2442.1144
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Včera jsem zjistil, že od v. 43.0.2442.991 nefunguje hledání na některých webech - text se sice vyhledá, ale barevně nezvýrazní, dokud neuzavřu vyhledávací pole. Takže downgrade na 43.0.2442.806, asi na delší dobu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    no me nepomohl ani ten downgrade. Ono to bude asi jeste nekde jinde jen nevim ceho se chytit :(
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Jasně, že jde (pokud pak smažeš soubor autoupdate.exe). Já strávil testováním starších verzí několik hodin, přičemž: v O39 už nejde VPN, v O40 i 41 nejdou některé https weby (jako Seznam mail), O42 zase přidává do stažených exe souborů tu informaci o zóně, jak jsem psal níže - ovšem jen ve Windows, pokud máš jiný OS, tak bez problémů. Pro mě je tedy O43 nejmenší zlo, až na to, že se v ní nedostanu na weby s SHA-1.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    jak jsem psal. blbne mi to az od 43.

    Zkusim downgrade, pokud to vubec jde...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Ve verzi 12.x to ještě funguje dobře :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    tak moc jsem chtel aby to fungovalo. ale toto mi nic neresi... :(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Kdyby ten blbý účet Opery aspoň umožňoval se vrátit k posledním otevřeným tabům o jednu verzi zpět. Ale ne, po tom restartu se to i na účtu vymazalo.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KOC256: Pomůže zakázat horizontal link selection v opera://flags
    MVEK
    MVEK --- ---
    SUK: To neznám, ale ne.
    SUK
    SUK --- ---
    Ctrl + Shift + T nejak pomuze?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Máte zkušenost, jak v Opeře dostat naposledy otevřené taby? Ukončil jsem ji večer a nevybavuji si, že bych tedy zavíral okna ve špatném pořadí, ale dneska po automatickém updatu mi naběhl jen jeden tab, který vím, že včera otevřený byl. Ale tedy nepatří ani mezi pinned tabs...

    Napadá mě jedině tedy vyhledat ty taby v historii, ale pokud nebyly načtené včera, tak asi nic nenajdu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: to muze zpusobovat antivirus, treba Defender. Zkus ho vypnout a uvidis.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Já to řešil tak, že jsem toho daného souboru udělal kopii a přejmenoval ho tak jak potřebuji, např. video.mp4. Potom jsem stahování v Opeře zrušil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Download mi zustal viset na 100%. Da se tomu nejak pomoci nebo to riznout a prejmovat (zustala tam koncovka .opdownload)?

    O43

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Neřešil jste někdo problém se SSL certifikátem v appce Opery (na Sony smart TV)? Zničeho nic se začal objevovat u všech stránek. Je nějaká možnost vypnout kontrolu SSL certifikátů u tý appky/tv?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam