• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: prijde mi to trochu jako overkill. Od historie nechi nic jineho, nez aby mi spravne naseptala navstivenou stranku, kdyz napisu prvnich par pismen do adresniho radku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vyšla nová verze prohlížeče Vivaldi s nejlepší historií prohlížení – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...e-prohlizece-vivaldi-s-nejlepsi-historii-prohlizeni/sc-4-a-186922/default.aspx
    MVEK
    MVEK --- ---
    Myslím, že se mi děje něco podobného u streamů na TwitchTV. Ale u mě to mohlo být i díky vytížení jinou aplikací. Tu rádoby VPN v Opeře rozhodně nepoužívám.
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    REDFOX: ok dik.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    IZSTVOCH: Nedá se s tím nic dělat, jen vypnout VPN, pak se ten bug se zaplněním paměti prý neprojevuje.
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    prosimvas takovej lama dotaz, v poslednich par verzich opery dochazi k tomu ze kdyz koukam na delsi stream z ct (ted si nevybavuju jestli to delaj i jiny streamy, cokoli jinyho jako yt whatever nesleduju tak dlouho) po cca hodine sledovani zacne totalne lagovat a zamrzat celej komp... nikdy pred tim se to nestavalo a nezridka bezelo ct24 v backgroundu celou noc... nasel sem tady cosi o plny pameti coz by i symptomama odpovidalo, zkousel sem googlit a leckde se pise o moznosti v nastaveni/pokrocile nastavit velikost pameti nicmene u my posledni verze 44.XY i kdyz zakliknu pokrocily nastaveni ne a ne neco podobnyho najit... lze tedle problem nejak eliminovat nebo mam zacit koukat na streamovany filmy prez jinej browser? :) diky za odpoved...

    (thinkpad t510 intel i7 4gb ram win7 pro 64bit)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Pokud je chyba na straně Google, většinou ji nechávají být. Nedávno jsem žasnul nad tím, že třeba bug s některými certifikáty, kvůli kterému nešly načíst weby jako Seznam mail, nechali přes celou verzi 40 i 41. Je div, když se člověk trefí do alespoň přijatelně funkčního buildu.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KOC256: uci se od kluku z chromu :) (pardon, snazil jsem se, ale nedovedl jsem si pomoct)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nechapu proc do O44 pridali chybu, ze v pripade pokud je aktivni stahovani a kliknete na "Vymyzat",m tak se to stahovani taky smaze... Ono to potrebovalo zmenu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pozriem to doma, niekde som to videl... :) (nie na stranke, skor v nastaveni, alebo daky mouseover)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Vidím jedině před loginem ikonu klíče, která ukazuje na uložené heslo. Heslo jde z menu pouze odebrat, ale autologin také nevidím.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mně začíná v Opeře chybět FireFoxí "test pilot" plugin "Tab Center", díky kterému mám taby po levé straně a o chlup více místa na výšku i lépe čitelné otevřené taby při větším množství.
    Ale nebaví mě moc zkoumat důvěryhodnost (s každým updatem) doplňků, nebo řešit jejich pozdější nekompatibilitu, a tak se mi hledat pluginy třetích stran nechce, tak nebudu brblat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    aha vidim to i na NYXu, ale nejak nechapu k cemu to je dobre... :) nevidim tam neco jako autologin nebo nechapu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (v url riadku, vedla zamku s https a vpn ikonkami)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: sak to, ze tiez som to zatial videl len na 1 stranke :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    kde, jak? nevidim
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    pozeram, ze pridali "klucik" a autologin funkciu, aj ked teda... asi funguje inak ako by som si predstavoval :) uvidime casom, co sa z toho vyvrbi. (zatial to skor vadi, lebo "remove password" je moc blizko na moznost ukliknutia sa)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    HADIAK: Oproti beta verzi 44 ne, ale 43 byla o chlup lepší - sice nepovolovala servery s SHA-1, zato v ní bylo méně chyb. O44 má problémy např. s načítáním některých webů (stále se zobrazují "throbbery"), nebo postupně zabere celou fyzickou paměť při streamování přes VPN. Chybu s vyhledáváním na stránce a s kliky levou myší taky neopravili... oni prostě čekají, až to Chromium někdy fixne přímo Google a do té doby sedí na zadku, případně přidají některé svoje bugy :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    REDFOX: a nieco dolezite pokazili? :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Vyšla O44, ovšem nic důležitého neopravili, zůstávám u 43.0.2442.806.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam