• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    Já tě chápu, ale přijde mi, že je fajn to udělal blboidní pro 97% uživatelů. Tj. UC "chci převádět na místní jednotky"
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Pro mě je, "že to blbě funguje" to, že nemám možnost si zvolit jinou jednotku jako v jakémkoliv převaděči. Ať to bere default. Měny samozřejmě budou fajn.
    Ale zrovna dny potřebuji často přepočíst na měsíce nebo roky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: myslim, ze to tu uz prebehlo, ale ja oznacovanie textu pouzivam ako "zalozku". takze vyskakovacie akekolvek veci su v tom pripade viac ako rusive.

    snapshot; vyhoda: obmedzenie na okno browsera (aj ked to moze byt vlastne aj nevyhoda :) ), copy do schranky (uplne staci, kedze aj gmail aj kk chat dokazu vkladat obrazky z clipboardu)
    nevyhoda: okno snapshotu nepouziva mousegestures.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK: Asi jo. Je to ve stejnem duchu. Proc mas potrebu neco oznacovat, pokud to pak nechces kopirovat. Dal bych tomu sanci...

    Snapshot k hovnu, kdyz vystrizly ve Win funguji dobre. Nebo to umi neco zasadniho navic?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    musi byt povolene to vyskakovanie? (ktore som vypol hned ako to pridali).
    lebo ak oznacim niekde daku teplotu, tak mi to nic nerobi... snapshotovanie funguje, len skoda, ze s tym prisli trosku neskoro.. ale neva.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    To je takové to zvolání: "zkusil jsem to na blbostech a je to na hovno..."

    Já to už pár verzí používám pro orientaci v cenách €, $, PLZ => CZK a pro orientaci spokojenost.

    Stejně tak mi vyhovuje to, že při označení textu mi vyskočí kopírovat a naopak jak trubka čekám u Skypu to samé, než mi dojde že ono to nevyskočí... ...taky co jiného bych asi tak chtěl dělat když označím text (na webu, skype)? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jo, vyzkoušel jsem ten převod a je to takové "my si myslíme, že chcete toto", protože třeba km to převedlo na míle, aniž by se dalo něco změnit. Gramy na unce, další jsem nezkoušel. Počet dní to třeba ale na nic nepřevedlo.
    OTZ
    OTZ --- ---
    dnesni update:



    KOC256
    KOC256 --- ---
    48.0.2685.32 (PGO)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Docela nesmysly v celkovem pojeti...

    Vivaldi 1.12 přidává rozšířený správce stahování a podrobnosti o fotkách. Synchronizace pořád chybí – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...-a-podrobnosti-o-fotkach-synchronizace-porad-chybi/sc-4-a-189622/default.aspx
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je featura, kvuli ktere to musim nainstalovat :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslední verze stable Opery (dnešní aktualizace) má super vlastnost. při kliknutí na externí odkaz se mi nastartuje jak odkaz v TABu, tak nový prázdný TAB :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MVEK: to bude stejne i v chrobakovi. ani ten si v ramci anon okna nemapatuje ani posledni tab
    MVEK
    MVEK --- ---
    OMNISLASH: Tak to je fajn, že si pamatuje v historii i okno. Jinak já chromý prohlížeč nějak nemůžu vystát, takže mi to víc nepomůže:-).

    Samozřejmě můj postup nebude asi fungovat s private window. Na ty je ale vůbec Opera velmi paranoidní a nepamatuje si ani v daném okně poslední zavřený tab, takže mívám radši FF.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MVEK: nevim, zda je to presne to, co jsi myslel, ale rekl bych, ze ano. ted jsem to zkusil. zavrel jsem nejdrive okno s 30 taby s dokumenty. pak okno v testovacimi taby a nasledne okno s pracovnimi 20 taby. tim jsem zavrel vsechny chrobaky. po otevreni mi to zobrazilo to posledni okno s taby. v historii jsem pak postupne kliknul na tu grupu s testovacimi a grupu s dokumenty, coz vzdy otevrelo prislusne okno a vsechny taby v nem. takze stav pred zavrenim vseho. dokonce mam pocit, ze po padu to ta okna otevira automaticky. nicmene on to neni problem ani rucne - okno s taby je proste v historii zobrazeno jako radek s mnozinou tabu sa na jeden klik to otevre to stare okno s plnou paletou tabu. je to rychlovka, par kliku
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    já to tu reportoval ale myslel jsem že to je ve spojení s anonymním oknem :)

    No je to pakárna...
    MVEK
    MVEK --- ---
    OMNISLASH: Poté, co zavřeš poslední z nich? Tam jde o tohle. Ne o počet. Že po zavření posledního po zapnutí otevře to poslední, ale už se nedostaneš k předchozím.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    musim zaklepat, ze chrobak zvladne otevrit i vice zavrenych oken soucasne (vetsinou mam jedno pracovni, jedno na bordel a jedno s dokumentacemi)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Takže kdyby se někomu stalo, že si zavře omylem Operu ve špatném pořadí (nejprve hlavní okno, a pak to později otevřené pracovní), nestihne si to uvědomit, takže nemůže z běžící opery dát otevřít poslední okno, tak záchrana je nespouštět Operu, ale najít v Roaming adresáři soubor Last Session a přejmenovat na Current Session (samozřejmě doporučuji zálohu obou, kdybyste to spletli).

    Po nastartování Opery se Current Session načte a je tam to dříve ukončené okno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    zatim jsem na nic nenatrefil, ale ani na žádnou podstatnou inovaci :(

    trochu mi chybí inovatórský progress
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam