• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nova verzia opery, nova verzia snaptoolu; uz vie blurovat, pridavat sipky... :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Já taky. Každopádně provozovateli e-shopu jsem to nahlásil, jsou začínající obchod. Tak třeba to odhalí. Sice jsem tester, ale vnucovat se jim nebudu:-).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    pokud ti napise ze vsechno je OK, tak bych cekal ze nejaka interkace mezi webem (serverem) a prohlizecem probehla...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Náhoda je blbec... nesetkal se tu někdo s problémem s Operou, nějakým e-shopem a platební bránou Stripe? Na jednom webu se mi před pár měsíci povedlo zaplatit přes Stripe ok, a teď ne, on se tváří, že je vše fajn, e-shop taky, a přitom peníze se nestrhnou z karty a objednávka není zaplacená.
    U stejného účtu a karty jsem ve FF uspěl.

    Stoprocentní otestování to není, je tu ještě jedna možnost, a to že v té Opeře jsem totiž omylem dal uložit své údaje o kartě, zatímco ve FF jsem odmítl jejich načtení pro mail a vyplnil je znovu ručně, takže to na konec může být čistě chyba Stripe a ne prohlížeče.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK: Vsak ja taky mluvil o ni.
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Já nehodnotil celou Operu, ale celou tu novou featuru, že není k ničemu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    48.0.2685.50 (PGO)
    Opraveno to nasopbne otevirani novych zalozek.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    Na zaklade teto jedne kladne vlastnosti bych nehodnotil program jako celek...
    Ale kdyz jsme u te velikosti tak i vystrizky s velikosti maji problem. Zjisteno pri delani velkeho vystrizku na velkem monitoru...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Takže abych netlachal, skutečně ten screenshot v Opeře má výhodu oproti třeba Výstřižkům pod Win, že umožňuje zkopírovat celou stránku, nebo část stránky i za roh (prostě táhnete okraj nakresleného rámečku dál a dál a posuvník roluje).

    Takže je to velmi užitečná funkce (tedy pokud pominu pochopitelně to, že si takhle můžu vytvořit obrázek o desítkách tisíc pixelů na výšku, což zabere hodně paměti:-), ale tak záleží, co uživatel potřebuje, podle toho zvolí metodu).
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Já to mám stále nastavené na TB a žádné okno ani list neotvírá..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ano, krato na to ako som to skumal sa to stalo... :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Jestli se nepletu, tak při otevření Gmailu Ti vyskočí pruh s nabídkou kde můžeš akci pro mailto nastavit. Mě nastavení pro Operu stejně nepomohlo.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: zajimava dedukce.. nevim, rikam ale ze to ma reseni.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: mne to okno nejde editovat... :/ a aktualne v nom ani nic nie je.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Takze je nase chyba ze vychozi chovani je zabugovane?
    OTZ
    OTZ --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak moment, v nastaveni si prece muzete upravit, "co" bude obsluhovat odkaz mailto. ja to mam nasmerovany na gmail a funguje to celkem spolehlive..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    jeste ze neklikam na maily :)

    Nejvice me bavi, ze to v jedne verzi opravi aby se to v druhe zase objevilo...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Pokud je v textu emailová adresa a klikneš na ní, tak se v Opeře začnou otvírat nové listy. Ty se otvírají "jedno po druhém" neustále. Takže během 30s máš otevřených 15 prázdných listů.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Ted vubec nevim co myslis...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam