• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    jj, zjavne kazdemu :) nedavno sme to tu tusim aj spominali, tiez nieco pridala... no z niecoho zit musia, ale preco to robia natajnasa - to mi je nesympaticke.

    ps; kde najdem to RSS? v options pri hladani 'rss' to nic nenajde /advanced mam zapnute.
    ADAM
    ADAM --- ---
    TAX: taky doprostřed...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TAX:
    úplně stejně ale na konec... Reklama? :D
    TAX
    TAX --- ---
    ta defka mi do speed dialu foukla link na reserved? hezky doprostred, abych si jej tak snadno nevsiml??
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Já myslím, že ji přidali někdy rok po uvedení. Měl jsem tam vlastní web pro kontrolu, že RSS funguje asi už dva roky. Ale až teď jsem si řekl, že vlastně těch webů kontroluji hodně a je to ztráta času hledat, kde jsem skončil, že by se RSS hodila, navíc jsem znovuobjevil možnost vytvořit si hlídací psy na výsledky hledání na Google i jako RSS.
    Ale ouha, to, kde jsem skončil nevypadá, že bych v té Opeře viděl...


    Jako o RSS se moc nemluví, ale přijde mi, že se skoro všude automaticky furt dává a nenapadá mě, co by ho nahradilo. Díky hromadám spamu mailové přehledy asi už ne. FB apod. pomalu už také ne, protože je to filtrované těmi sociálními sítěmi... Takže co?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: nova opera ma rss citacku? wow, ani neviem.
    mal som inak pocit, ze rss pomaly vymiera.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Zdá se mi to, nebo ta RSS čtečka v současné Opeře je taková provizorní (srovnávám s verzí 12.x, od té doby jsem RSS v podstatě nepoužíval)?

    Mám výrazný problém s jedinou věcí - nepoznám, které zprávy jsou nové. Protože má sice skupinu "Most recent" což nevím, co znamená, ale našel jsem hned pod ní třeba 2 hours ago, a přitom to jsem neměl puštěný jediný počítač s Operou, takže jsem o nich nemohl vědět.
    (Absenci nějaké možnosti třídění nebo přejmenování zdrojů pominu, chápu, že je to okrajová funkce.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LBW: To urcuje stranka. Me se treba na zive.cz zapne az kdyz pres neho prejedu.
    LBW
    LBW --- ---
    Touch - jak vypnu automatické přehrávání videa?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Jak speed dial, tak bookmarks. Dříve jsem to tolik nepozoroval, ale po přechodu na jiný účet je toto chování častější.

    BTW Opera Mobile umí konečně synchronizovat hesla :)
    TAX
    TAX --- ---
    speed dial pouzivam hodne. ale mrdka si tam obcas sama prida webik typu ebay nebo aliexpres.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    no mě se tam objevila třeba stránka, kde je formulář spřažený k jednomu konkrétnímu "článku".
    Jako bych si uložil rozepsaný komentář...

    Ale vždy jsem to tak nějak přičetl, že jsem zmáčl nějakou klávesovou zkratku...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Je fakt, že tam mám obě ty stránky taky, ale já si myslel, že defaultní Speed Dial je občas doplněný něčím s novým release Opery nebo se načítá podle četnosti používání jako ve FF. Ale tak možná se pletu. Moc si ho totiž neupravuji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    mě se občas něco objeví na speed dialu. A taky nevím že bych to tam přidával nebo se někde uklikl... Ale třeba jo.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nesetkal jste se někdo s tím, že by vám do Bookmarks tabu přibyly odkazy, o kterých nevíte? Mně se tam konkrétně někdy nedávno dostal Mall a Alliexpress a pak se to tedy sesynchronizovalo mezi dvěma browsery. Oba weby jsem někdy v té době předtím navštívil, ale překvapuje mě, že bych se u obou nahodile nějak uklikl. Krom toho, že nevím, jak jinak než přes prámo pravé tlačítko na tom panelu a přidání tam, které se ještě musí potvrdit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera 54
    Opera 54 introduces news articles on Speed Dial and a simplified browser restoration page - Opera Desktop
    https://blogs.opera.com/...es-news-articles-on-speed-dial-and-a-simplified-browser-restoration-page/
    TAX
    TAX --- ---
    opera mi neblokuje vubec zadne reklamy. jutub, ihnis, atd. vsude mam najednou banery a videoreklamy. ve vyjimkach neni vubec nic. mohl by pomoct reinstall? sys je win 10.... muze v tom mit prsty? na jinem notebooku nebo pc v kanclu s win 7 je vse ok.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    53.0.2907.99
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Trochu toho konkurencniho popichnuti
    http://elinks.xf.cz/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Každá voda ale nakonec steče dolů a Stázina se dostane Kubovi za ženu. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam