• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera Touch - The completely new browser for iPhone
    https://www.opera.com/cs/touchiphone

    už jsem ani nedoufal...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Číslo verze 55.0.2994.61

    FOCUS funguje...

    Klikal jsem třikrát denně na kontroílu aktualizace. Tento fail mě fakt položil...
    Bych vůbec netipl, jak moc to bylo pro mě nasrávací :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Nějaké specifické problémy? Co se týče "reklamních odkazů", tak ty jsem už min. měsíc neviděl, přesně jak píše Koc256.
    BTW https://www.cnews.cz/opera-56-dev-adresni-radek-nabidka-rychly-pristup/ :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK, KOC256: Tak se musím opravit, asi ten focus po kliknutí na + fungoval dříve i mně. Nevím, kdy se mi na obou počítačích Opera zaktualizovala, ale je fakt, že od toho pondělí jsem zjistil, že docela často automaticky kliknu a píšu, a ono nic. Takže používám jak CTRL+T, tak kliknutí, a to ten focus přestalo do pole házet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX: To stale ve SD je treba jednou mesicne. Tak bych to zase tak nedramatizoval. Jinak nekdo tu nedavno posilal ze v nejake novejsi verzi se to da vypnout...

    Ale delej si co chces...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    S verzemi od 50 výše jsou opakovaně problémy, 49 je v pohodě. Oni vždy u těch o něco starších záměrně po čase vypnou podporu VPN, aby uživatele přinutili přejít na novější, kde je víc vnucených "reklam" (viz speed dial a RSS) na jejich sponzory atd. To raději oželím VPN, než stále něco řešit a promazávat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Proč nepoužíváš aktuální verzi? V poslední beta verzi, Win i Lin, VPN funguje tak jak má.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    zkusme se bavit o aktuální verzi :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Pokud je tu někdo s Operou 49 - funfuje vám VPN?
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Jop, ale nevím, že to bylo dřív jinak, protože používám jen CTRL+T a to stále focus adresnímu řádku dává.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mas to stejne :( serka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslední aktualizace OPERY:
    Pokud nový TAB otevřu přes "+", tak nemám FOCUS v adresním řádku. Máte to stejně?

    Aha ještě jsem to pogooglil a prý to tam je dlouho... Divné...
    New tabs´address bar no longer focus on open | Opera forums
    https://forums.opera.com/topic/28131/new-tabs-address-bar-no-longer-focus-on-open
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00: To je divne to mi fungovalo OK. Pokud chapu co myslis...

    Jinak moc dobry je tab stacking. Obcas neco resim dlouhodobeji a pak mi hromada panelu smrdi v zalozkach “zbytecne”.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Ještě koukám, že připnuté panely se při dalším spuštění neotevřou.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Jestli myslíš synchronizaci, tak ta už je v provozu. To kopírování/převod měn při označení textu je celkem návykové, taky mi chybí. A to jsem ve Vivaldi asi hodinu :D
    Pocitově mi přijde trochu pomalejší než-li Opera a ta mezea mezi panely listů a horním krajem prohlížeče je oči trhající :D :D Jinak jsem zatím celkem spokojen :)
    KEL
    KEL --- ---
    KOC256: sdílení řeší jejich snapshot verze. Funguje to dobře.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    ja ho mam nainstalovany a chybi mi tam sdileni mezi prohlizeci na vice PC...

    U O jsem si uz hodne zvykl na kopirovani pri vyberu textu a na prevod men. TO mi tam fakt chybelo :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak se zkusím "překlopit" na Vivaldi. Zkoušel ho někdo v dlouhodobějším horizontu? Má to cenu, mám se připravit "na tik v oku" z nějaké featury? :D
    TAX
    TAX --- ---
    MVEK: vubec.
    MVEK
    MVEK --- ---
    TAX: Používáš nějaké pluginy na všech těch inkriminovaných počítačích?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam