• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SUK
    SUK --- ---
    MVEK: Zkus Vivaldi. Sice to je furt Chromrdka, ale zrovna treba tohle ma implementovane. Ma ovsem sve mouchy, jako napriklad adreslajnu, ktera trpi tolika chybama, ze bych tu vec nekdy nejradsi roztriskal a nikdo se tim ani nehodla zabyvat :-/ (https://forum.vivaldi.net/topic/27546/the-address-line-in-vivaldi-it-shouldn-t-work-like-this)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ach jo, bývala doba, kdy Opera byla z těch nej browserů, když člověk z nějakého důvodu omylem opustil rozepsaný příspěvek/formulář. Dal zpět nebo obnovit zavřený tab a měl tam ten text... Řekl bych, že by to ve staré Opeře fungovalo i tady na Nyxu, kdybych vlezl na další stránku fóra, a pak psal příspěvek (to jsem totiž udělal, omylem si klikl vedle a Back mi hodilo obrazovku, Resend information... místo formuláře s textem).
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ještě je pak lišta rozšíření (Ctrl+Shift+S). Ta mi přijde trochu užitečnější. Jen mi vadí, že pořád neumožnili její přesun na pravou stranu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    To je jedna z veci co mi prijde cool :) Ale mam normalni sirokouhly monitor no :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    už nic, pardon. ten levý pruh v speeddialu. už jsem si všiml, že je jen v speeddialu, což mi nevadí. stáhl jsem si operu a při nastavování na mě furt koukal. nešlo s ním hnout, myslel jsem, že je tam napevno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    opera://config/
    opera://flags/

    Ale nevím co je sidebar :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    opera 55, jak se zbavit sidebaru? zabírá misto. about:config už není, na webu jen hide v starých verzích.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera Touch - The completely new browser for iPhone
    https://www.opera.com/cs/touchiphone

    už jsem ani nedoufal...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Číslo verze 55.0.2994.61

    FOCUS funguje...

    Klikal jsem třikrát denně na kontroílu aktualizace. Tento fail mě fakt položil...
    Bych vůbec netipl, jak moc to bylo pro mě nasrávací :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Nějaké specifické problémy? Co se týče "reklamních odkazů", tak ty jsem už min. měsíc neviděl, přesně jak píše Koc256.
    BTW https://www.cnews.cz/opera-56-dev-adresni-radek-nabidka-rychly-pristup/ :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK, KOC256: Tak se musím opravit, asi ten focus po kliknutí na + fungoval dříve i mně. Nevím, kdy se mi na obou počítačích Opera zaktualizovala, ale je fakt, že od toho pondělí jsem zjistil, že docela často automaticky kliknu a píšu, a ono nic. Takže používám jak CTRL+T, tak kliknutí, a to ten focus přestalo do pole házet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX: To stale ve SD je treba jednou mesicne. Tak bych to zase tak nedramatizoval. Jinak nekdo tu nedavno posilal ze v nejake novejsi verzi se to da vypnout...

    Ale delej si co chces...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    S verzemi od 50 výše jsou opakovaně problémy, 49 je v pohodě. Oni vždy u těch o něco starších záměrně po čase vypnou podporu VPN, aby uživatele přinutili přejít na novější, kde je víc vnucených "reklam" (viz speed dial a RSS) na jejich sponzory atd. To raději oželím VPN, než stále něco řešit a promazávat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Proč nepoužíváš aktuální verzi? V poslední beta verzi, Win i Lin, VPN funguje tak jak má.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    zkusme se bavit o aktuální verzi :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Pokud je tu někdo s Operou 49 - funfuje vám VPN?
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Jop, ale nevím, že to bylo dřív jinak, protože používám jen CTRL+T a to stále focus adresnímu řádku dává.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mas to stejne :( serka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslední aktualizace OPERY:
    Pokud nový TAB otevřu přes "+", tak nemám FOCUS v adresním řádku. Máte to stejně?

    Aha ještě jsem to pogooglil a prý to tam je dlouho... Divné...
    New tabs´address bar no longer focus on open | Opera forums
    https://forums.opera.com/topic/28131/new-tabs-address-bar-no-longer-focus-on-open
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00: To je divne to mi fungovalo OK. Pokud chapu co myslis...

    Jinak moc dobry je tab stacking. Obcas neco resim dlouhodobeji a pak mi hromada panelu smrdi v zalozkach “zbytecne”.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam