• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ATOMIKS:
    notifikace mi nechodí, tak asi ne.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KOC256: pod "Před odesláním se zeptat" chápu, že pokud to odškrtnu, tak to pošle automaticky .. https://i.nyx.cz/files/00/00/19/44/1944749_8d12a98c1af52b70fe4a.png?name=Bez+n%C3%A1zvu.png
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ATOMIKS:
    opera://settings/content/notifications
    mám nastaveno, že se nemá ptát a neptá se...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    prosím pěkně, jak si vypnout všechny ty oznámení typu: povolte přístup k poloze, povolte servru novinky vám posílat články, ... dostanu se sem opera://settings/content/location a sem opera://settings/content/notifications , ale to není o tom to úplně zakázat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    57.0.3098.76
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MVEK: tohle je v chromu (takze bych cekal, ze i v chrompere) uz leta, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak mi to nedalo a nainstaloval jsem BETA a DEV a hádejte kde je chyba s formuláři opravena?!

    Opraveno až v DEV (tj. Opera 58 - čekání 2 měsíce?)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nová opera, stále neopraveny formuláře. To si fakt dělají prdel, nebo to je neřešitelné?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Quick Commands Guide | Vivaldi Browser
    https://vivaldi.com/blog/quick-commands-guide/

    Celkem super...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEVIN00: Jo.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MVEK: Pokud myslíš toto menu, tak o něm vím cca měsíc :D

    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Běžně taky ne, ale párkrát jsem to za staré Opery využil, byť jinak jsem ten uživatel, co vše otevírá v nových tabech. Ale u některých služeb a webů jsem potřebu vrátit se třeba o deset skoků, prostě na úplně jinou stránku, než na té, kde jsem se posledních x kliků pohyboval, a na to to bylo šikovné.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    neznám ale nechodím tak moc zpět abych využíval. většinou si vystačím s gestem...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Objevil jsem Ameriku?

    Pravé tlačítko myši nebo podržet levé místo obyčejného kliku levým na Zpět/Vpřed ikoně v toolbaru a objeví se kontextové menu jako bylo dostupné v Opeře 12.x a starší, když jste si do toolbaru dalí variaci tlačítek s malou rozbalovací šipkou u toho.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Koukám, že už nestačí reklamní speed dial. Protože jsem neinstaloval žádné doplňky apod., a objevuje se to jen ve speed dialu tahle reklama na Aliexpress.com.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    JAMILLOS:
    nemám. Jen pokud jsem na nějaké stránce dlouho, tak se občas nějak zasekne a zmrzne úplně. Musím TAB vypnout a zapnout... ale je to spíše vlastnost určitých webů...
    MVEK
    MVEK --- ---
    JAMILLOS: Myslíš jen, než se to rozjede? No já nevím, já to považoval za feature. Ale obecně nesnáším scrollování po stisku středního tlačítka tak, že ho nemusím držet. Často si špatně kliknu středním tlačítkem na odkaz (pro nový tab na pozadí) a popojedu myší a jsem někde v háji. Faktem ale je, že kdyby tam nebyla ta prodleva, asi bych to zjistil o chlup dřív:-).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nová opera... ...stále neopravuje chyby ve formulářích
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: To fakt nikdo neví nebo nemá podobnou zkušenost?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Tak audítko Vivaldi je na světě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam