• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: Uaaa, luxus :-) Ja si ted uzival v nedeli snowkiting - taky dobry, ale proste to placheni vysoko nad krajinou je vetsi narez ;)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Ještě něco časem vyškrábnu.. :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    tady je smutno přes zimu. Tak tady aspoň pohled z observatoře izaňa. V pozadí Teide. Letí se dolu na pláž cca 12 km..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Prodávám streama II 28, kdyby měl někdo zájem. výroba 04/2008.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Tak dobitý baterky z kanárů.. Počásko nic extra, ale kroutilo se každej den.. Testnul sem si tam avaxe. Povedený éro.
    Teď teda na chvíli klid do ledna a pak snad vyjde španělsko..
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: Neskryte zavidim.... :-)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Včera výborný polítání na cukráku. Kapku rozbitý, protože to šlo trochu z boku, ale neuvěřitelný tři metry na horu.. :) Jinak stoupáčky tak kolem metru a půl dvou, když trošku zasvítilo.. Což bylo jen párkrát ale stálo to za to. Přes hoďku poletování, ssvahovaní a tak..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Proč sranda?
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    ha, já ty lokace ještě moc neznám, ten říp mi přijde sranda, to ve vzduchu ale nejseš moc dlouho ne? :)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    jojo dneska zase ve vzduchu..:)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    nee raná je bohužel z prahy daleko, většinou tak nějak zdrhám z práce aspoň na chvilku, takže jeviněves a říp..
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    lítals na raný?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Dneska to vypadá zase pozitivně.. :) Snad to stihnu utýct z práce aspoň na tři hoďky..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Dneska opět pěkný lítání, kapku v mlze, ale celkem sranda. Voda mi cákala z popruhů po kapkách.. :), ale nakonec se mlha zvedla a i se kapičku zase potočilo. Ty woe je tady vůbec nějakej pilot :)?? Na raný včerá sranda párty..
    ARTANO
    ARTANO --- ---
    jasny :) me se zdalo, ze to ero dosedlo nak divne.. i tak je to s modelem machrovinka:)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    Dneska parádní polítání na jevině i s termikou:))) Už to zase trochu chtělo..
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    ARTANO: tky sem to zahlíd jako že fake, ale nepídil sem se po tom. Jestli jo, tak povedenej.. :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ARTANO: bylo to tusim i v jednom modelarskem klubu tady na nyxu a s poznamkou, ze je to fake.
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    KIKIMURA: pisni mi plis jen nazev, hodim to do guglu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam