• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONAME44315Co vás štve a co vám vadí v rádiích? Co naopak máte rádi a co vás na nich baví?
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    KUHL
    KUHL --- ---
    rozbit hubu tomu slovakovi na Spinu co ma po ranu takovy radobyvtipny kecy. Grrrrr
    FERYN
    FERYN --- ---
    PAN_SPRCHA: Vážná hudba v autě v noci (ve městě) má perfektní filmový nádech:)
    FERYN
    FERYN --- ---
    O reálných rádiích a konkrétních pořadech
    [ MÁME RÁDI RÁDIO/ROZHLAS - tipy na pořady, diskuze a vše okolo ]
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: klidne :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Myslíš? Zkus to poslouchat v noci v autě a trochu ospalej:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: trocha vazne hudby jeste nikdy nikoho nezabila.. :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Vltavu moc neposlouchám. Já bych spíš radši něco jako radiožurnál s méně příšernou hudbou.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: no ja ti nevim, ale http://www.rozhlas.cz/vltava/porady/_porad/364 trva hodinu a ctvrt a fakt se neproklada zadnou hudbou..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Já bych Čro poslouchal víc, ale nesměli by tam prokládat ty rozhovory a povídky tou nejhorší "hudbou", která byla kdy vynalezena.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    min reklam, min kecu.. vic muziky...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: pokud chci mit "kontakt" s nekym kdo tam mluvi, tak si pusim Cro 1,2,3 ... posloucham rozhovory/povidky atd.. ale kdyz hraje nejaka pisnicka, mam to celkem nahlas a pak do toho zacne nekdo mluvit ze jako co jsme si to pustili a keca do toho treba dve minuty, tak to me fakt nas**e .. a nejlip pak jsou 5 minut reklamy, ktery jsem slysel v predchozich trech hodinach pokud mozno minimalne 6x... vyborny..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Právě proto já i-netový rádia vůbec neposlouchám. Na rádiu se mi líbí právě ten kontakt. Že tam mluví někdo živej.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Posloucham nekolik hodin v kuse Radio 1 a ty reklamy jsou fakt sileny zlo.. nejradsi mam i-netovy radia, protoze tam nepadne ani jedno jediny slovo.. deje se tam to co me zajima nejvic, hudba..

    taky me vadi ruzny kecani do toho..
    NYMPHO
    NYMPHO --- ---
    NALLE: :) vždyť o tom mluvím, popisky nemají všechna rádia.
    NALLE
    NALLE --- ---
    NYMPHO: tak si pust nejake internetove radio a tam to uvidis :)
    FERYN
    FERYN --- ---
    Při poslechu rádia mi vlastně nejde o muziku, tu si můžu navybírat sám. Především jde informační hodnotu - asi je pro mě nejdůležitější mluvené slovo. Což může být komentář k hudbě (v případě hudebního pořadu), rozhovor, diskuze, nebo jen čtení, rozhlasová hra.
    Např. když čtu recenzi na CD, které neznám, k ničemu to není. Vždy se snaží jen popsat hudbu pomocí slov. Když to samé můžu i slyšet (text i hudbu) je to zásadní rozdíl.
    Zásadní je absence obrazu, což IMHO dělá z rádia (u nás asi toho veřejnoprávního) seriózní zdroj informací.

    Čistě internetová rádia (kde rotují songy) tedy neposlouchám, na to mám dost muziky, kterou slyšet chci a pustím si ji sám.
    NYMPHO
    NYMPHO --- ---
    Vadí mi, když poslouchám rádio po internetu a nevidím, co zrovna hraje.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BLEVAJZZ: blevajzi, ty sis vylil neco do klavesnice?
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    bezvousý prorok! dysgraik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam