• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONAME44315Co vás štve a co vám vadí v rádiích? Co naopak máte rádi a co vás na nich baví?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    potrebovala bych poradit - udajne existuji nejaka "radia pro cestovatele" - ted myslim prijimace - ktera maji echt silnou antenu atd., takze umoznuji poslouchat neobvykle vzdalene stanice. nedari se mi nic takoveho vygooglit, nemate nekdo nejaky tip?

    dekuji moc
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MEPHISTO: no take rikam stovky, ne tisice:)))

    ale vseobecne si myslim, ze se zde zdruzuji lide, co si v podstate urcuji to co chteji poslouchat
    NYMPHO
    NYMPHO --- ---
    nová anketa
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    KUBAN88: nyxáky byhc ve většině co jsem tu za svou krátkou chvíli zde potkal neřadil do škatule lidí co zbnaj svojí muziku:)

    A R1 je jeden z nejlepších příkladů, jak dělat radio Nekomerčně mainstremové..:DD
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    NYMPHO: Mne obecne vadi, kdyz nemam jak zjistit jaka skladba hraje. Nevite nahodou nekdo, jak se jmenuje ta spolecnost, ktera rozjela vyhledavani v databazi skladeb podle uryvku? Zavolate tam, date telefon pred reproduktor, nechate to 10 vterin hrat, a oni vam poslou nazev skladby a interpreta.

    ... a link do jejich e-shopu :-).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FERYN: na noční honičku po městě jedině Lalo Schifrin
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    KUHL
    KUHL --- ---
    rozbit hubu tomu slovakovi na Spinu co ma po ranu takovy radobyvtipny kecy. Grrrrr
    FERYN
    FERYN --- ---
    PAN_SPRCHA: Vážná hudba v autě v noci (ve městě) má perfektní filmový nádech:)
    FERYN
    FERYN --- ---
    O reálných rádiích a konkrétních pořadech
    [ MÁME RÁDI RÁDIO/ROZHLAS - tipy na pořady, diskuze a vše okolo ]
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: klidne :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Myslíš? Zkus to poslouchat v noci v autě a trochu ospalej:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: trocha vazne hudby jeste nikdy nikoho nezabila.. :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Vltavu moc neposlouchám. Já bych spíš radši něco jako radiožurnál s méně příšernou hudbou.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: no ja ti nevim, ale http://www.rozhlas.cz/vltava/porady/_porad/364 trva hodinu a ctvrt a fakt se neproklada zadnou hudbou..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Já bych Čro poslouchal víc, ale nesměli by tam prokládat ty rozhovory a povídky tou nejhorší "hudbou", která byla kdy vynalezena.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    min reklam, min kecu.. vic muziky...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PAN_SPRCHA: pokud chci mit "kontakt" s nekym kdo tam mluvi, tak si pusim Cro 1,2,3 ... posloucham rozhovory/povidky atd.. ale kdyz hraje nejaka pisnicka, mam to celkem nahlas a pak do toho zacne nekdo mluvit ze jako co jsme si to pustili a keca do toho treba dve minuty, tak to me fakt nas**e .. a nejlip pak jsou 5 minut reklamy, ktery jsem slysel v predchozich trech hodinach pokud mozno minimalne 6x... vyborny..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KINGFISHER: Právě proto já i-netový rádia vůbec neposlouchám. Na rádiu se mi líbí právě ten kontakt. Že tam mluví někdo živej.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Posloucham nekolik hodin v kuse Radio 1 a ty reklamy jsou fakt sileny zlo.. nejradsi mam i-netovy radia, protoze tam nepadne ani jedno jediny slovo.. deje se tam to co me zajima nejvic, hudba..

    taky me vadi ruzny kecani do toho..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam