• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    Jan Kaplický by se 18. dubna dožil 73 let. V pražské galerii DOX zároveň otevřela výstava jeho díla.
    rozbalit záhlaví
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MACHALPACHAL: ja s tim nemam nejmensi problem... a my se zname, ze me takhle familierne oslovujes?
    MACHALPACHAL
    MACHALPACHAL --- ---
    JESSIEATREIDES: mel jsem pernej den tak jsem ledacos zapomel,tedy i onu funkci.dam si na to pozor mila Tatiano.....preju hezkej vecer.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    VANEK: tak ono by bylo vše o něco jasnější, kdyby lidé odpovídali na ostatní využitím funkce odpovědět.
    VANEK
    VANEK --- ---
    JESSIEATREIDES: A OMNIHASH se ptal MACHALPACHALa, čemu věří.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MACHALPACHAL: jestli sis nevšiml, BETSABE reaguje na OMNIHASHe, ne na tebe. ledaže bys měl na nyxu dvojí identitu.
    MACHALPACHAL
    MACHALPACHAL --- ---
    je jedno cemu ja verim,stacilo napsat....nevim....
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    :D
    OMNIHASH: ne, tomu opravdu neverim :DD
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    OMNIHASH: ty jsi blbej jak tágo, koncertní síň nebude financovat město.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MACHALPACHAL: a opravdu věříš tomu, že si Budějovice můžou dovolit investovat celej svůj roční rozpočet do koncertení síně ? Obzvlášť, když místní primátor dotáhl i Liberec co se týče rychlosti rozkrádání veřejnýho majetku a počtu malejch domů.
    MACHALPACHAL
    MACHALPACHAL --- ---
    .......a Budejovice pujdou taky do dža?.....myslim tim divadlo...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    S_M_LOMOZ: Me zas fascinoval ten dokumnt predtim, o atelieru Felner & Helmer. Oni projektovali divadla prakticky pro celou tehdejsi stredni Evropu, plus napriklad hotel Pupp v Karlovych Varech (i tam projektovali divadlo) .
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ERVIN: neztrácej naději, lidé, co na tom s Kaplickým makali jsou mladí, někdo to vydržet musí. ber to jako test vůle. ;o))
    MISON
    MISON --- ---
    Ted uz nas zachrani jenom superman ... :/

    A mozna ani on, protoze pri nasi smule by ho trio zla Klaus & Bem & Knizak sejmulo Kryptonitem :((
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Začínám mít trochu strach, že jestli už si knihovnu vydupem, bude stejně stát za prd.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: když se má něco podělat, tak se to podělá totálně...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    taky jsem si to myslela, no...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: jo, já jsem slovo "semetrika" nedala do uvozovek... to byla citace.

    o jejím manažerském významu pro úspěch Future Systems vůbec nepochybuji a osobně mi byla vždy sympatická, proto jsem taky věřila tomu, že se na některé věci prostě vykašle. je mi úplně jasné, že to neměla a nemá jednoduché.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    buhvi, jak to pri tom "deleni" bylo..samozrejme emoce taky hraji roli, ale proste, jak ji znam, to neni semetrika... uzila si taky svy a castecne i diky ni FS vubec bylo..
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    ona neni semetrika... nezjednodusuj to.)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WASSABI: hlavně proti zájmům mladého Josefa Kaplického.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    já bych to tak neviděla. inženýři, co na tom dělali, stejně nedělali přímo ve FS, ti dva architekti, co odešli kvůli semetrice jsou ochotni na tom pracovat dál a práva na studii knihovny nyní patří Elišce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam