• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FLIPPERRespekt je jeden z nejmizernějších občasníků na české mediální scéně a proto ho také nikdo nečte. (Pavel Bém)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    výborný. pro mě byl odchod Kamila Fily z Respektu velkou ztrátou, myslim, že tenhle člověk bude zrát jako víno a je jen otázkou času, kdy se začne novinářsky a intelektuálně prosazovat i v dalších oblastech než je jeho domovský film. vlastně se to už děje.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Kamil Fila: Mladí ČT pomalu opouštějí a zůstává jí starší generace, kterou si nesmí naštvat
    http://student.e15.cz/...i-nastvat-1312997#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

    rozhovor s filou, tak pulka jsou docela zajimavy postrehy o respektu
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    LEMUR: a navíc to neni Marek, ale Jiří Sobota, Marek Sobota byl můj spolužák ze základky, tak mi to tam furt skáče do hlavy
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    všímáte si, jak články Fareeda Zakaria korelujou s vývojem americký politiky, resp. předvolebních průzkumů, nálady veřejnosti, apod.?

    1) ještě před rokem všechny jeho články byly vlastně jen omílání "REPUBLIKÁNÍ ŠPATNÝ - DEMOKRATI DOBRÝ"
    2) před pár měsícema, když Donald "Can't Stump The" Trump začal nabírat na popularitě a všem došlo, že je to pro ně reálná hrozba, všechny jeho články v Respektu se otočili jeho směrem - "TRUMP ŠPATNÝ, VELMI VELMI ŠPATNÝ"
    3) a teď, když Bernie začal dávat Hillary na prdel nejen v Iowě nebo Ohiu nebo kde to bylo, ale i v New Hampshire a Jižní Karolině (nebo kde to zase bylo), a všem došlo, že je to reálná hrozba (=hrozba pro Hillary), začal o něm psát a házet na něj špínu :))))

    nechápu, proč Respekt vlastně tiskne tyhle - nic jinýho než - náhorový články, co předstíraj liberální objektivitu, když to je jenom agitka jednoho jedinýho proudu jedný jediný politický strany (v tomhle případě - Hillary a Demokratů)


    stejně tak Marek Sobota a jeho anti Ruský a k Americe naprosto nekritický články už nemůžu vůbec vystát, fuck this shit


    SAMGARR:
    Mě audioteka.cz jede. Sice odpovídám měsíc a půl po tvý otázce, ale to zák. číslo najdeš buď na faktuře objednávky předplatnýho, nebo prostě zavolej do Economie, jak jsem to udělal tenkrát i já...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Dneska jsem si predplatil Respekt, kde najdu zakaznicke cislo nutne pro Audioteka.cz? A taky vam nefunguje audioverze clanku na webu Respektu? Zkousel jsem dva prohlizece a telefon a nikde to nefunguje. Diky.
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    by the way...! .)

    se musim pochlubit trošku..)



    Rajčatový pedotlak • Blogy Respektu
    http://cejkamichael.blog.respekt.cz/rajcatovy-pedotlak/
    CROSS
    CROSS --- ---
    RESTINPEACE: rozhodně. Zatim pokaždý, když jsem jim psal (bylo to teda jen párkrát), měl jsem dojem, že to dopadá na úrodnou půdu.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    tak ze bych konecne jednou misto brblani na nyxu napsal pro zmenu rovnou Respektu co si o tom myslim...? :)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    taky mi to nepřijde jako změna k lepšímu. asi nejvíc mi vadí nové uspořádání článků v rubrice fokus / agenda. člověk neví kde jeden článek končí a kde druhý začíná, která fotka k čemu patří ...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    RESTINPEACE: po typografické stránce je to bohužel jednoznačně horší. Nevím, co to koho napadlo… :/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    RESTINPEACE: Mě je to v Kindle naprosto jedno :D. Všiml jsem si jen změny struktury (pořadí článků) a to mi přijde ok - že např téma z obálky je na začátku.

    Mám skoro chuť si jedno číslo koupit papírově, abych viděl jak to udělali. Ale po tvém zhodnocení to asi nechám plavat.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    uz je to par tydnu, tak co rikate na zmenu grafiky?
    ja z toho moc nadseny nejsem, nektery napady dobry, ale celkove spis posun k horsimu, treba ta kombinace patkovyho a bezpatkovyho pisma me docela vadi..
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Doporučuji odemknutý speciál na webu:
    Exodus • RESPEKT
    http://www.respekt.cz/...ika/exodus?utm_source=respekt&utm_medium=clanek&utm_campaign=respekt-exodus
    Zejména tento článek:
    Strach proti strachu • RESPEKT
    http://www.respekt.cz/tydenik/2015/36/strach-proti-strachu
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Velmi slusna reportaz z Uherskyho Brodu v poslednim cisle:
    "Nejde mi o ty peníze, ale mám vztek, že jsem občan druhé kategorie jen proto, že slušně nechlastám jako všichni okolo, ale beru drogy. Co je komu do toho," zlobí se mladá žena.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    CROSS: Vubec me to nechtelo pustit ani do archivu, ale pomohl celkovy restart, uz to funguje. Dekuju za rady!
    CROSS
    CROSS --- ---
    BRUSINKA: Hází ti to Stránku nelze načíst? Jestli ano, je to adi chyba v aplikaci, která po spuštění zkusí načíst PDF verzi (což se nepodaří). Zkus tapnutím vyvolat menu a přejít do archivu. Pak to už frčí.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Zajimala by me reakce Respektu, kdyby se Bakala rozhodl v pristich volbach kandidovat do parlamentu.. Imo predstava ne az tak nerealna, navic nikdo nerika, ze by musel byt osobne tou hlavni tvari jako Babis.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    funguje vam iphonova aplikace respektu? mne se to zaseklo na asi dva tydny starym cisle a zadny novy to nenacita
    CROSS
    CROSS --- ---
    FLIPPER: http://www.respekt.cz/tydenik/2014/36/editorial-v-ostrelovanem-meste

    V tomto čísle píšeme také o potížích společnosti NWR, jejíž kondice má vliv na situaci na Ostravsku. Jak jistě víte, Respekt se před časem rozhodl nepsat o aktivitách majitele Zdeňka Bakaly, protože se nám zdálo, že jsme u tohoto tématu ve střetu zájmů. Vývoj ukázal, že je to rozhodnutí neudržitelné, a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé, aktivity majitele se staly i důležitou politickou agendou a zadruhé, mediální scéna se mezitím – co do vlastnictví – výrazně proměnila.
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    po nástupu Babiše byla tahle pozice už neudržitelná. proběhla tam i nějaká reflexe, pokud si dobře vzpomínám, tak v jednom Taberyho článku zaznělo něco ve smyslu "nepsat o Bakalovi bylo špatné rozhodnutí". škoda že jim ty oči musel otevřít až Babiš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam