• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    STRIX: Tak se pochlub.
    STRIX
    STRIX --- ---
    PREVRACENY: Ale on k ni má dobrý přístup. A výchova nějakou dobu trvá. Taky se mě ptal jestli může. Byla sem na rozpacich ale nakonec sem si říkala že chudince dáme domov. Ale trochu mě prostě zacla štvát když si neceni my dobrosrdecnosti :))
    Uz se to ale lepší.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DANKLAR: Asi tak. To je hotový nesmysl do spolubydlení tahat psa. Případně bys měla důsledně vysvětlit spolubydlícímu, ať si ho vychová.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: no, tak to sis na sebe upletla bič, to mě bude zajímat, jak toto dopadne
    STRIX
    STRIX --- ---
    STRIX: Takže někdo z místních zastancu cokliku? Nějaká moudra rada? Máte jedinečnou příležitost zachránit jednoho ehm... Pejsanka :)))
    STRIX
    STRIX --- ---
    Takže bezva... Můj spolubydlící měl potřebu si pořídit psa, tak si říkám "bezva, zlepším si karmu, začnu hezky od začátku s psikem po dobrým".
    Jen abyste rozumeli, mne fakt psi neva - ti chytri vychovany.

    Takže ji od začátku nuchnam a drbu, za usima, nad prdeli prej jak to má ráda.
    A ta svine mi chcije a sere tam kde se já pohybuju.

    Je to nějaká smeska s jorksirem a necim o něco vetsim. Ma za sebou drsny start (vytahli ji z množirny, kde ji skoro ostatní psi snedli :(((). No takže nechci bejt zla ale jestli do toho hovna nebo chcanky někdy slapnu tak asi bude bohatá večeře.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PREVRACENY: pes na volno v lese? zastřelit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ID PALEONTOLOG a jeho hovna:
    dyž někdo nesmyslné visí na liteře zákona, tak je to jeho věc, osobně tímhle směrem děti nevedu. Naopak v lese na hřišti oponuju učitelkam, co si tam jednou za sto let vyvedly svoje holoubky, že mám starýho klidnyho psa a vodítko s nahubkem nejsou nutný. Ale ne, o y že mají ZODPOVEDNOST, v televizi furt psi koušou malý děti, tak musí zavolat mestapo. A to bylo poprvé, kdy jsme já a moje děti zdrhali před policajtama kvůli ucitelkam
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PREVRACENY: jo, bohužel, je to debil
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Už jste si četli HOWKINGOVi výblitky v nasíracím klubu?
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    YOT: hele, jestli nemáš něco k věci, což Prevraceny má, tak táhni a chcípni
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    YOT: Chudák seš ty.
    YOT
    YOT --- ---
    PREVRACENY: xD ty jsi fakt chudák:)))
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    YOT: Táhni do prdele, kreténe.
    YOT
    YOT --- ---
    PREVRACENY: No... ty jsi především retard ale to ví clej nyx:)))
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    YOT: My jsme ale pejskařohejtři, ty idiote.
    YOT
    YOT --- ---
    Všem čoklhejtrům přeju k dnešnímu dni, ať vám petardy řachnou do vočí a urvou vám aspoň tři prsty na každý ruce!!!
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ID MISSDNB
    Já mám snad ještě veselejší historku.
    Byla jsem jednou na návštěvě u švagrové a jejího přítele (bezdětní). Vzala jsem s dceru, která měla tehdy dva roky. Jejich rozmazlený čokl má svůj zařízený pokoj, podotýkám.
    Malá přišla tomu příteli ukázat plyšáka, kterého našla v psím pokoji a on na ni:
    "To se může?! Okamžitě to Maxíčkovi vrať!" - a plyšáka jí vytrhl z ruky.
    Jakmile jsem zjistila, že se opravdu nejedná o žert, popadla jsem dítě a odešla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam