• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    TSOH
    TSOH --- ---
    B_KOMPLEX: s tim Santafeckem docela podpasofka... byl sem tam naposled v dubnu a vse v normalu... ba naopak sem zaslechl ze i farmari to chtej udrzet... no co az to tam skonci tak mam v zaloze nadhernej termal v Pyrenejich cestou na Andorru... je tam prirodni sauna /ledovej potok - horska ricka a hned vedle ze brehu vyvera ze zeme horka voda, ktera je obehnana kameny... se clovek jen prehoupne z ledove do horke... jo jo sou to obcas zazraky na co clovek narazi, ale je toho malo... Beneficio sem teda letos radeji nadaval... prvni dojem z navstevy pred par lety vcellku v poho, ale co sem slysel... nechci si kazit vzpomínky reálem.. :)
    ---
    pred par lety sem byl na vejlete po Reckejch ostruvkach... v domeni ze tam bude trebas neco podobneho... nic nenalezeno.... ale s tim Krymem si me nadchnul... maš fota / i toho D / ? že bych je skouknul az se pojede za tema cikanama... a urcite si to poznacim do mapy...
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    o santa fe se uz dlouho povida,ze se tam ma zacit stavet golfovy hriste...farmari tam pohazujou otraveny maso...nejeden travelerskej pes ho okusil.....cigarones hodne o teknojunkies az na biofarmy nahoru k pramenu a par vyjimek...el moreon,tam uz prece stavej i baraky...parada!good vibes...a ti blaznivi hipici v beneficiu?nezavolaj ani sanitku kvuli naky pokriveny vire,takze uz tam i nekdo imho zbytecne umrel a navic zpivaj pulhodiny ohm nez dostanou ty jejich capatys:]
    na krymu sme objevili takovy polohypycky misto....jak jen se to sakra menovalo??nekde u sudaku to bylo.....jinak slusnej travellersite je u kopi v berline,kterej v soucasny dobe bojuje o existenci,ale kdyz teda nemyslis squaty:]]samo ve spanelsku jeste oskvotovany jeskyne nad granadou-sacramonte
    a budanky konec:/
    TSOH
    TSOH --- ---
    COOK:
    k tematu to je... s tim rozdilem ze oni si to nevybrali a zijou tak... nejde jinak...
    vysledek co do zivotniho stylu podobny je > akorat stav mysli je jiny... jedni utekli od nečho z čeho jsou znechuceni a druzi s nejvetsi pravdepodobnoti po tom zase touží (snažil sem se komunikovat s lidma v Rumunskejch horach a co by oni dali (vetsina z nich) za zivot ve meste ...). asi to bude v lidske prirozenosti, že človek chce vždycky neco jineho nez ma....
    COOK
    COOK --- ---
    v ramci logiky a v souladu s prirodou sem videl zit baci v horach na ukrajinskejch karpatech. To asi neni uplne to, co mas na mysli, poac priciny takovyho zivota sou uplne jinde, vysledek je ale temer stejnej. Bez elektriky, s jednim nakladakem na cely pohori, se spoustou ovci, krav a konu, blizko pramenum s cistouckou vodou, vejs nez les, takze s prekrasnejma vyhledama... Nejvic se mi libil moment, kdy se bacove ze dvou udoli potkali na hrebeni, dali si spolu cigo, vpodstate ani nemluvili, jen tak postali a pak se zas rozesli...
    TSOH
    TSOH --- ---
    no kdyz uz sem nikdo moc nepise budu muset asi zabrousit k tem snum.... :)
    vlozim sem kratičký uryvek z divadelní hry jejímž autorem je studentka z Brna... k teto hře ji inspirovalo patrne par letnich vejletu stopem vetsinou do proslunene Andalusie... vlastne samotný vejlet byla takova hra > hledani vysneneho města/místa...
    ________________________________________________________________
    Řeko, tak jsem se opět vydala na cestu.
    Něco ve mě mě k tomu nutí. Zas a znova.
    Třeba tam někde někdo je. Někdo, ke komu patřím.
    Třeba náhodou někde najdu svoje rodiče.
    Řeko, já jsem pochopila, že můžu jít, kam chci.
    Stojím na silnici a nevím, je to náhoda, nebo osud.
    Kdo ti zastaví a kam tě zaveze.
    Strašně silně cítím, že jsem na světě, tady a teď.
    Dva dny jsem nejedla a oči mám plný prachu
    ale směju se. Zdál se mi sen.
    >
    Ve snu jsem viděla město jménem Salamander.
    Se zlatýma bránama, co se za soumraku otevírají.
    Vysutý terasy plný zeleně a mořskej vítr.
    Nejlepší místo na světě. To jediný místo na světě,
    kde bych mohla zůstat a být šťastná. tak tam teď jedu.
    Jestli to místo někde je a já tam dojedu,
    tak pak už bude všechno jenom dobrý.
    ________________________________________________________-
    ačkoliv jsem hru nevidel a ani autorku osobne neznam vim jen ze ma otce Jihoamericana, ktereho nikdy nevidela...
    RRE
    RRE --- ---
    ne, musi to byt wonderful, snad to vydrzi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam