• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    FEEX
    FEEX --- ---
    btw.tady je video 2007 garda civil co ma porad jeste fasounskej znak
    http://www.youtube.com/watch?v=DnB2Xyw_mfw&feature=related
    N_I
    N_I --- ---
    snad me pani pekna z uradu prace uvolni,musim se zeptat...to je faqt

    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    jestli teda dostanes zrovna dovolenou)))
    N_I
    N_I --- ---
    husty kluci maj husty historky,nikde jsem nepsal ze tam je vsechno bez problemu,jen jsem hodil svuj pohled na lidi ktery jsem tam potkal...nevim kde vseznalek kamo bere ze jsem mel tejden dovolenou z prace..--nevim kolik vite vo nasi ceste...nevim kolik vite,vime o tom co se tam deje ted...zmena?

    vsude na svete se ti muze stat co psal feex.svete div se idiot to vidi taky..




    ..normalni je tomu kdekoliv predchazet..ale...jsou i takovy prisnacii co to ovsem vyhledavaj...ja k nim nepatrim..a sem rad ze jsem potkal prave takovou partu kera to vidi podobne...zkusim se ji drzet a uvidime jak to dopadne,snad fluffy a skakadlo pojede...jako posledne


    FEEX
    FEEX --- ---
    SYMAQ: nepride mi ze bysem psal neco sokujiciho , vsude najdes dobry a spatny lidi.. nezapominej ze spoustu anglicanu neni ve spanelsku ze by se jim tam tak libilo , ale ze se tam schovavaj pac doma by sli sedet.. ale zas je tam spoustu prijemnejch lidi co ti pomuzou s cim potrebujes ..
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    no to co píšete pánové zní dost ... scaryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ...

    to je neopustit dodávku a hlídat si svoje věci .. =´(((
    TSOH
    TSOH --- ---
    B_KOMPLEX: ty jo... me policajti ve spanu pripadali bezkonfliktni... loni akorat pokukovali u sjezdu od hlavni co tam jezdi za lidi na ten dragonfest (ani nevim zda bejva nejake presne datum ohledne konani tehle akce - nemas info ? ) ... a ani žadnou řež sem tam nezažil - naštěstí teda...

    FEEX: ale ostruvky svobody clovek sem tam snad najde.... takove skororaje... :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    na dragonu sem taky videl dve vypravy na fukingermans , dmnc:/
    v beneficiu sou zas vsichni hrozny peacehipi a pak se vokradaj vo huleni :))

    holt zadnej raj neexistuje , jednou se s tim clovek smirit musi ...:)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    FEEX: mozna by tam mel jet taky na chvili kecnout.z pohledu luftaka,co dostane ve firme na tejden dovolenou to asi vypada jinak.ja tam byl 3x a dohromady tak 2mesice,vim, co se kolikrat delo na dragonu(3 pobodany mrtvoly v jedny dodavce)a taky vim,ze kdyz nas na jeden dragon nechteli policajti pustit,jak se zase vsichni semkli a demonstrovali proti kordonu flojdu,az to nakonec pustili.
    jako vicemene mi naposled i prislo,ze jak sou ty zahradky smerem k tomu pramenu v nahore-biofarmy,tak ze tihle lidi to balej...
    jednu dobu tam krome dragonu nechteli zadny parties,jednu dobu tam zase byly kazdej vikend

    _A5_: byly to 3dny celkem hustejch rvacek,nez se vsechno vypilo.dokonce naka holka se nekde probrala v pangejtu a nemohla najit kocarek s miminem atd.muj kamos z jihozapadni anglie dostal pres drzku od londynanu za to,ze ma blondaty dredy,tudiz na nej rvali,ze je fukin german atd

    s tim beneficiem souhlasim s fikem-tam sme vydrzeli jen jednu noc a to sme byli v autech a meli svoje jidlo...zadny ohm v sapito pred nasupem capatis sme zpivat nemuseli....moc pekny misto ale
    FEEX
    FEEX --- ---
    nadazka-nadsazka
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: no to sem zvedavej jak budou nektery eliminovat svoje deti :))/nadazka/

    krom toho mam dojem ze i caras ti rikal tady nekde ze to vidis moc ruzove ..
    nicmene nikdo nerika ze je to tam spatny, jak to tam mam rad , jen i ty lidi IMHO nejsou zas takovy jak je beres ty , vsechny ty protebe "spatny simptomy" na ktery sis stezoval nize se tam (ostatne jako vsude) objevujou dost hojne...
    N_I
    N_I --- ---
    rikam, nebyl jsem tam dlouho...ale caras uz tam prece jen zewluje o neco dele a potvrdil mi vicemene to same co jsme videl....

    sami osadnici mluvili o fluffy zamerech,o eliminaci kokotu a agresoru...posun?


    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: jestli si to trosku neidealizujes ...
    sposta lidi ovzlast mladejch anglanu rozhodne svi spicky nekontroluje sou agresivni , a
    po zadech se lidi placaj vicemene vsude bych rek , rozhodne to dole neni hipicky beneficio , i kdyz tam sou stejne spis hipis pokrytci jak uz to tak bejva a ve vysledku je vetsina lidi stejnejch akorat nektery se tvarej ze ne ;)
    N_I
    N_I --- ---
    no treba se od te doby trocu zmenila situace---na podzim 07 rikali ze uz to tolik free neni a ze par lidi hnali....ale je fakt ze parking je porad mesta..ktery je tam toleruje

    ravejunkies uz je lepsi..protoze rikali ze teknival jeli neposled v roce 96..a ze se obecne franz.tekna dost stranej..na akci hrali samy oldies a house fluffy hity....junkies to jsou letity ale umej kontrolovat svoje spicky takze jsem nevidel zadny agresivni hovada,zadny placani po zadech a cim dal vic popularni objimani a trend vsichni sme kamosi...nebyl jsem tam tak dlouho ale co jsem videl se mi dost libilo...
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: co si pamatuju co a5 fotil tak je tenhle samej parking jen o 500m dal vicero toho je toho tady treba http://feexnott-tour.ic.cz/ je to blbe nadepsany a u orgivi sou fota ze santa fe a jeste odnekud ale vetsina je z cigi sou asi ctyri roky stary...

    jinak myslim ze ravejunkies i junkies je tam dost, ale dobrejch :))
    free stani je to imho porad... ja sem tam stravil dohromady tak 7 mesicu a vzdycky kdyz se nekdo ptal na stani tak se vsechny spis rozcilo ze se nekdo pta kdyz ta puda prece neni jejich , kdyz samo nepocitam soukromy pozemky kterejch tam par je
    N_I
    N_I --- ---
    feex..akurat mam dojem ze a5 fotil trochu jinej parking.....je jich tam vicero,

    jenom nevim jak moc jsou ty lidi tekno a jak moc junkies.oproti cechum docela klidek...ja videl spokojeny rodinky s mraky detma...a dodavka z londnu a 2CP dovalila taky...takze ja bych to mozna pral videt kazdymu..kdo pojede okolo..ikdyz mam dojem ze ted uz to tak uplne free neni...ze je potreba mit aspon nejakej kontakt...
    _A5_
    _A5_ --- ---
    B_KOMPLEX: aale zas tak hrozny to neni...
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    MTO: english teknojunkies homeland-neprej si videt,jak to tam vypada,kdyz prijede z londyna dodavka plna special brew;]
    FEEX
    FEEX --- ---
    MTO: andalusie , cigarones u vesnice orgiva
    MTO
    MTO --- ---
    N_I: kde to je? pyreneje? balkan? israel? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam