• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: asi nerozumím dotazu :) když si vyhledám hudbu přes hudbu play, tak s tím problém samozřejmě není, mě jde o scénář hledání přes audio vyhledávání podle poslechu.

    RATTKIN: z ebay mám plochý kabel, co má micro usb a k tomu usb-c adaptér (hodí se mi v práci na tablet s micro usb a telefon s usb c). funguje bez problémů už přes půl roku. cena asi 60 korun.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    WIL_M: A co hudba play?
    JATRO
    JATRO --- ---
    díky všem!
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JATRO: Zkus NoLED, treba ti pomuze.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JATRO: google nabízí SMS v hangouts a novější aplikace messages.
    JATRO
    JATRO --- ---
    DRAGON: to sice pomůže, ale mobil se stále rozsvěcí... potřeboval bych aby pípnul že přišla sms a zůstal zhasnutej (lockscreen nechci)
    PUNKREASS: nenašel
    RATTKIN: lockscreen je asi dobrá varianta, ale já ho hrozně nemám rád...
    je pravda že třeba u WhatsApp je to přesně tak jak chci - existuje tedy nějaká aplikace, která by nahradila klasické zasílání zpráv googlu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JATRO: to je dobré kombo.
    taky bych to řešil nastavením lockscreen, případně jinou aplikaci na sms
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JATRO: v nastaveni oznameni v sms zpravach to nejspis najdes.
    JATRO
    JATRO --- ---
    Ahoj, prosím o radu....
    mám Android 5.1 a můj mobil (DOOGEE X5 Pro) nemá notifikační diodu.
    Pokaždé když mi přijde SMS, mobil se rozsvítí. Pokud je v tu chvíli v kapse, často se rovnou odemkne a zpráva se zobrazí. Vzhledem k tomu, že v kapse je tma, tak si myslí, že ho mám u ucha a rovnou začne volat (vlastnost systému).
    Když notifikaci vypnu, nevím pak o SMS vůbec. Napadá vás nějaké řešení?
    Díky
    SPM
    SPM --- ---
    PAYAXY: no, asi u něj skončím, protože to pořád bude lepší než to neustálý swipovani prstem, ale odvázanej z něj nejsem...
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    SPM: predpokladam, ze pouzivat fingerprint lock se ti nechce?
    SPM
    SPM --- ---
    ADM: hmm, tak je to bohužel asi specifický pro cm, tady to není :-( ale díky...
    ADM
    ADM --- ---
    SPM: mam to v cestine, nastaveni - zamek obrazovky - primo zobrazit zadani gesta (je to teda CM12.1)
    SPM
    SPM --- ---
    ADM: hodiny bych za to i vyměnil, štve mě to neskutečně... kde se to dá přenastavit?
    ADM
    ADM --- ---
    SPM: resil jsem stejny problem po upgradu z 4.4.4 na 5.1, a sice jde nastavit aby se primo po probuzeni zobrazila odemykaci mrizka, ale v tom pripade tam zase uplne chybi hodiny, coz je imho nepouzitelny, takze tak jak v kitkatu to uz nejde
    E42
    E42 --- ---
    SPM: Myslím, že to nejde. FWIW mně to nevadí.
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: Galaxy S7. Nicméně Nexus 7 když se vyupgradoval na Lollipop, tak to měl úplně stejně. Když vypnu zámek, tak je to samozřejmě v pohodě, ale to co mě štve je, když ten zámek je zapnutý. Zatímco 4.x androidy a starší, když jsem zmáčknul power/home, tak se objevily tečky pro kreslení gesta, tak od lollipopu se po zmáčknutí power/home objeví ty pitomé notifikace a musím rukou slidnout zespoda, aby se teprv objevily tečky na zadání hesla... a taknějak jsem doufal, že to už půjde přenastavit (notifikace mi jsou ukradené).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: asi tam nemáš čistý android, tam by to tak bylo. Co je to za model?
    zkus lockscreen vypnout.
    SPM
    SPM --- ---
    Tak jsem přišel k novému telefonu a bohužel s tím opět i k novějšímu Androidu, konkrétně teď 6.0.1. Zdá se mi to nebo tam doopravdy stále nejde nastavit to, aby se na zamykací obrazovce objevovalo to gesto rovnou a ne až po tom, co člověk musí někam šoupat prstem?
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    ahoj, dotaz, který se sice zdá lama, ale je to otravné a řešení, které se vyloženě podbízí nefungovalo ani na google jsem nevypátral nic.
    situace: vyhledám hudbu přes google audio search (nebo jak se to jmenuje, je to snad teď součástí Now)
    akce: klikám pod výsledkem na "stáhnout z google play"
    reakce: místo google play se otevře chrome
    řešení, které nefunguje: vymazat výchozí nastavení pro chrome i google play
    řešení, které funguje: věděl by někdo, prosím?
    dík! :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NORDSSON: Mne zabralo prepnout telefon na jinej jazyk, pustit mapy, reboot, prepnout zpet, pustit mapy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam