• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PECA: mě to Mort nedělal, ale stejně jsem přešel na material player. je mnohem jednodušší.
    PECA
    PECA --- ---
    Přehrávám si audioknihy na mobilu (přehrávač Mortplayer: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stohelit.folderplayer&hl=cs ) a po nějaké (blíže nezjištěné) době (řekněme po půl hodině až hodině) přehrávání se mi značně ztiší zvuk v levém sluchátku...
    Narazil jsem na to, že když jsem to měl ve hlučném prostředí nahlas, tak mi telefon zobrazil hlášku o ochraně sluchu a ztlumil hlasitost asi na půl, ale oba kanály součastně.
    Docela mě to štve, protože v nastavení nemůžu nikde najít "balance". Restart ani odpojení a nové připojení sluchátek nepomáhá, ale po nějaké době (do rána) se to srovná a zase to "chvili" funguje.

    Nesetkal jste se někdo s tím? Co bych tak měl zkusit, abych se problému zbavil?
    Xperia L, původní (+oficiální aktualizace) ROM
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JEREMIUS: asi ne:
    Podporované sítě:

    2G: GSM/GPRS/EDGE: 900/1800/1900 MHz

    3G: WCDMA/HSPA/HSPA+: 1900/2100MHz

    4G: FDD-LTE: 1800/2100MHz
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    E42: Díky, mně právě přišlo, že je to dost peněz za tohle. Stačí mi info, že to není super kauf.
    E42
    E42 --- ---
    JEREMIUS: Snapdragon 410? To za tyhle peníze nevypadá jako zrovna výherní volba. Neměl by lepší poměr cena/výkon třeba VF Ultra 6 s SD 615?
    (Ale moc se v týhle kategorii neorientuju, tak možná něco přehlížím.)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Tohle je ta nová verze Xiomi Note 3 s českými LTE? http://xiaomimobile.cz/66-xiaomi-redmi-note-.html
    Jak moc je to dobrá koupě za ty peníze? Je to super poměr cena/výkon?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: ad trvalejší podpora

    Podrobnosti k Xiaomi s českým LTE. Můžeme čekat další modely? – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...iaomi-s-ceskym-lte-muzeme-cekat-dalsi-modely/sc-3-a-1335111/default.aspx
    E42
    E42 --- ---
    Odvěká nevýhoda je pryč. Testujeme první Xiaomi s českým LTE – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...-je-pryc-testujeme-prvni-xiaomi-s-ceskym-lte/sc-3-a-1335097/default.aspx
    Podle diskuze prý model pro Tchaj-wan, který má shodou okolností zrovna ty frekvence, které jsou potřeba u nás, dokonce vč. 900 MHz. Ale na trvalejší trend podpory pásma 20 (800 MHz) to stejně úplně nevypadá (kéž bych se mýlil).
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TAP: jj maj, dival jsem se jeste jinam, kde bylo napsano, ze je to jadro OS...
    TAP
    TAP --- ---
    WOJTISHEK: maj v tom hoši z googlu guláš, taky to mívám. (pokud jde o to, že tam máš systém i OS)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    MESHUGGAH: urcite. ja ale data pres operatora neprenasim, takze vlastne ani nevim, jaky opravneni sou k tomu potreba. Ono se te to pri prvnim spusteni kazdy novy aplikace pta, co presne chces povolit nebo zakazat.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ten OS Android nebude asi to prave orechove, co? mam podezreni na napadeni telefonu, mate tip, jak to odstranit (krom factory resetu)?

    MINER
    MINER --- ---
    8BB76E1: ne, a dokonce v build.prop je NFC icon false, což mě mate, páč ta by to měla vypnout.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    PUNKREASS: Je mozne zablokovat internet jenom pro mobilni site?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MINER: v nastavení -> personalizace -> ikonky na stavovém řádku to není?
    MINER
    MINER --- ---
    Jak skrýt NFC logo bez rootu? Moc to nechápu. Na na Xperia Z1c, Z2c i Z3c se nezobrazovalo logo, i když je NFC zapnuta, což je furt. Při výměně displeje mi tam nahráli nový systém (bůhví proč) a od té doby se na Z5c zobrazuje NFC logo. Na úplně stejné verzi Android 5.1.1 se na Z1c to logo nezobrazuje.
    Neví někdo, jak bez rootu (klidně přes USB debugging) to logo schovat?
    Rootovat se mi kvůli takové blbost mic nechce, páč to neumím, a jsem relativně nedůvěřivý, aby mi tam ten rooting sw od autora, o kterém nic nevím, nezatáh nějaký spyware...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Jj, xprivacy je fajn.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    TAP: Ja pouzivam xprivacy - kompletni spravce opravneni. Navic umoznuje podstrcit falesny udaje o vsem moznym.
    TAP
    TAP --- ---
    jak zamezim konkrétní aplikaci přístup na net, úplně? mám root i xposed.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: No, jezdím minimálně každý druhý týden.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: ono to nijak dramaticky nežralo, takže pokud tím autem jezdíš každý všední den, tak je to v pohodě. Pokud to auto měsíc někde stojí, tak už to tak v pohodě být nemusí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam