• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: vodafone smart
    foťák nic moc, to ale neumím s jinými lowendy porovnat.
    na práci a hry to chodí opravdu dobře, stejně jako mnohem dražší telefony díky čistému androidu.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DRAGON:
    Huawei P8 Lite Dual SIM 4 350 Kč
    Asus ZenFone 2 ZE551ML 4GB/32GB 4700
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    OVECKA_MJ: a co za to chtěli? Jsem jen zvědavý, klidně se přesunem do OP auditka nebo zpráv....
    SPM
    SPM --- ---
    Ok, díky. V last_kmsg nic podezřelého nevidím (nic, co by ospravedlňovalo náhodný reboot)... mno, zkusím si ještě někam po dalším otočený vypsat ten logcat a projít ten, jestli se tam objeví něco divného... teď ještě při mém štěstí doufám, že to bude něco hardwarového - protože na reklamaci si se mnou patrně kvalitně vytřou řiť, kvůli prasklému sklu na displayi...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    SPM: cat /proc/last_kmsg
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: googluj logcat přes adb ale pokud neumíš s linuxem tak z toho asi budeš hodně zoufalý jsou to stovky stránek.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TAP: hele řešil jsem ofiko opravu a bylo to dost v cajku.
    SPM
    SPM --- ---
    Bezva, tak se mi ten krám začal navíc ještě rebootovat... Je na Androidu někde nějaký log nebo způsob, jak zjistit, co ten reboot způsobilo?
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    TAP: první objednal z Vifocal.com, druhé z ebay.de, výměna v servisnamobil.cz na P5-Plzeňská bez problému, chtěli za to cca 500,-.
    TAP
    TAP --- ---
    SCOOBY: kde jsi řešil výměnu displeje u Oneplus? taky mám rozbito (OPX), ale ani se mi nechtělo hledat servis, kde by, na zdejší poměry, takhle obskurní značku uměli opravit
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    VECTOR: imho problém s dodáním je snad jen u zlaté varianty, ostatní chodí kolem pěti dnů.... napiš výrobci jak je to s dostupností do ČR. Mám OPO a vzhledem k tomu, že O2 na chalupě pořád nemá LTE, ještě jsem neměl důvod litovat nebo měnit. Teda krom výměn prasklých displejů, ale to asi bude idiocií majitele. :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Slow down u notifikační lišty je známý bug. Projevuje se třeba u gesta. Jinak mám origo 6tku od Sony a flaslight ikona než problémů funguje.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: root aplikace, bez kterejch bych se neobesel: 3c toolbox, xprivacy, zminenej xposed + gravity box, sd maid, appmgr III.
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: nejakej call recorder, samba droid, adblock. na tu customizaci xposed framework a jeho moduly - primarne gravity box, minminguard
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: používám ParagonNTFS pro USB OTG, připojím k tabletu třeba 2TB externí disk (s vlastním napájením)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PAYAXY: hh... ale začátek měli bez výpadku :-)
    tak je to pak jasný... prachy vs dostupnost :-)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: taky o nem uvazuju, ale klukum zase dochazeji zasoby
    OVECKA_MJ: https://oneplus.net/cz/oneplus-3
    Estimated availability: Ships within 5 weeks, 10 990,00 Kč
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VECTOR: já jsem ho koupil přímo od oneplus... nebudu živit prostředníka, když nemusím.
    telefon super, jen doporučuji tpu obal
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: viděl jsem oneplus 1 a byl to slušný mobil. hodně těžký. na nexusy si koukal? ty jsou cenově podobné a fungují ještě trochu líp
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Premyslim, ze se vratim z WP zpatky na Android, nebo aspon minimalne jako zalozni mobil. Mate nekdo tady Oneplus 3? Ten me ze soucasnych androidu laka asi jako jediny.
    Pokud ano/ne, snazim se progooglit se k odpovedi, jak ho nejlepe objednat? Krom nadsazene ceny v CR je tu zoufale nedostupny, zatimco kdyz koukam na UK/US/IE trhy, tak tam je k disposici temer ihned a levneji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam