• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRUN: Řeším totéž. Malý (bezpodmínečně), odolný, dobrá baterka, svižný. Odchází mi xperia Z1 compact a nechtělo se mi tak úplně si kupovat znovu to samé. Jako mezifázi jsem vzala xiaomi redmi 3s lte, že si s ním pohraju a pak půjde dětem, ale zatím jsem velice příjemně překvapená a uvažuju, že si ho nechám. Jen je otázka, jak dlouho mi vydrží, když není vodotěsný :-)) Velikost je hodně hraniční, ale ještě se dá. Rozběhala jsem na něm všechno, co používám (jen synchronizace s itunes zatím vázne, ale tam je chyba mezi židlí a klávesnicí), je v něm jen málo googláckého a jiného balastu (ale to je oproti xperii asi všude :-D), je velmi intuitivní... z největšího odpůrce se asi stává nový majitel :-D
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BRUN: Bohužel požadavek na slusnej vodeodolnej telefon splňuje pouze SGS7 (nebo iP7).
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    BRUN: budu se mírně opakovat, ale ani Oneplus X by nebyla špatná volba, pokud je 5,5 moc. :)
    BRUN
    BRUN --- ---
    E42: prave jsem se uspesne zbavil sony z5 compact a uz nikdy sony. samsung jsem mel s2 a s4, kdy jsem prisahal, ze uz nikdy samsung. :)
    potrebuju neco kolem 5palcu, idealne vodeodolny a s dobrym fotakem. takze zadna jina volba nebyla, libi se mi ggl pixel, ale to uz jsou mi i ty cizi penize lito...
    NBUSR123
    NBUSR123 --- ---
    HARVIE: Zkousel jsi to formatovat z recovery TWRP / CWM?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    JIMX: myslíš nějaký, který prostupuje celým systémem?
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRKODLAK: tipnul bych si na nějakej chybějící video kodek ...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BRKODLAK: zkus kouknout do logu jestli to tam pri tom pokusu o pripojeni neco nepise
    a koukni taky do /system/etc/hosts jestli tam nemas ten youtube nejak presmerovanej jinam
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HOUMLES: v tom to nebude, je to stejný na mobilní síti, i na wifi doma, v práci. a není to jen youtube, i stream, a všechny ty další. už mě ta hláška docela rozčiluje. rozhodně to bude souviset s rootem a novou romkou, ale jak?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BRKODLAK: nejsi na nejaky siti, ktera blokuje youtube domeny? nejde konretne o youtube.com ale treba ytimg.com nebo ggpht.com .. obe jsou nutny pro spravnou funkcnost..
    E42
    E42 --- ---
    BRUN: Co bylo na výběr, pro zajímavost? Já už bych Samsung nechtěl (měl jsem S1 a Note2), ale kamarád na S7 Edge dost přísahá, hlavně z foťáku je nadšenej.
    Jak píšeš, za svoje Samsung už tuplem ne, z vlastní kapsy momentálně rozhodně OnePlus 3.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Prosím o radu, už několik dní se snažím rozjet youtube. Pokaždé vyskočí hláška Toto Video nelze přehrát, a to v čemkoliv, od youtube oficiální apk přes různé jiné apk až po dolphin browser s nainstalovaným jetpackem i flash playerem, prostě toto video nelze přehrát. Stejně tak jiné videoservery. Předem díky!
    BRUN
    BRUN --- ---
    beru samsung s7, ale za svy bych si ho nekoupil ani nahodou.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    BRUN: počkat na brzké vydání oneplus 3s
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    BRUN: na Oneplus 3 jsi koukal?
    TAP
    TAP --- ---
    MATT: tak o google bookmarks jsem netušil! paráda, spolu s tou 3rd party appkou, co vypadá jak z roku dva to k mému úžasu funguje jak má. snad to nebude z těch služeb, co google trochu tají a za chvíli vypne..
    do molochů typu pocket a keep se mi moc nechtělo, stačí mi ukládání linků. díky
    MATT
    MATT --- ---
    TAP: kdyz pises chrome zalozky, myslis chrome nebo google? ;)
    https://www.google.com/bookmarks/ ?

    FEDAJKIN: to uz spis Keep, pocket je vicemene jen na clanky.
    BRUN
    BRUN --- ---
    no ale co z top andrioidu ted koupit, kdyz ggl pixel je evidentne top jen cenou? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TAP: Pocket?
    TAP
    TAP --- ---
    existuje nějaká rozumná alternativa za delicio.us (appka se jim nějak rozbila s přechodem na novou doménu)? jak na desktop, tak s rozumnou mobilní aplikací? jde mi o ukládání bookmarků do cloudu, s možností tagování a jejich jednoduchý procházení. Chrome záložky úplně nejsou to pravý a divim se, že nic podobnýho nenacházim
    SARGO
    SARGO --- ---
    FEDAJKIN: Hmm, škoda, papírově to znělo docela hezky. A líbilo se mi, že češi. Ale zároveň ty parametry zní poněkud nevyrovnaně... takže jsem vlastně potřebovala jen slyšet něco podobného, abych se ujistila, že tudy cesta nevede :-D

    Je to bída, přeci si nebudu kupovat zase xperii, navíc tu samou? Jenže jiný malý mobil, který by vypadal přijatelně, jsem nenašla :-/
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SARGO: iGET je největší peklo co znam. Lepěj to svoje logo na každej druhej šunt z čínský továrny. Jinak je to firma z Brna.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zaujal mě iGET Blackview BV6000 - nemáte někdo? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam