• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: kdyz mas zkusensti s tema z compactama .... ma cenu kupovat z5? vzal bych asi starsi z3, ktera by mohla byt rychlosti ok ne? nechci to na zadny hry. mam to na kalendar, obcas net a nejakou tu fotku.
    SARGO
    SARGO --- ---
    DRAGON: Jestli na mě ještě někdy vyskočí What's New, budu ječet. :-D
    Když pominu ten balast uvnitř, je to opravdu výtečný telefon, a nic navíc nepotřebuju. Jenže on tam JE... Jak otravné dilema. :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    WABICEK: Ať si tam toho nacpou kolik chtějí, když mají touhu, ale ať to jde dát pryč...

    E42: Baterka je v pohodě, pořád vydrží v řádu dní (tedy vydržela by, kdyby nebylo pokémonů :-D) Ale krytka je v háji (taky kvůli pokémonům - vyjdou draho, bestie :-D) a asi před měsícem jsem ho vykoupala a pak začal mít divné záseky a občas neposlouchají tlačítka a začal se přehřívat - a jelikož frekvence problémků stoupá, vybírám, dokud na to mám čas a klid a nehoří to :-))
    E42
    E42 --- ---
    SARGO: Pro zajímavost, jak ti ta Z1c "odchází"? Baterka?
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    Nemate tip na servis tabletu v praze? konkretne Acer Iconia 830.
    Stale jen bootuje a nikdy nenabehne (ani po dvou hodinach)
    Factory reset sice probehne ale pak se opakuje to same. Mozna by pomohl flash z sd karty ale uz me nebavi to resit tak to chci nekam odnest.

    predem dekuji za tip.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WABICEK: Výrobci
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Btw je někdo na světě kdo o ten balast v telefonech stojí?
    SARGO
    SARGO --- ---
    DRAGON: Snad ani tak "nevadí", jako nejsem při chuti se do toho pouštět :-) Nedělala jsem to nikdy, ani to neviděla, návody jistě jsou, ale musí mít člověk ten správný drive, aby ho průběžné neúspěchy přespříliš nevytáčely :-D A na ten balast ale fakt už nejsem zvědavá - ještě kdyby šel zakázat, ale je tam pár kousků, co se pořád připomínají. Každopádně díky za tip, jak tak na něj koukám, nejspíš to na něm stejně skončí :-D
    EXX
    EXX --- ---
    MATT: link?
    MATT
    MATT --- ---
    EXX: mobilism fourum
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRUN: Řeším totéž. Malý (bezpodmínečně), odolný, dobrá baterka, svižný. Odchází mi xperia Z1 compact a nechtělo se mi tak úplně si kupovat znovu to samé. Jako mezifázi jsem vzala xiaomi redmi 3s lte, že si s ním pohraju a pak půjde dětem, ale zatím jsem velice příjemně překvapená a uvažuju, že si ho nechám. Jen je otázka, jak dlouho mi vydrží, když není vodotěsný :-)) Velikost je hodně hraniční, ale ještě se dá. Rozběhala jsem na něm všechno, co používám (jen synchronizace s itunes zatím vázne, ale tam je chyba mezi židlí a klávesnicí), je v něm jen málo googláckého a jiného balastu (ale to je oproti xperii asi všude :-D), je velmi intuitivní... z největšího odpůrce se asi stává nový majitel :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXX: na play store
    EXX
    EXX --- ---
    kde se vam dobre stahujou apk soubory plnych aplikaci atd? zatim se mi celkem osvedcilo hledani v torrentech, ale zdaleka vsechno tam neni, napriklad launchery apod. zazo kancelarskych allikaci se najde dost..
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Lze nejak na Androidu 6.0 zmenit widget na zamykací obrazovce?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BRUN: Bohužel požadavek na slusnej vodeodolnej telefon splňuje pouze SGS7 (nebo iP7).
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    BRUN: budu se mírně opakovat, ale ani Oneplus X by nebyla špatná volba, pokud je 5,5 moc. :)
    BRUN
    BRUN --- ---
    E42: prave jsem se uspesne zbavil sony z5 compact a uz nikdy sony. samsung jsem mel s2 a s4, kdy jsem prisahal, ze uz nikdy samsung. :)
    potrebuju neco kolem 5palcu, idealne vodeodolny a s dobrym fotakem. takze zadna jina volba nebyla, libi se mi ggl pixel, ale to uz jsou mi i ty cizi penize lito...
    NBUSR123
    NBUSR123 --- ---
    HARVIE: Zkousel jsi to formatovat z recovery TWRP / CWM?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    JIMX: myslíš nějaký, který prostupuje celým systémem?
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRKODLAK: tipnul bych si na nějakej chybějící video kodek ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam