• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BUNDA: koukni Nastavení - Oznámení - Vaše příspěvky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VECTOR: je to v nastavení Google Maps, ale ne úplně logicky označené.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jeste k blokovani app na pozadi - Google Maps evidentne kontrolujou vsechno mozny a pri porizeni fotky vzdycky vyskoci notifikace od Google maps. Kde se da konkretne tohle vypnout? Nechci je odinstalovat ani disable, ale sere me, ze porad bezi na pozadi. Jinak je pouzivam max tak. skrze Uber.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PAYAXY:
    PETGRIDUS:
    LEON_KOWALSKI:

    Mne pod rootem nefungoval jen Snapchat, coz se da obejit postupem instalace.

    Jinak root povazuju zasadni pro blokovani reklam a nejake vcelku normalni, ale nepochopitelne nedostupne nastaveni zvhledu. Napr. pozice baterie, wifi, operatora atd. ve status baru a jejich velikost. A pak treba odinstalaci programu, ktere fakt nepouzivam.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: přesně tohle bylo moje zadání:

    - jezdím na SNB takže jsem chtěl něco menšího, nechápu jak někdo může mít u sebe pořád to pádlo
    - nemám foťák, takže aby to dobře fotilo
    - super se mi zdála ta vodotěsnost
    - když už nový telefon, tak aby měl trochu výkon

    Bohužel jsem ho kupoval když byl relativně nový a na fórech byly ty reakce zatím rozpačitý. Časem se ukázalo to, co je už dnes známo...vodotěsnost LOL, foťák LOL (ano, někde budeš číst že když si pohraješ s manuálním nastavením a blabla - eh...tak určitě když potřebuju něco fotit mobilem, tak si pohrávám s různýma možnostma nastavení a pak doma vyberu ten správnej, že?)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jestli přijdeš na nějaký mobil co je menší než 5 palců a dobře fotí tak bych se taky rád kouknul:))

    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: No mě by docela zajímalo, jaká je jiná možnost malýho (pod 5"), (dneska z druhý ruky) levnýho, telefonu s plným LTE a 2 GB RAM s dobrým foťákem.
    Momentálně do přírody používám Moto G LTE, ale ten foťák je dost strašidelnej. Vyfotil jsem párkrát totéž na stařičkej Galaxy S1 a bylo to nebe a dudy.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: někdo mi tady na nyxu psal že u z5c už je to jiná káva...
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: Hm, zajímavý, dík.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    E42: právě by "měl bejt" co se týče parametrů...ale je to mrdka (barvy, ostrost...), nemá cenu jít do detailů, více zde:

    FOTOAPARÁT z3c s 20,7 Mpix - stojí za HOVNO !!!!!!!!!!! -
    http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f=95&t=15496
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VECTOR: já mám rootlý akorát founy s CyanogenModem, jinak to nechávám tak. Můj Nexus 5x třeba mám tak jak byl .... s updatama samozřejmě, teď je tam Android 7.1.1
    E42
    E42 --- ---
    TEKKIT: To mě hodně zajímá. Co je za problém s foťákem Z3c? Chci si ji koupit jako druhej malej telefon k Nexu 6 právě kvůli foťáku, měl jsem za to, že by měl být dost dobrej.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETGRIDUS: já mám Xperia z3c a krom foťáku jsem se vším spokojenej (asi mám štěstí:)). Tak se právě bojím abych si spíše nepohoršil ve finále...Do léta to doklepu a pak si koupim něco co fotí:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    TEKKIT: tak mě je i líto do toho nexusu 5x hrabat :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETGRIDUS: já jsem to vždycky chtěl, protože mě neskutečně votravujou takový ty "whats new" píčoviny atd. Ale nejsem moc technický typ a bojím se že bych si to nějak ještě domrdal a už by nebylo cesty zpět:)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VECTOR: mě to nějak neláká a ani v tom nejsem zběhlej
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: Například proto, žen nějaké aplikace pod rootem nefungují, a nějaké maskovaní rootu není 100% spolehlivé
    EXX
    EXX --- ---
    VECTOR: tak nic není pro každého...například admin profil pro Windows do rukou domácích mazlíčků nepatří..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PISKVOR: root mi nevadi. naopak nechapu jak muze mit nekdo nerootlej android..))
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PISKVOR: hele nějak funguje i bez rootu
    EXX
    EXX --- ---
    VECTOR: já používám app shutapp z ihackedit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WABICEK: Root only :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam