• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: to jsem si vsiml, ale je to ten od appgenixu?
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: a jaky kalendar pouzivas? ja mam Business Calendar 2 od Appgenix a tam nic
    KEJML
    KEJML --- ---
    BUCCI: Dík, ale z toho co jsem dohledal to není ono. Ono aby to fungovalo tak, jak jsem zvyklý a nežralo to baterku, musí na to být připraven i HW a to má bohužel jen pár telefonů
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT: mně se taky standardně nesyncujou, ale když přelistuju kalendářem třeba na leden 2015, tak tam nejprve nic nevidím a po pár sekundách se to donačte ...
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: ano, nastavoval jsem to uz vcera. je to na novem telefonu, takze se mi udalosti starsi jeden rok vubec nesynchronizovali a v telefonu je nevidim.
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT: zkoušel jsi počkat? třeba můj bussiness calendar má v paměti cca 2 letý okno a všechno mimo to dosyncuje po chvíli, co na tom měsíci jsem ...
    CERT
    CERT --- ---
    narazil jsem na klasiku - kalendar v mobilu mi nesynchronizuje s gmail uctem udalosti starsi nez jeden rok. nema nekdo reseni?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRIX211: zkusil bych od MIKROM ;-)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Ahoj, prosim o radu / pomoc. Byt v obalu, po padu mi prdlo sklo (predni displej) u Nexusu 5. Je to víceméně kosmetické, ani to nezasahuje do soft buttonů. Objednal jsem set novy LCD a digitizer, a nechci vymenu zkurvit :) Poradi prosim nekdo servis / jednotlivce, který by vymenu za poplatek umel udělat?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJML: tak mi to nedalo...a v nastavení je spořič obrazovky jak to ale funguje nevím... nikdy jsem to nezapínal
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    prosim vas hrabu se v tom ARIVA 4K a mel by jste nekdo doporuceni na download manazer? android 5.1. Dam na ulozto stahovat film a prepnu na TV ... A rad bych nejak snadneji zjistil zda a jak je to stazeno jinak nez znova otevirat chroma a stazene soubory. Jeste by bylo dobre zmenit adresar ulozeni. download presunout na jiny disk. Zkousel jsem jeden download manazer a prd ... absolutne nic - porad se to cpe do dovnloadu na pamet ...
    KEJML
    KEJML --- ---
    BUCCI: Kdo nechce, mohl by vypnout.. já to u svých telefonů zkoušel a nepoznal jsem rozdíl. Ta N9 mi psala (pokud se internímu měřáku dá věřit), že se to podílí na celkový spotřebě 1-2%, což například při výdrži třeba 50 hodin dělá 30-60 minut. Za to by mi to stálo bez váhání. Ale už jsem si hodno dávno všimnul, že v požadavcích na telefon jsem prostě minorita.

    A teda u toho LG V10 jsem myslel, že se to dá nastavit, že to čas v tom pruhu ukazuje pořád, swipování to zase úplně zabíjí... Ale stejně spíš tíhnu k tomu Nexusu.
    ANS
    ANS --- ---
    je pravda, ze kdyz neni polozenej na stole, tak to moc nefunguje :P
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ANS: antistresový řešení :-) s HTC se hází proti zdi...
    ANS
    ANS --- ---
    jak kdyz chci videt na nexusu6 cas, tak proste bouchnu do stolu, taky jde na to zvyknout .)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJML: já ti nevim... zklamání... lidi tohle nechtěj, protože to žere baterku... a raději na hodiny kliknu a ať baterka vydrží o 3 hodiny dýl...
    např. u LG to funguje i tak, že swypneš po horní hraně displaye a rozsvítí se ti jen proužek s hodinama... (jde na to zvyknout)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEJML: každej telefon (a každej OS) má svá pro a proti :) Takže se ti lehce může stát, že tě po chvilce bude štvát jakejkoliv vybereš.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KEJML: mám tu 5x 32gb asi měsíc a jsem spokojen, pokud ti nevadí absence paměťovky tak za mě je to fajn telefon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam