• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    MAKROUSEK: To problém nebývá, normálně funguje. Naopak kurvit si tim nepovedenym playstationem fyzický železo (notabene, když málokdo nechává nealokovaný místo na disku, takže to nebude tak jednoduchá operace) mi přijde vcelku zbytečný...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Problem s virtualem muze byt v tom, aby mel plny pristup na USB port. Proto bych bootoval rovnou do operacniho systemu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZELENY_CAJ: virtual s Windows XP.
    u některých novějších Windows je někdy taky problém
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZELENY_CAJ: adb jede i na linuxu.. prip. ten virtual..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZELENY_CAJ: 1) Vytvor si na pevnem disku logickou partitionu. 2) Na partition z bodu 1) nainstaluj Windows. 3) Dale postupuj podle navodu rootovani LG L90 pod windows.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    Zdravim, rad bych si rootnul telefon, ale narazil sem na problem, ze vetsina rootovacich softwaru a navodu pocita s windows. Doporucili byste mi prosim nejaky tool nebo postup jak rootnout LG L90 kdyz mam na PC Linux? Predem diky za odpoved.
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    doporučíte mě nějaký kreslící program do androidu ?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Tak uz jsem chtel objednat ten samsung a3 2017, ale narazil jsem na tenhle drop test a celkem me to desi. Nemate nekdo tu lonskou nebo letosni radu samsung A? je to opravdu tak hrozny jako na tom videu?
    Samsung Galaxy A7 vs A3 vs A5 2017 - Drop Test! (4K)
    https://www.youtube.com/watch?v=c98krc1S-yw

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RATTKIN: Tak jsem si zavolal na podporu E-PAD.cz, kde servisují počítače Chuwi a tam mi v podstatě zopakovali, že to mám poslat na reklamaci a oni se na to podívají. Dali mi instrukce, jak podrobně mám popsat problém (protože z T.S. Bohemia jim občas chodí formuláře s tak ořezaným popisem závady, že by byli schopní jim tam napsat "nefunguje bluetooth" a nic dalšího) a s případným flashováním novější verze androidu si budou hrát oni. Říkali, že jsem první, kdo se na ně obrací s problémem u Chuwi Hi10 Pro, ale na druhou stranu ho prodávají teprve 3 týdny, takže to není až tak divné.
    Tohle už mi zní jako mnohem smysluplnější postup, než prosté "reklamujte tablet", co mi doporučili v T.S. Bohemia.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    E42: kdepak, to JE hodně vtipný :-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ANS: To asi platilo před tím, než se Google začal věnovat řadě Pixel C, což je ovšem jiná cenová kategorie než Nexus.
    ANS
    ANS --- ---
    rikali mi, at si koupim nexus, ze to je zaruka nejnovejsiho, cistyho, odladenyho a kdesicosi androidu :D
    E42
    E42 --- ---
    Google downgrades Nexus 6 phones to Android 7.0 Nougat
    http://www.phonearena.com/news/Google-downgrades-Nexus-6-phones-to-Android-7.0-Nougat_id92067
    Kdyby to nebylo dost smutný, tak je to hodně vtipný.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RUSSIANBLUE: se to samo syncne, když se připojíš :-)
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    DRAGON: díky, asi to budu dělat stejně...(SMS a FOTKY ručně přesunout na SD)
    JIMX: RATTKIN: jasný, Google photos používám. Ale nejsem vždy online...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUSSIANBLUE: fotky-Google photos auto backup
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... a když nad tím teď přemýšlím, tak si hlavně fotkama zbytečně naza*írám interní paměť, který je už takhle málo :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    RUSSIANBLUE: fotky se mi automaticky syncujou na dropbox
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    RATTKIN: bohužel stále je..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RUSSIANBLUE: sms timhle
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&hl=cs

    fotky zalohuju total commanderem, proste zkopiruju adresar pictures a DCIM na extSD do adresare backup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam