• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    CRUSHEER: tuknes na to slovo kdyz h onapises (a cervene se podtrhne) a objevi se dialog pro ulozeni a tam zvolis oukej.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Neni nejaky jednodussi zpusob jak naucit gkeyboard nova slova bez nutnosti je po 1 pridavat v nastaveni klavesnice?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: mam dve zarizeni na USB-C a koupil sem si k tomu nekolik kabelu z aliexpresu. Jedno zarizeni mi chciplo druhej den, co mi prisel ten asijskej kabel, zarizeni za 10 litru :) druhej den sem si poridil tohle. A je to ten nejlepsi kabel, jakej sem kdy pouzival.

    CONNECT IT Wirez Premium Metallic USB-C 1m silver grey - Datový kabel | Alza.cz
    https://www.alza.cz/connect-it-wirez-usb-propojovaci-c-a-0-5m-d2642920.htm
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    HULIK
    HULIK --- ---
    RATTKIN: Jak rikam me OTG pres redukci koupenou v czc funguje. Pres original redukci nefunguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HULIK: otg mi na nexus5x nefunguje, težko říct zda je to chyba redukce.
    HULIK
    HULIK --- ---
    RATTKIN: A zkousel jsi tu redukci od vyrobce na data? Ja ji zkousel a na nabijeni funguje, ale kdyz jsem pres ni zapojil microUSB flash disk tak ho mobil nevidel. Koupil jsme si vlastni redukci a pres tu mobil flasku normalne videl.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKEKT: u Nexus 5x který isem kupoval jako druhý jsem měl redukci v balení.

    kupoval jsem pár kabelů usbC-usbA na ebay a když nevyšel test přes checkr tak jsem si nechal vrátit peníze. zatím jsem nic nespálil.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Budu porizovat novej mobil s usbc nabijenim a shanim nejaky usbc kabely za rozumny penize, aby to zase nebyl uplnej shit. Mozna by se i hodila nejake redukce micro usb -> usbc. nemate nekdo tip na ebay nebo ali ?
    Diky
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: asi má, ale serverový aplikace si taky mezi tím fyzickým železem migrujou, takže těch ale je tam povícero... Pak jsou třeba ty vtipné věci, kdy fyzický sériový port se nacpe do virtuálu, funguje, virtuál zmigruje jinam, pořád funguje, ale jakmile se virtuál vypne a zapne na jiném hw, tak smůla :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    na vmware workstation používáme com porty a usb porty pro různé zařízení docela hodně a bez problémů.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Teorie je jedna věc a praxe druhá, jako namontovat si flashku do virtualu nebývá problém, ale na cokoli jiného se moc spolehnout nedá.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: i v 21.stoleti se pouzivaji HW klice (na USB) - i u serverovych aplikaci... takze smysl to rozhodne ma :)
    SPM
    SPM --- ---
    MAKROUSEK: Tak ono u ESXi / HyperV určenýho pro servery USB asi prioritou nebude, takže tam kdoví jak to bude fungovat... nicméně co jsem měl na desktopu VMware workstation, tak to fungovalo celkem dost dobře. Ve VirtualBoxu povětšinou taky (tam se to rozjebalo nějakým upgradem, ale to tenkrát víc věcí :-) ).
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SPM: Ja mam jine zkusenosti, protoze instaluju do podnikovych siti, kde mi sem tam virtualy nabizeji a temer vzdy jsem s tim mel problem, abych mohl na svuj hashovaci USB klic pristupovat z Hyper nebo VMwaru ;-). Ale v pohode, uvidime, jak si s tim vazeny predrecnik poradi.
    SPM
    SPM --- ---
    MAKROUSEK: To problém nebývá, normálně funguje. Naopak kurvit si tim nepovedenym playstationem fyzický železo (notabene, když málokdo nechává nealokovaný místo na disku, takže to nebude tak jednoduchá operace) mi přijde vcelku zbytečný...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Problem s virtualem muze byt v tom, aby mel plny pristup na USB port. Proto bych bootoval rovnou do operacniho systemu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZELENY_CAJ: virtual s Windows XP.
    u některých novějších Windows je někdy taky problém
    B3DA
    B3DA --- ---
    ZELENY_CAJ: adb jede i na linuxu.. prip. ten virtual..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZELENY_CAJ: 1) Vytvor si na pevnem disku logickou partitionu. 2) Na partition z bodu 1) nainstaluj Windows. 3) Dale postupuj podle navodu rootovani LG L90 pod windows.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam