• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NECROMAN: Páč USB-C má celej handshake protokol, zatímco microUSB jen "per to tam, co se vejde."
    HULIK
    HULIK --- ---
    NECROMAN: A není ten USB-C konektor na té powerbance určený k dobíjení té powerbanky?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajimave, Nexus 5X se nenabiji, pokud ho napojim primo USB-C kabelem z powerbanky, ale kdyz ho dam obycejnym micro-USB kabelem s redukci na USB-C, tak nabijeni funguje.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: posta :)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: tobe to nedoslo? Coze? No zeptam se majitelky. U nas je reflow nerentablni a doma leda horkovzduskou :-d
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: ale pokud ho budes kontejnerovat muzes mi ho prihodit k tomu data loggeru ;]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: spis bych to zkusil reflownout.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: dekuji tak kontejner ...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: jo mel jsem 2ks oba sly na pamet. odhalil to ten builtin test pri startu. Osobne si myslim ze problem je v tom ze vznikne studenak.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: dobre dekuji
    Konecne jsem tam po hromade nefunkcnich odkazu neco stahnul. Ale ted to nedostanu do telefonu nejsem u kompu.

    Nezaziljste nekdo zvlastni chovani red mi 1s? Nasel jsem hromady moznosti. Ale zadnou odpived co by nekam smerovala.
    Problem je ze nenabiha, pak nabehne a restart anebo bezi cely den. Baterkou to muze byt ale dela to i na kabelu atd. Poprehrati rom mejaka posledni cinska dela to same. Recovery fastboot vse beha v pc se hlasi. Asi krmikove nebe
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ABDULAH: miuios je spolehliva komunita. a registraci si muzes udelat pres fake email.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ABDULAH: nikdy mi odtamtud žádný spam nepřišel
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    TOOMIX: vydis jsem nedodal bez registrace. Ok tak dalsi hromada spamu ... Dekuji
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ABDULAH: mrkni na miuios.cz, tam bude i s návodem
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim vas romku na xiaomi red mi 1s dual sim - nevite kde sehnat ceskou? Stahnul jsem na jeden novou dle programu a uz se do nej nemuzu dostat pise mi to ze mam udelat update :-((( Tak nechapu. Kdyz je pripojenej ke kompu tak se porad dokola restartuje ...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    NECROMAN: nejsem si 100% jistý, ale tohle by mohlo jít nastavit ve webové aplikaci pomocí filtrů. Podívej se na to v nastavení.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    já jsem stále spokojen s Nexus 5x
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    P9 Lite má zakázanou možnost naformátovat SD kartu jako vnitřní úložiště? Android už to v novějších verzích umí (v 7 se paměti sčítají, v 6, pokud se nepletu, karta úložiště nahrazuje), pokud máte kartu třídy UHS, a je to mnohem levnější než kupovat dražší varianty telefonů :-). Rozdíl ve výkonu jsem na HTC 10 nepozoroval, ani když jsem se hodně snažil. Ale nedivil bych se, kdyby to Huaweii nedovoloval. Když si vzpomenu, kouknu večer u přítelkyně. Jinak je to skvělá střední třída. Za pár korun, a strčí do kapsy kdejaký nedávný highend.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KYLLER: mám 32GB a je mi to málo
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    P9 Lite se mi také líbí, nicméně v dnešní době mi přijde 16gb rom jako docela málo, ještě vzhledem k tomu, že cca 6gb zabere android, takže uživatel má kolem 10gb prostoru. Za to P10 Lite už má konečně 32gb.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JOZINEK: Mě teda přijde, že vypadá od pohledu i celkem jinak. Ta novější nemá tu prapodivnou lištu vzadu nahoře. Ale dost to vidím jen s 16GB pamětí a to mi přijde celkem málo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, lze Gmail appka na Andoidu nastavit tak, aby smazané maily označila jako přečtené? Outlook to uměl, tak bych to rád měl i na Gmailu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam