• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PETGRIDUS: tak tak, v některých levných kabelech jsou slabý dráty, takže je tam úbytek napětí, můžou se hřát, ale častěji je problém v nabíječce. I když podle cedulky dá třeba 2A, tak je zapojena tak, že to telefon nepochopí a vezme si třeba jen 0,5A. Každý výrobce to má jinak protože standardy jsou od toho aby se porušovaly.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SUCZKER: no jestli to spíš nebude v těch nabíječkách
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Dotaz ohledně USB kabelů na nabíjení. Po několika letech používání jsem zjistil, že USB kabely nemusí být všechny stejné a že nekterý může nabíjet rychleji a některý pomaleji, nebo to alespoň tvrdili v prodejně. Všiml jsem si, že někteří výrobci udávají, jaká je kapacita kabelu v ampérech, u některých kabelů to uvedeno není. Jak moc je ta propustost jenom reklamní záležitost a jak moc na to mám brát opravdu zřetel ?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, hledam aplikaci, ktera mi umozni z csv ( nebo jakehokoliv rozumneho formatu) importovat data a pak je pomoci QR kodu validovat. Napriklad, naimportuju do aplikace data a po nacteni prislusneho QR kodu mi zezelena policko v aplikaci.
    Jde mi o osobni zkusenosti, vetsinu veci na Google play jsem projel...
    RANDALLX23
    RANDALLX23 --- ---
    {reply CRUSHEER|4798952ja ted koupil činu coolpad torino S a jsem velice spokojeny.Ips display 4,7 ,2gb ram ,ctecka otisku ...kvalitu zatim testuju:)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Jinak, myslite si ze ma smysl jit do pouzite Xperia Z1c (ev. Z3c), potazmo na co si dat pozor? Hledam neco maleho, levneho a kvalitniho.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    MIKROM: "Mobilní síť je nedostupná"...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    CRUSHEER: no vypíše *#06* ?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Mam Xiaomi Redmi 2 (bezici na CM) a ten mi najednou prestal registrovat SIM karty. Ani v jednom slotu. Vymena za jinou SIM nepomaha. Zkousel jsem preinstalovat ROM a stale nic... nejake napady?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    E42:Díky, vynucené přepnutí na sluchátka s mikrofonem v soundabout pomohlo.
    E42
    E42 --- ---
    ROBIN_SNNS: Muselo by se to prozkoušet s vícero sluchátky, ale vypadá to spíš na vadu konektoru na straně telefonu. Zrovna v Z3C jsem ho už taky musel měnit (i když já ho vadnej už koupil). Zkus si pohrát s tímhle, jestli ti to něco nevyřeší:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.woodslink.android.wiredheadphoneroutingfix
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PUNKREASS: Díky.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    RAINBOF: kdyz se karta po, tak se ja taky po. Dik za pripomenuti, ze sem uz dlouho nezalohoval;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PUNKREASS: akorat kdyz se karta po ... tak mas po ..
    pouzivam link2sd
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    OCTOPUSS: ano, kdyz budes mit roota, budes moct aplikace presouvat nebo i primo instalovat na kartu, pripadne i odinstalovat nevyuzivanej systemovej balast. Pouzivam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&hl=en
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Nikdo?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BUCCI: Tam není žádná volba, která by umožňovala vypnout používání mobilních dat
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JEREMIUS: nastavení - aplikace - YouTube - oprávnění a tam zaškrtat co potřebuješ
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Je na Android 6 (bez rootu) nějaká možnost zakázat YouTube používat mobilní data?
    Bohužel se mi již párkrát stalo, že při přehrávání se odpojila wifi a začalo mi to sosat data z FUP. Což je dost k nasrání. :-(
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    PAYAXY: Nabídl jsem variantu s googlem a s mega.nz, zatím zkouší ten fotogoogle, protože tam to umí nějak lépe nasdílet. Automatické redukce používat nemusí.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    Vážení, moc prosím případného šikulu, jestli by mi uměl vyměnit vadný displej ze Samsungu A3 za jiný díl (který odmontuje z jiného samsungu A3, který poskytnu) Jde tedy o prohození dispejů. Je tu někdo takový, kdo by to zvládl? Odměna jistá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam