• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    MIKROM: No, zapojena... tam je akorát ta pičusárna, že se mezi ty datový dráty strkají různé odpory a u každého zařízení je to pomalu jinak. Bych za to nejradši někomu taky zpřelámal hnáty. Ozvlášť u těch ještě chytřejších zařízení, které když na těch datových drátech nemají nic, tak si nevezmou ani těch 400mA. Takhle jsem pak musel prznit kabely pájkou, protože jsem do auta dával USB nabíječky do panelu, které ty datové vodiče vůbec neřeší...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PETGRIDUS: tak tak, v některých levných kabelech jsou slabý dráty, takže je tam úbytek napětí, můžou se hřát, ale častěji je problém v nabíječce. I když podle cedulky dá třeba 2A, tak je zapojena tak, že to telefon nepochopí a vezme si třeba jen 0,5A. Každý výrobce to má jinak protože standardy jsou od toho aby se porušovaly.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SUCZKER: no jestli to spíš nebude v těch nabíječkách
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Dotaz ohledně USB kabelů na nabíjení. Po několika letech používání jsem zjistil, že USB kabely nemusí být všechny stejné a že nekterý může nabíjet rychleji a některý pomaleji, nebo to alespoň tvrdili v prodejně. Všiml jsem si, že někteří výrobci udávají, jaká je kapacita kabelu v ampérech, u některých kabelů to uvedeno není. Jak moc je ta propustost jenom reklamní záležitost a jak moc na to mám brát opravdu zřetel ?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, hledam aplikaci, ktera mi umozni z csv ( nebo jakehokoliv rozumneho formatu) importovat data a pak je pomoci QR kodu validovat. Napriklad, naimportuju do aplikace data a po nacteni prislusneho QR kodu mi zezelena policko v aplikaci.
    Jde mi o osobni zkusenosti, vetsinu veci na Google play jsem projel...
    RANDALLX23
    RANDALLX23 --- ---
    {reply CRUSHEER|4798952ja ted koupil činu coolpad torino S a jsem velice spokojeny.Ips display 4,7 ,2gb ram ,ctecka otisku ...kvalitu zatim testuju:)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Jinak, myslite si ze ma smysl jit do pouzite Xperia Z1c (ev. Z3c), potazmo na co si dat pozor? Hledam neco maleho, levneho a kvalitniho.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    MIKROM: "Mobilní síť je nedostupná"...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    CRUSHEER: no vypíše *#06* ?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Mam Xiaomi Redmi 2 (bezici na CM) a ten mi najednou prestal registrovat SIM karty. Ani v jednom slotu. Vymena za jinou SIM nepomaha. Zkousel jsem preinstalovat ROM a stale nic... nejake napady?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    E42:Díky, vynucené přepnutí na sluchátka s mikrofonem v soundabout pomohlo.
    E42
    E42 --- ---
    ROBIN_SNNS: Muselo by se to prozkoušet s vícero sluchátky, ale vypadá to spíš na vadu konektoru na straně telefonu. Zrovna v Z3C jsem ho už taky musel měnit (i když já ho vadnej už koupil). Zkus si pohrát s tímhle, jestli ti to něco nevyřeší:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.woodslink.android.wiredheadphoneroutingfix
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PUNKREASS: Díky.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    RAINBOF: kdyz se karta po, tak se ja taky po. Dik za pripomenuti, ze sem uz dlouho nezalohoval;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PUNKREASS: akorat kdyz se karta po ... tak mas po ..
    pouzivam link2sd
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    OCTOPUSS: ano, kdyz budes mit roota, budes moct aplikace presouvat nebo i primo instalovat na kartu, pripadne i odinstalovat nevyuzivanej systemovej balast. Pouzivam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a0soft.gphone.app2sd&hl=en
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Nikdo?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BUCCI: Tam není žádná volba, která by umožňovala vypnout používání mobilních dat
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JEREMIUS: nastavení - aplikace - YouTube - oprávnění a tam zaškrtat co potřebuješ
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Je na Android 6 (bez rootu) nějaká možnost zakázat YouTube používat mobilní data?
    Bohužel se mi již párkrát stalo, že při přehrávání se odpojila wifi a začalo mi to sosat data z FUP. Což je dost k nasrání. :-(
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    PAYAXY: Nabídl jsem variantu s googlem a s mega.nz, zatím zkouší ten fotogoogle, protože tam to umí nějak lépe nasdílet. Automatické redukce používat nemusí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam