• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BETTER: jo, to ja taky, do ty doby, nez to jednou Z1 nezvladla
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: TOOMIX: potom co sem utopil V DESTI Samsung S7, tak už prostě vodotěsnosti telefonu nevěřím. všechno je to kec, za kterym nestojí technologie.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Sony se vrací přehánění o vodotěsnosti. Utopené xperie řeší soud - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...st-problem-d0s-/mob_sonyericsson.aspx?c=A170824_103830_mob_sonyericsson_ram
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: to sem samozřejmě zkusil jako první :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    fígl vyřešen reinstalací, do tý doby sem zkusil vše a nic nezabralo. Po reinstalaci pohoda :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    takhle

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    fígl je v tom, že musíš dát QWERTZ pryč

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Ten to taky nemá. I tu anglickou klávesnici má qwertz (wtf).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    případně kdyby někdo věděl jak nastavit samsung keyboard na qwerty tak by mi to stačilo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: QWERTY to v defaultu právě nema
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: já jsem si aktivoval jen english a czech QWERTY a chodí mi to tak.
    android 7 a 8. přepínač mám jen cz-en
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusi nekdo, jak na gboardu nastavim CZECH Qwerty? Mam nastavenou english a czech (qwertz v defaultu) a v sekci custom keyboards mam nastavenou czech qwerty, ale neprepisuje se mi do psani, abych ji mohl volit. tusi nekdo?
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    RATTKIN: to už je ale osmipalec, pro mě moc velký
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zlouseli jste do kindle fire hdx dostat google market ? nemohu prijit na tu kombinaci verzi tech podpdurnych baloku aby to jelo na 4.4
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LACHAUER: nebude lepší a ozkoušený vodafone?
    tam aspoň vím, že je čistý android a neměl by tam být ani spyware.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Máte někdo zkušenosti se značkou Cubot? Přemýšlím, že bych si pořídil Cubot Max jako náhradu za můj doslouživší 7´ tablet. Nic náročného po něm nechci, chci ho používat na mapy, navigaci, čtečku knih, brouzdání netem, pouštění filmů. Je mi jasné, že za tu cenu to nebude žádná hitparáda špičkové elektroniky, jde mi o to, jestli to není úplný šrot, případně jestli Cubot nemá nějakou příšerně zabloatwarovaný systém.

    (koupil bych si jinak malý tablet, samozřejmě, jenže sedmipalcové tablety s LTE za normální cenu vymřely).

    CUBOT Max od 3 890 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/cubot-max/#
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Jo, a je to 4.2.2
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Dneska mi zacal tablet (chiligreen) startovat do stavu jakoby po factory resetu, interni uloziste se tvari, jako ze je uplne plny (ikdyz neco odmazu), nejde nic nainstalovat, ale vsechny data sou nedotceny. S adb tools se do nej dostanu (a podle df tam misto je) a je to rootnuty. Vygooglil sem, ze by melo pomoct najit Local/Device/efs/Factory App/ a v souboru factorymode prepnout na "on". Zadnej takovej soubor sem ale nenasel. Mel sem to i otevreny, abych zkontroloval, jestli neni zasekly nejaky tlacitko, ale vypadaj v poradku. Mate nekdo zkusenost nebo tip, jak to nakopnout zpet bez uplnyho "wipe data"? Do system recovery se dostanu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPM: S tim nezbyva nez souhlasit. Bohuzel to ale nic neresi - do reklamacniho protokolu Ti proste muzou napsat, ze telefon se zjevne potopil do nejmene 50m vodniho sloupce, tudiz reklamace neuznana. Dale viz druhy bod meho predchoziho prispevku.
    SPM
    SPM --- ---
    LAUNCHER: Na stanovení těch IP kódů je norma. Ta specifikuje co by ten výrobek měl dodržet. Výrobce klasifikuje výrobek označením IP67 (nebo kolik to má). Pokud výrobek nepřežije zacházení, které by dle normy přežít měl, pak nesplňuje IP67. Zákazník si tedy koupil výrobek, který neodpovídá udávaným parametrům. Tečka. Jestli se v našem soudním systému má cenu soudit o 15 klacků, když se kvůli tomu bude muset stanovit znalecký posudek, prohraná strana se vždycky odvolá, takže suma sumárum za to člověk vyhází stovky tisíc a potáhne se to léta, ikdyž třeba nakonec vyhraje, je otázka jiná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam