• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: jo romky byly v poradku, po tom flashi to normalne fungovalo, pak jsem dal ten restart a asi se to nak poskodilo
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: dával si tam správné romky? jestli to nechybí driver na displej
    DOVE
    DOVE --- ---
    RAINBOF: ja ten telefon normalne vidim ve windows...vidim uloziste i s obsahem a jak jsem psal, reaguje na dotek, tlacitka hlasitosti jdou, takze ten telefon asi funguje, ale display se "rozsviti" jen do cerne...nevim no
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOVE: reboot je std odchod. tim se to nerozbilo.
    DOVE
    DOVE --- ---
    RAINBOF: ne, root jsem nedelal, z toho twrp jsem chtel jen vylezt a dal jsem nakej reboot nebo restart uz nevim a tim zacly nize popsane trable...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DOVE: twrp je neco jako grub je to jen zavadec. netreba zmatkovat.
    nezkousel jsi to rootnout ? mohl by pomoci unroot.
    DOVE
    DOVE --- ---
    WABICEK: "krci rameny"....projel jsem net, nejaky zakladni veci jsem pochytil, ale jedu podle instrukci a nic nefunguje, takze adb, fastboot, bootloader, preloader...uz se mi kouri z palice :)...diky panove, ale kaslu na to
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No pokud je telefon v bootloaderu, tak se k němu přes ADB nepřipojuje. fastboot je ten správný klíč, např. fastboot device ;-)
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: hm, ono to normalne nabehlo po tom prvnim flashnuti, ale vlezlo to do nakyho TWRP neboco, kde jsem zazmatkoval a nejspis neco zku...l, nevim...ty adb ovladace jsem zkousel a nic, nekomunikuje...jediny co muzu, porad to flashovat pres ten SPflashtool, ruzny verze firmware, ale proste furt se to tvari jako ze nabehne, ale je furt cernej display...no nic vic asi s mym skillem nedam, takze dik za snahu a jdu spis vybirat novej telefon.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: taky to může být když nemáš cmd spuštěné jako admin, nemáš drivery, neni ve fasbootu a nebo je to fakt umřelý.
    DOVE
    DOVE --- ---
    nic

    C:\Users\Candatze>adb devices
    List of devices attached


    C:\Users\Candatze>
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: google adb fastboot

    připojíš kabelem k počítači a píšeš přes příkazovku. můžeš to i flashnout ručně
    DOVE
    DOVE --- ---
    RATTKIN: fastboot mode je to vol+power? jo, to jsem delal asi tisickrat....myslim si ze to naskoci, ale je proste cernej display...sice reaguje na doteky vibracema, ale nevidim co se tam deje.

    adb?...to uz je na me moc hele :)...byl bych vdecnej kdybys me na to odkazal, mrknu a zkusim pripadne.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOVE: dostanes se do fastboot? přes adb to s počítačem komunikuje?
    DOVE
    DOVE --- ---
    Zdar, zkusim se tady zeptat. Asi jsem neco dojebal pro flashovani, foun jde zapnout, reaguje na tlacitka, ale vidim jen cernou obrazovku. V tom FlashTool je nejakej memory test, kterej mi vyhodil ERROR: NAND Flash was not detected!

    celej den googlim, ale nic kloudnyho jem nenasel....nakej tip co s tim?...nebo to je konecna?
    E42
    E42 --- ---
    Jsem se divil, že mi na Nexus 6 přišel zářiový update zrovna když jsem ho dál manuálně zkontrolovat! The “Check for Update” Button Now Always Shows Available OTA Updates on Nexus/Pixel Devices https://www.xda-developers.com/check-update-button-ota-updates/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: Android pay, nebo aplikace od banky
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    RATTKIN: bude jich několik ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: Google Wallet pořád nic v ČR - platba nabytým kreditem v telefonu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Oficiálně: Platební služba Android Pay přijde do Česka na podzim – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...luzba-android-pay-prijde-do-ceska-na-podzim/sc-4-a-1339685/default.aspx

    která banka to zavede jako první, snad k ní přejdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam