• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Pro tu Nokii právě zatím aspoň ty bezpečností updaty vycházej. Zato procesor má minimálně Nokia 3 viditelně slabší, dneska jsem si ji byl vzít do ruky a v systému jakž takže, ale plynulý skrolování v Google mapách je zřejmě za hranicema možností toho hardwaru,,,

    KORKMAZ: Hledám teď něco podobnýh (viz níže) a ještě mne zaujal Honor 7 Lite
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    KORKMAZ: Zrovna Xiaomi RedMi 4X ve variantě Global 3 GB RAM, 32 GB zvládá všechny frekvence LTE, případně i varianta Note s 5.5” a cenou taky do 5k i s pouzdrem a ochranným sklem...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tip na nákej mobil kolem 5k? Koukal jsem na Xiaomi, ale oficiální nabídka těch s plnou podporou LTE je chabá
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    co jsem zatím viděl, tak když nějaký výrobce ohlásí, že update "určitě bude", tak ve 30% případů se update zpozdí a u dalšího 30% případů se update nakonec z různých důvodů zruší.
    dokud to nevyšlo, tak to nevyšlo.

    nemluvě o většině telefonů, kde nejsou ani kritické bezpečnostní opravy.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Jako ty Nokie mají 7.1 a osmičku maj mít do konce roku, to mne celkem překvapilo, ale zase ty levný jsou pochopitelně fakt lowendy
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: mírně přes šestku se dá sehnat nový. je to jeden z mála mobilů s androidem 8, je to v podstatě novinka :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Jo, ten mám já, tak jo znám, pouzitej se za pět sehnat dá, i když mám strach že máma bude chtít pro pocit novej :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: Jo Tak to Nexus 5x fotí slušně a rychle. Ve dne bez problémů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    galaxy note 4 foti moc pekne.
    JIMX
    JIMX --- ---
    co iphone se z druhý ruky?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEJML: v tom případě zkus to Redmi má výborný poměr cena výkon a výdrž na baterii určitě ocení.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Zkrátka nehledám náhradu zrcadlovky, ale spíše jednookého mezi slepými
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Až budou mít Pixel za pět tisíc, tak jí ho poradím. Moje máma není žádnej fotograf, Udělá si deset fotek z dovolený a občas vyfotí jejich kočky. Ale zas chce mít hezčí fotky, než její současnej (hloupej) telefon s fix focusem...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: na focení si lidi chválí pixel. já mám nexus 5x a na focení mám velkej foťák
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEJML: aktualizace vydává Xiaomi, takže třebas Redmi 4X, ale zrovna foťáky u Xiaomi žádná sláva (za dobrého světla jsou použitelné, ale v šeru nic moc).
    KEJML
    KEJML --- ---
    Máma by chtěla taky ten dotykovej telefon, asi jedinej požadavek je, aby to "hezky fotilo" a aby "nebyl těžkej" - v tom se jí zdá v pohodě můj Nexus 5X se 136 gramy. Jinak s tím asi nebude dělat nic moc, telefonování, sms, možná se naučí na tom používat Facebook, cenově tak do 5 tisíc.

    Vyniká v týhle cenový kategorii nějakej telefon svým foťákem? Na (alespoň bezpečnostní) aktualizace v tomhle segmentu někdo nekašle? Nokia vypadá, že se o ty telefony starat chce, jak jsou na tom ostatní?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: plastový telefon na dřevěném stole to asi dělat nemůže? nevím co mám měřit. dotykovou vrstvu?
    B3DA
    B3DA --- ---
    RATTKIN: ok, diky, jdu hledat breberky asi
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RAINBOF: uz jsem to zazil na shit nabijecce s prusakem diky kondenzatoru. Je to zvlastni ale jak sel brum tak mobil menil nabijeci proud do baterie ... Nevim jak je to mozne ale meril jsme to takovym tim merakem na USB a opravdu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: no možná máš někde v rozvodu uhnilou 0 (nebo ta nabiječka) a na jednu stranu to prostě chytá skrze dekl telefonu :) zkusil bych měřit kryt proti 0 v zásuvce...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RATTKIN: cim jsi meril tech 250 a 750mA?
    BASIK
    BASIK --- ---
    Vyuzil bych Qi diskuze - nechcete nekdo The Air Dock 2.0? Vali se mi tady nevyuzitej, co mam N5x (s adapterem do autozasufky, mount je "Standard mount for smooth surfaces").
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam