• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: no pokud trva na cistym androidu za par tak na vyber moc nema. celkove ty jeho pozadavky jsou dle mne scifi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: vodafone telefony nejlepsi fotak? to byl dobrej joke ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IV0: nejakej z tech vodafone telefonu ?
    cistej android a fotak byvaly nexusy.
    e-ink a dobry fotak podle mne neexistuje.
    IV0
    IV0 --- ---
    Poradí někdo malý mobil (rozměry by neměli přesahovat cca 125 × 60 mm), který by byl silný v těchto oblastech (seřazeno dle důležitosti):
    1. výdrž na baterie alespoň celý den intenzivního používání (ocenil bych i funkce typu e-ink display apod.)
    2. co nejlepší foťák
    3. čistý Android (iPhone ne)
    4. SD karty
    * až pak mě zajímají věci jako výkon procesoru, velikost operační paměti, design apod.
    Cenový limit není.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já jsem z ničeho menšího než n5x spokojený nebyl.
    má NFC a velmi dobrou čtečku prstu, to se bude teď s android pay hodit
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Pro tu Nokii právě zatím aspoň ty bezpečností updaty vycházej. Zato procesor má minimálně Nokia 3 viditelně slabší, dneska jsem si ji byl vzít do ruky a v systému jakž takže, ale plynulý skrolování v Google mapách je zřejmě za hranicema možností toho hardwaru,,,

    KORKMAZ: Hledám teď něco podobnýh (viz níže) a ještě mne zaujal Honor 7 Lite
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    KORKMAZ: Zrovna Xiaomi RedMi 4X ve variantě Global 3 GB RAM, 32 GB zvládá všechny frekvence LTE, případně i varianta Note s 5.5” a cenou taky do 5k i s pouzdrem a ochranným sklem...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tip na nákej mobil kolem 5k? Koukal jsem na Xiaomi, ale oficiální nabídka těch s plnou podporou LTE je chabá
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    co jsem zatím viděl, tak když nějaký výrobce ohlásí, že update "určitě bude", tak ve 30% případů se update zpozdí a u dalšího 30% případů se update nakonec z různých důvodů zruší.
    dokud to nevyšlo, tak to nevyšlo.

    nemluvě o většině telefonů, kde nejsou ani kritické bezpečnostní opravy.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Jako ty Nokie mají 7.1 a osmičku maj mít do konce roku, to mne celkem překvapilo, ale zase ty levný jsou pochopitelně fakt lowendy
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: mírně přes šestku se dá sehnat nový. je to jeden z mála mobilů s androidem 8, je to v podstatě novinka :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Jo, ten mám já, tak jo znám, pouzitej se za pět sehnat dá, i když mám strach že máma bude chtít pro pocit novej :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: Jo Tak to Nexus 5x fotí slušně a rychle. Ve dne bez problémů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    galaxy note 4 foti moc pekne.
    JIMX
    JIMX --- ---
    co iphone se z druhý ruky?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEJML: v tom případě zkus to Redmi má výborný poměr cena výkon a výdrž na baterii určitě ocení.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Zkrátka nehledám náhradu zrcadlovky, ale spíše jednookého mezi slepými
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: Až budou mít Pixel za pět tisíc, tak jí ho poradím. Moje máma není žádnej fotograf, Udělá si deset fotek z dovolený a občas vyfotí jejich kočky. Ale zas chce mít hezčí fotky, než její současnej (hloupej) telefon s fix focusem...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: na focení si lidi chválí pixel. já mám nexus 5x a na focení mám velkej foťák
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KEJML: aktualizace vydává Xiaomi, takže třebas Redmi 4X, ale zrovna foťáky u Xiaomi žádná sláva (za dobrého světla jsou použitelné, ale v šeru nic moc).
    KEJML
    KEJML --- ---
    Máma by chtěla taky ten dotykovej telefon, asi jedinej požadavek je, aby to "hezky fotilo" a aby "nebyl těžkej" - v tom se jí zdá v pohodě můj Nexus 5X se 136 gramy. Jinak s tím asi nebude dělat nic moc, telefonování, sms, možná se naučí na tom používat Facebook, cenově tak do 5 tisíc.

    Vyniká v týhle cenový kategorii nějakej telefon svým foťákem? Na (alespoň bezpečnostní) aktualizace v tomhle segmentu někdo nekašle? Nokia vypadá, že se o ty telefony starat chce, jak jsou na tom ostatní?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam