• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ...a btw., pouzivate tady nekdo "myphoneexplorer"? mam dva dotazy:
    1) jde nejak vyresit, aby se v myphoneexploreru prectene sms automaticky oznacily i v android telefonu jako prectene? nebo to stale nefunguje a nema reseni?
    2) nize popsany problem by mohlo resit nastaveni pro automaticke spusteni android klienta s volbou "via push command" (ze by windows program poslal push command pro spusteni klienta na androidu) - ale nikde k tomu neumim najit zadny informace, jak to funguje?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj, mám nějaký předsilvestrovský temno a neumím to vygooglovat:

    jak androidu zakázat, aby nějakou aplikaci vypínal? (používám nějakou aplikaci pro spojení s počítačem a když jsem doma, chci aby ta aplikace na pozadí běžela, automaticky se mi spustí (pozná to podle názvu wifi), ale po nějakém čase, třeba přes noc, jí android killne a ona se automaticky nespustí znova. tak bych rád nějak zajistil, aby to android nedělal).

    android 7.1, lineageos, root
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ASYMETRIC: dropsync
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    A netušíte, zda existuje zálohovací program, něco jako Fotky Google, který by vytvořil zálohu včetně adresářů, ve kterých jsou fotky uloženy v telefonu a pak je v telefonu smazal? Nefunguje to u Fotek, nejde to ani u OneDrive. Všude to smíchá fotky z různých adresářů do jedné zálohy řazené podle data. Dropbox jsem nezkoušel, protože u toho je nutné pro automatické zálohování fotek ho svázat i s počítačem. A to nechci. Díky.
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    A jde vám to i u posílání SMS? V jakémkoli programu, co jsem zkoušel, musím napsat jméno s diakritikou. Jinak mi to třeba Šťastného nenajde.
    E42
    E42 --- ---
    KEJML: Mně to jde bez diakritiky i v tom "políčku nahoře".
    KEJML
    KEJML --- ---
    SKAUT: Ha, tohle funguje dobře :) já mám ve zvyku otevřít dialer a do políčka nahoře psát normální qwerty klávesnicí psát jméno. Tam to bez diakritiky nejde, pro hledání přímo v číselníku je to v pohodě. Díky za tip!
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Google dialer nema proste problem . Verze 15.0.xxx Google Pixel s beta programem a 8.1 droidem.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Můj telefon 3.00.00 na cat s41 taky ok, to samé na Vodafone Prime 7 nebo co to je blbne
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Xiaomi dialer taky nemá problém s Č, Ř atd.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    a koukam ze jsem asi jedinej kdo nema telefon na Čápa :D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    najde mi to "Čestmíra" kdyz dam "čes" i "ces". phone verze 14.0.nakydrobny
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Muj exDialer najde Čápa a je skinovatelnej.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Tak jsem to otestoval - app Telefon v6.0 od Samsungu hledá i s háčky, čárkami i umlauty.
    KEJML
    KEJML --- ---
    BASIK: Taky jsem použil jiné jméno. Mi to v principu nefunguje ani v kontaktech. Resp u mnoha lidí to v kontaktech "funguje" díky emailu. Pokud se někdo jmenuje Čáp, je velká pravděpodobnost, že má v emailové adrese "cap", tím pádem kontakty ho najdou. Telefon ale podle mailu nehledá, takže tam to nefunguje u nikoho.
    BASIK
    BASIK --- ---
    MADCAT: No rozsiril jsem si zadani na jakykoliv prijmeni zacinajici na znak s diakritikou... a teda je prekvapivy, ze nekomu Čáp funguje na "Cap" aspon v appce kontakty. U me se nechyti.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Teď by mě zajímalo, jestli jste si všichni pro účely testování nějakýho Čápa v kontaktech vytvořili, nebo už jste ho tam měli :-) Jinak teda zatím asi favorit je true caller, vypadá celkem použitelně...
    HULIK
    HULIK --- ---
    Mám n5x verze 8.1 a v kontaktech to "cap" najde v aplikaci telefon nenajde. ;-(
    BASIK
    BASIK --- ---
    E42: Potvrzuju, ze s nastavenou cestinou to nejde. 8.1, aplikace Telefon i Kontakty aktualizovany.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    E42: No já mám CAT41 s Androidem 7.0 a taky mi to píše 3.00.00, app Telefon totiž v tomhle případě nemá žádný kód a celé to dělá app Contacts
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam