• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BASIK
    BASIK --- ---
    MADCAT: Je to normalni - bezpecnostni feature, abys ten pin nebo heslo nezapomnel :)
    FAT
    FAT --- ---
    MADCAT: Po mně když lezu do mobilbankingu. Ale já to mám tak nastavené.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MADCAT: po mně to chce jen když párkrát za sebou přiložím špatně prst
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    To je normální, že i když mám nastavený odemykání telefonu otiskem prstu, tak občas chce i gesto?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Tak mě asi jediný co stvě je to, že oficiálně N6 skončil co se týká podpory nových OS, jinak výkonější telefon aktuálně nepotřebuju.
    ANS
    ANS --- ---
    XLACHTAN: taky si tu pobrecim... za nexus 6 proste na trhu nahradu nenajdu asi :((
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    E42: jsem na tom úplně stejně :) díval jsem se jak na Pixely, tak na Essential, ale nikdy nenajdu nějaký zásadní důvod, proč dál nepoužívat N6 :D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    prý se některé nové seriály budou točit ve 2:1. každopáně je to podobné jako 16:9, kousek se dá snadno oříznout
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Mně by se líbil, ale Nexus 6 ne a ne chcípnout a vlastně mi na něm, možná kromě tiskátka na prsty, nechybí nic, co by odůvodňovalo změnu. Spíš naopak, skoro všechny potenciální náhrady z N6 by byly v něčem downgrade. A teď do toho ta divná móda displejů 2:1, když na tom člověk kouká na seriály v 16:9 a z rozměrů telefonu vadí víc délka než šířka...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Taky sem nad nim rozmýšlel za N5X, dost se libil. Ten nečekaně umřel ( deska, naštěstí reklamace ) takže jsem kupoval prvniho Pixela . Pred těmi slevami Essentialu. No žel bohu..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Essential PH1: obrovský displej, ale mobil je menší než n5x.
    Displej je hodně saturovaný a fakt brutálně velký.
    chodí to hodně rychle. Instalace všech apek, která na n5x trvá snad půl hodiny je tady asi za 2 minuty
    Bál jsem se, že titano-sklokeramické tělo bude v ruce klouzat, ale drží dobře.
    za stejnou cenu jsem mohl mít první pixel, no myslím že tohle je lepší. Jen ta USA záruka asi bude problém, snad ji nebudu potřebovat.
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jaký máš z PH-1 dojmy?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN:
    KOCOURMIKES:
    jo to je můj Essential. Je tam 8.0 beta
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RATTKIN: to jsem psal ze vim/vidim, ten screenshot 8.0 je tvuj mobil ?
    SAKALICEK: diky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOCOURMIKES: najde to v systém-aktualizace android-úroveň opravy zabezpečení

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: nějak ti čéče nerozumím

    Pixel / Nexus Security Bulletin—January 2018  |  Android Open Source Project
    https://source.android.com/security/bulletin/pixel/2018-01-01
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SAKALICEK: ja tam nic nemam prave, je to aktualizovanej andros 7.1.1.1. a neni tam zadna aktualizace dalsi v systemu. ty zaplaty jsou nejaky jeste jinde mimo system aktualizace, kde prosim presne ? z webu nic stahovat nebudu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: tak pokud si nainstaloval bezpečnostní záplatu 2018-01-01 nebo 2018-01-05 tak asi nemáš problém.
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOCOURMIKES: nevím, ale podle toho co jsme sledoval, bych se toho nebál
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HANZO: a ted odpoved. je na android 7.1.1.1 aktual zabudovan jiz patch na Meltdown a Spectre. ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam