• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: jo lenovo taky mělo pár problémů. aspoň ten software by měl být americký, aby se ty mocenský tlaky vyrovnaly
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: tak to je jasný, že hromada HW se vyrábí v číně ... já spíš narážím na tuhle kauzu https://www.svetandroida.cz/xiaomi-redmi-note-spehovani-201407/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: neříkám, že to není totalitní zrůa, která nás všechny sežere. jen trochu reality co všechno kolem nás je vyrobeno v číně - třeba 90% mobilních sítí, po kterých chodí ověřovací bankovní sms
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: tvůj mobil neobsahuje nic, vyrobeného v číně?
    a kde se dělaji elektrosoučástky do bankomatů, v Praze?

    Když by ti zmizeli peníze z účtu, banka za to ručí, takže co.
    JIMX
    JIMX --- ---
    používat bankovní appky na cinskejch mobilech ... to jste docela odvážní ... :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PISKVOR: je to bezpečnější, nikdo nemůže odpozorovat pin, ani načíst kartu tajně (když je mobil zhasnutý, NFC nereaguje)

    a na oběd, nebo platit benzín jen s mobilem v kapse, to je hodně návykové ;-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Když to srovnám s magnetickou kartou, tak asi jo, ale nějak nevidím to vylepšení proti obvyklé NFC kartě.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LBW: telefon bez NFC nebrat, android pay je bomba!
    LBW
    LBW --- ---
    E42:
    DARUMA:
    dik, koukam na to mi A1, absence nfc by mohla casem mrzet...ale zkusim si ho nekde ohmatat
    vymejslet si dale, ze bych rad max 5 palcu displej nema cenu vidim :-)
    E42
    E42 --- ---
    REFLEX: Poznámku o Gmailu nechápu, ale můžu říct, že od zrušení Google Readeru velmi spokojeně používám Inoreader.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innologica.inoreader
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    REFLEX: já používám tohle, myslím že mají i webovou verzi https://play.google.com/store/apps/details?id=it.mvilla.android.quote
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Je nejaka pouzitelna RSS ctecka? Feedly, atd. naprd. Chci to spis jako gmail :]]

    Klidne placenou
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    ANS: oh, wait 'till you see the price tag?! Mám N6P, až dosáhne svého křemíkového nebe, vrátím se k OnePlus....nebo vznikne Android One "Premium" na který je teď na trhu místo.
    ANS
    ANS --- ---
    LAUNCHER: "Oh wait" je presny haha
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ANS: Btw ja mam ted Pixel 2 XL a ano... tak nejak jsem si predstavoval, ze mohla klidne pokracovat rada Nexus... Oh wait :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nj, ale praxe - rychlost fixu, přesnost...
    ANS
    ANS --- ---
    MADCAT: snapdragon 625 podporuje vse, gps, glonass, beidou, galileo
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SAKALICEK: Co GPS? Umí i Glonass/Galileo/Beidou nebo jak se všechny ty systémy jmenujou?
    ANS
    ANS --- ---
    kdybych chtel za telefon dat max 6, tak jdu urcite do Mi A1. mam s nim osobni zkusenost a za ty penize nemam namitek, navic s "cistym" androidem

    btw nexus 6 jsem ted vymenil za one+5t a ano... tak nejak jsem si predstavoval, ze mohla klidne pokracovat rada nexus :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RATTKIN: 99% věcí funguje.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    mi a1:
    - váha; slabší foťák
    + android one; kvalita zpracování
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam