• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    PETRPEDROS: Budeš muset dohledat, něco jsem o tom nedávno četl, ale nevěnoval tomu moc pozornost, takže konkrétní modely nevím. Ale jak tak zběžně googlím, ty "beználepkové" by měly být Honory.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    případně passwordsafe je naprosto geniální a zálohuje to samo na gdrive šifrovaně. Je to krásně přehledný a čistý bez reklam.


    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reneph.passwordsafe
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    HANZO: Používám Keepass a databázi sharuji přes Dropbox.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HANZO: lastpass
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    HANZO: Jo, jasně. Import to umí snad ze všeho.
    HANZO
    HANZO --- ---
    BLACKSOURCE: a umělo to vysosat hesla uloženy v chromu?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    LAUNCHER: mas nekde ve vetsim puvodni a fake verzi? na takhle malym to nevypada uplne nejhur
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: Jo, do telefonu i do Google Photos to vzdy ulozi zvlast "fake bokeh" a puvodni verzi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LAUNCHER: No, dyť říkám - uřízl mu vršek hlavy ;) Ale ok, uznávám, že je to lepší, než co jsem z toho viděl. Drží to někde i tu nemazanou verzi?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    E42: A to je který?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    HANZO: Já používám SafeInCloud. Ve win + chrome je cudlik, který doplní jmeno a heslo. V android + chrome vyleze v notifikacich aplikace a na tu kliknes a doplní. Na androidu funguje I s otiskem prstu.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HANZO: LastPass (mám teda placenej enterprise účet)
    V Androidu 8 to funguje i jako systemová klíčenka.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HANZO: rozpočet má do 7000,-
    LAUNCHER: Pixel 2 je co se focení týče fakt pecka!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PISKVOR: "Vypadá to jako když to ožralej pytlíkuje ve fotošopu"

    Tak to ses v tom Photoshopu, kdyz se napijes, docela dobrej :-)

    Pixel 2 XL mi produkuje tohle. Nerikam ze je to nejakej zazrak, ale na cvaky decek, aby mely babicky radost, mi to docela staci.

    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Umí, no. Vypadá to jako když to ožralej pytlíkuje ve fotošopu, a zhruba něco takovýho to je: předěl mezi rozmazaným a nemazaným nejde vždycky tam, kudy by šel přirozeně.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Používáte někdo ke své spokojenosti password manager v kombinaci win+chrom a android+chrom? Potřeboval bych funkční tip. Díky.
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: proč si nevezmes honor view 10?
    E42
    E42 --- ---
    PETRPEDROS: Huawei má vždycky top model s brandingem Leica a nižší model, který má úplně stejnou optiku, jenom mu chybí příslušná nálepka. Takže ten nižší model bude přesně pro tebe.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    WELES: věřím no. Na tuhle aktualizaci jsem čekal asi 2 roky a pořád se říkalo že "už už bude":)) ...
    WELES
    WELES --- ---
    TEKKIT: Mám sony Z5 velkou. Nedávno aktualizovali appku na focení a kvalita se výrazně zvedla. Umí RAW a i defaultní automatika zvládá slušný snímky. Ale přiznám se, že moc nefotím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam