• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Hledam firewall. Ale noroot firewally mi sice fungujou, ale vypinaj se. Na xiaomi redmi 4a. Je nutne kvuli tomu rootovat tlf, aby to fungovalo nejak pricetne? Predem diky
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MA747: jake jsou pozadavky? respektive je Android jednoznacne podminkou?
    MA747
    MA747 --- ---
    ATAN: Děkuji za odpověď. N.S.TV je už bohužel nad limit majitele.
    ATAN
    ATAN --- ---
    MA747: No je to vzdy hodne o penezich. Podle me je stale nejlepsi NVIDIA SHIELD TV.
    MA747
    MA747 --- ---
    Neměl by někdo pls doporučení na Android TV Box? Měl jsem S10 Android 7.1 s Amlogic S912 Octa-Core Cortex-A53, Mali-T820 8-Core GPU, DDR4 3GB a 32GB ROM, ale zamrzl mi. Nyní se dívám po náhradě. Na předchozím mi vadilo, že to asi nebyl "plnotučný" Android TV Box, ale jen nějaká dotyková verze Androidu (podle toho vypadala ergonomie ovládání) a to, že některé věci nebyly úplně dotažené (např. kostičkování youtube videí). Díky moc.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    MATEJCIK: ha, tak dá se kliknout na tužtičku a pak si člověk může vybrat.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    MATEJCIK: ...ale to taky vypadá že to vybírá všechno najednou. chm.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PETRPEDROS: Google zprávy to mají tak.
    asi Google nechce aby se to používalo. nejdřív to vyndal z Hangouts, a teď tohle
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WELES: ťukám jako blázen a nic. Musím si to vždy zkopírovat vložit jako celý text když píšu a pak si to můžu vybrat... Prostě o x kroků zbytečně navíc. :(
    WELES
    WELES --- ---
    PETRPEDROS: Zkus dvojťuk, případně tříťuk, čtyřťuk.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DR_K: No já jsem právě když jsem třeba v sms dostal telefon nebo nějaký číslo stačilo si vybrat jen ten text který potřebuješ a teď mi to prostě zaboha nejde. :( Asi za to může asus krom toho že už přestal dělat přehrávače hudby a musím používat hudba google...
    DR_K
    DR_K --- ---
    PETRPEDROS: obavam se, ze to ma kazda app jinak. sice mam stary android (nejaka 6ka), ale v messengeru/hangouts/vetsine mi to nabidne vyber textu. v nativnich zpravach mi to nabidne pouze zkopirovat celou zpravu...
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: ano, tak jsem to myslel. na mým A 8.0 s nadstavbou Emui teda stačí podržet prst, kliknout na tři tečky a vybrat "Vybrat text"
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    HANZO: No, ale ty posuvníky na výběr textu se mi tam neobjeví.
    HANZO
    HANZO --- ---
    PETRPEDROS: myslím, že tlapkáš správně
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, ještě bojuji s tím novým androidem v jedné věci. A to je když jsem u starého systému držel na textu v sms třeba nebo wa nebo mesengeru prstík na zprávě od někoho zobrazili se mi ty dva posuvníky a mohl jsem si zkopírovat text který jsem si sám vybral. Teď když tam držím prstík tak mi to nabídne jen kopírovat celou zprávu. Nevíte někdo jak na to třeba tlapkám špatně.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Nějakej tip prosím pro obnovu souborů po factory resetu (internal storage)? Myslel jsem, že to oděšlo před FR na Disk a ono nic..
    Potřebuju jenom jeden soubor. Díky :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    HANZO: aha, dik za pripomenuti, nechal sem se zmast. Moc casto tam nenakupuju. Vyjimecne sem udelal impulzivni nakup a podrobnejc sem zkoumal az pozdejc s tim, ze vratit muzu vzdycky;]
    HANZO
    HANZO --- ---
    PUNKREASS: těm kecům o tom, že to zakoupilo X zákazníků věříš? :O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam