• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    k těm android wear (btw je tu samostatné fórum, které ještě není úplně mrtvé)
    fungujou vám Android wear hodinky? vydrží stoprocentně celý den, vždycky jsou spojené pokud je telefon v dosahu, pokud se odejde z dosahu, sami se ihned připojí když se zařízení přiblíží a hlavně notifikace vždycky přijdou a to ihned?
    Já jsem měl Asusy a tam ani jedno neplatí.

    Máme s manželkou dlouhodobě pebble a tam sice nemají tolik funkcí, ale jsou velice spolehlivé. Hodinky vibrujou dřív, než se ozve pípnutí notifikace z telefonu. Nestalo se mi že by byl problém se spojením, takže mě to zajímá.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Nové bych teď asi nekupoval, spiš se podíval po bazarových, třeba ty Ticwatch E se dají sehnat za cca 2000,- - ma vyzkoušení super, a pak počkat do dalšiho roku, až budou novinky s novým chipsetem, ale podle mě bude potřeba počítat s vyšší cenou, než co stojí běžně nové dnes.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Nebo chvilku počkat na Skagen Falster 2 nebo Casio WSD-F30. Taky mám zálusk na TicWatch Pro, ale potřeboval bych vidět, jak budou na mé pidiruce obrovské :-).
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: Ticwatch S nebo Ticwatch Pro za rozumnej peníz WearOS
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tipy na pekny smartwatch s androidem, byl by?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Hledám řešení pro následující problém. Po městě většinou chodím s drátovým handsfree (sluchátka s mikrofonem) a poslouchám hudbu. Když mi někdo zavolá, stisknu tlačítko na sluchátkách a hovořím. Tím se odemkne v kapse mobil, díky čemuž pak například dojde k neúmyslnému položení či pozdržení hovoru.

    Je nějaký způsob, jak donutit telefon, aby se neodemkl při přijetí hovoru přes handsfree, nebo nějaký jiný lék na tuhle situaci?
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    SMOKY: diky. Jop funguje
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEXXA: Proč hype 6T?

    6T vyjde ~ v listopadu a podstatné info je známo - malý notch viz OPPO R17 PRO, nová kamerka, vylepšený Dash charging. Není mi jasné a nevšiml jsem si, že by na 6T někdo něco hypoval :-)

    Spíš jsem teda zaznamenal hype Xiaomi Poco F1 a hejt na velký notch na Pixel 3 XL :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LAUNCHER: ja jsem spis zvedavej na ten hype okolo 6t
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Pixel 2 XL je na reklamaci v Alze.

    Začal se mi sám vypínat během nabíjení. Dělal to na více nabíječkách, nejvíce nepříjemné to bylo jaksi v autě.

    Tak možná bude něco pravda na té problémovosti tohoto Pixelu.

    Škoda že ten problém nepočkal až na dobu kdy budu mít Pixel 3 XL, ale co už, alespoň vyzkouším i hračku od jiné značky - na zkoušku mám OnePlus 6.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LYNCH: Na OnePlus 6 mi to jde stejně jako píše ID SMOKY.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LYNCH: V Samsungu mi jde v kontaktech vybrat N kontaktů a pak je sdílet jako .vcf, možná by to mělo u každýho androidu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LYNCH: jako...vcs jako standard to umi. ale naposledy jsem to videl nekdy v dobe ericssonu k750
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Prosim vas. Potreboval bych poslat kamaradovi cca 10 kontaktu. Jde vytvorit nejaka vetsi vizitka? Diky
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Musím ještě říci že poslední jsem měl ASUS zenfone 3 zoom po slevě na alza za 4999,- nyní jsem pořídil asus zenfone 5 10 000,- až na displej a NFC jsou telefony úplně totožné. Škoda že mi zoom upadl...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tady u toho telefonu ta cena lítá ze dne na den. Ráno 10 odpoledne 15 teď zase 10. Až jsem si z toho koupil zase ASUS...

    https://www.czc.cz/huawei-nova-3-128gb-iris-purple/241476/produkt
    E42
    E42 --- ---
    Tohle může být při rozumné ceně super:
    LG G7 One announced: Android One flagship with solid specs and ‘exceptional’ price - The Verge
    https://www.theverge.com/...8/8/28/17790130/lg-g7-one-fit-announced-specs-features-software-ifa-2018
    E42
    E42 --- ---
    Známe české ceny supervýhodného Xiaomi Poco F1. Lákavé, ale v zahraničí je ještě levnější – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...f1-lakave-ale-v-zahranici-je-jeste-levnejsi/sc-3-a-1342745/default.aspx
    Hezký, ale absence NFC je neodpustitelná. Kdo zkusil Google Pay, nechce jinak.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    DRAGON: stačí se zeptat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam