• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ATAN
    ATAN --- ---
    LIBORNSR: jedu na 7.1 z xda a je to nebe a dudy. U orea je xposed zatim beta, takze cekam.
    E42
    E42 --- ---
    ZVIRATKO: Vůbec jsem ten článek nečetl, ale u titulku jsem si vzpomněl na tvůj problém, tak třeba tam bude něco užitečnýho.
    Xiaomi's Anti-Rollback Explained: How to avoid bricking your phone
    https://www.xda-developers.com/xiaomi-anti-rollback-protection-brick-phone/
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj zlepší se rychlost telefon při přechodu na custom ROM Oreo 8.1 u telefonu LG g2? Btw telefon již není dlouho dobu oficiálně aktualizován a současná verze systému je 5.0.2
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Pouzival jsem nejaky cas Moto 360 a pak jsem zacal pouzivat Fitbit, ktery mi vyhovuje mnohem vic (Moto 360 -> Charge 2 -> Versa -> predobjednavka na Charge 3).

    Chci mit neco s tepovkou, hlidanim spanku, budik s vibracema na zapesti, vodeodolnosti, minimalni vahou a velikosti.

    Vstavam vetsinou pred budikem a nepotrebuji, aby mi zacal jecet budik na mobilu, kdyz jsem ve sprse.

    Vodeodolnost - kdyz nemuzu proste jit s naramkem do sprchy, tak se spini.

    K tomu vsemu nejsem hodinkovy typ, takze cim mensi a lehci to je, tim jsem spokojenejsi (vyzkousel jsem si zejmena u Versa, ktera je na me moc velka a tudiz mam objednany Charge 3).

    U Fitbitu jsou teda neskutecne otravne ty jejich dementni nestandardni nabijecky. Predstavoval bych si v 2018, ze to bude resit wireless charging.

    Vydrz je super, nabijim v PO a ve CT v praci, vzdycky mi zbyva dost baterky.

    Ostatni neposoudim, protoze to nevyuzivam. Notifikace mi nepipaji ani na mobilu ani na hodinkach, pokud je neco urgent, tak at mi lidi laskave zavolaji. Pokud to neni urgent, ctu filtrovanou postu na dospelych monitorech a travim praci spoustu casu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    podle google není auto download podcastů potřeba, protože každý má přece tolik dat, že se to dá v pohodě streamovat #JSEMNEOMEZENEJ
    TWARR
    TWARR --- ---
    LEFTY: castbox. Google podcast vypadá fajn, ale je to total osekany.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: google má nový podcasts, ale nemá to auto download. Já používám Podcast Addict.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RATTKIN: K debatě o Android Smart Watch: https://gizmodo.com/snapdragon-wear-3100-arrives-to-give-wear-os-watches-a-1828939107

    Qualcomm claiming Snapdragon Wear 3100 offers 4 to 12 hours of additional active use when compared to Snapdragon Wear 2100, with total battery life increasing by as much as 1.5 to 2.5 days (depending on the size of the battery, of course).
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Poradite podcastovou appku? Nejde mi o nejake recommendations, suggestions a discovery. Chci poslouchat nekolik oblibenych podcastu, ktere jsou na ruznych zdrojovychnplatformach - mixcloud, soundcloud, player.fm... dik
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TOOMIX: takze Developer ROM asi neni potreba, dobry vedet ale pro me uz je pozde. Me hlavne nesel ani ten nejnovejsi tool protoze hlasil nejakej nesmysl o "account area" (asi ze nejsem cinan), starsi jsem zkousel az po resetu a ted musim 30 dni pockat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TOOMIX: a kdys to delal? oni to totiz porad meni. Ted kdyz chces odemknout bootloader tak musis
    1) nainstalovat developer rom
    2) zapnout OEM unlock
    3) nainstalovat jejich appku co to ve fastboot modu odemkne

    (aspon takhle to maj na webu)
    tu lhutu 718 hodin se nikde nedoctes (doctes se 72 hodin, 718 je to evidentne jen kratkou dobu - par dni). Taky je mozny ze developer rom instalovat nemusis (osobne mi nedava smysl proc by to melo byt potreba).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZVIRATKO: Aha, tak až sem jsem na Redmi Note 5 nedošel. Odemknul jsem bootloader, nainstaloval twrp, nainstaoval rom z miuios.cz a hotovo. Developer rom jsem nedával.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    TOOMIX: zadny nebylo, to uz pak zamknout snad ani nejde. For je v tom ze ten telefon mam nekolik mesicu, vcetne sparovani s tim jejich kontem/cloudem, ale instalaci developer rom jsem to sparovani musel udelat znova, cimz se resetnul timer... a ten byl donedavna 72 hodin, jenze ted je 718 hodin.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    A první odemknutí bootloaderu bylo hned?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Vcera jsem chtel odemknout Redmi 5 Pro, prvni zadrhel ze nemam Developer ROM - okej, tak jsem ji nainstaloval. Tim se ovsem resetnul timer pro odemknuti bootloaderu takze ted budu cekat 30 dni.
    Jako wtf, tim u me fakt skoncili.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PISKVOR: DATEL: divný, MIUI to umí od verze 5 (z roku 2013), o důvod víc, proč nechtít čistej android
    DATEL
    DATEL --- ---
    TOOMIX: ve standardním nastavení aplikace jde zakázat mobilní data, ale jen pro případ, kdy je aplikace na pozadí
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOOMIX: Ne. (Kdysi na to byla permission, ale kolem 4.0 se Google rozhodl, že to prostě musí povolit pro každou appku a nazdar.)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    To standardní Android pořád neumí zakázat data konkrétním aplikacím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam