• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DATEL
    DATEL --- ---
    E42: hm, tak jsem to nainstaloval v tom září na zkoušku k sobě na telefon, celkem to bylo to co jsem hledal. Dneska to chci nainstalovat na jiný mobil, a aplikace už není ve storu :( Ono teda Google měl teď nějaké nové podmínky, které když vývojář nesplní, tak jde aplikace pryč, a ta aplikace asi byla mrtvá. Škoda, jdu hledat dál, to VLC mi na audio úplně nevyhovovalo, ale když nenajdu nic jiného, asi u něj zkončím.
    DATEL
    DATEL --- ---
    TOOMIX: hm, VLC ksem kdysi zkoušel, ale asi jen na video a nějak to blblo, nicméně zkusím na audio, díky za tip
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DATEL: VLC
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, máte někdo tip na audio přehrávač, který umí v pohodě přehrávat z lokální NAS? Ideálně aby si zapamatoval spojení, abych to nemusel nastavovat pořád. Všechno co jsem prošel umí akorát přímo z telefonu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    vím že to sem úplně nepatří, ale nevíte někdo jak se pro boha živýho v aplikaci whatsapp udělá, aby měla skupinová konverzace speciální tapetu? . Čili ne všechny konverzace, ale jedna konkrétní. Nemůžu na to přijít a asi s tím za chvíli seknu o zem!

    díky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Kdyz ten telefon zaplatis trebas dvakrat, protoze Ti pri metrovem padu po par mesicich praskne jak telefony z dob GG3 (tedy leden 2013), tak mi cena toho telefonu opravdu neprijde vyhodna, z zadne mozne strany :-)

    K tomu ta nepritomnost NFC a LCD display s osklivym screen bleed.
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: No to bych za ty prachy řešil asi jako poslední .)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Uff, navic to ma jen Gorilla Glass 3, oproti aktualni v5 a nastupujici v6.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Heh a ja si říkal jakej jsem to idiot že si nevybavuju zapnutí save režimu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Google remotely activated battery saving mode on multiple people's phones today
    Google remotely activated battery saving mode on multiple people's phones today | Hacker News
    https://news.ycombinator.com/item?id=17984576
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Pokud by to někoho zajímalo, Apex Launcher Pro je teď, zdá se, zadarmo - stačí v neplacené verzi zaškrtnout "aktivovat Pro" (pro mě teda v Pro verzi až zas tak nic úžasného není).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic to zobrazí, ale neřekne
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic když si jel moc rychle do zatáčky, uměl pípnout. docela to fungovalo
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic to uměl zobrazit spolu s rychlostí bezpečnou pro průjezd, ale jestli se to dalo hlásit nevím, už ho nějakou dobu nepoužívám.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Existuje nejaka mapova/navigacni aplikace, ktera umi zobrazovat nebo jeste lepe i hlasit nasledujici zatacky/topografii trasy, ne pouze nasledujici odbocky? Tj. napriklad ze za 100 metru bude 45stupnova zatacka vpravo. Obdobne, jako navigacni poznamky pri rally.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    ATAN: super dekuju za odpověď. Ještě nikdy jsem root nedělal. Snad to bude v pohodě
    ATAN
    ATAN --- ---
    LIBORNSR: jedu na 7.1 z xda a je to nebe a dudy. U orea je xposed zatim beta, takze cekam.
    E42
    E42 --- ---
    ZVIRATKO: Vůbec jsem ten článek nečetl, ale u titulku jsem si vzpomněl na tvůj problém, tak třeba tam bude něco užitečnýho.
    Xiaomi's Anti-Rollback Explained: How to avoid bricking your phone
    https://www.xda-developers.com/xiaomi-anti-rollback-protection-brick-phone/
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj zlepší se rychlost telefon při přechodu na custom ROM Oreo 8.1 u telefonu LG g2? Btw telefon již není dlouho dobu oficiálně aktualizován a současná verze systému je 5.0.2
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Pouzival jsem nejaky cas Moto 360 a pak jsem zacal pouzivat Fitbit, ktery mi vyhovuje mnohem vic (Moto 360 -> Charge 2 -> Versa -> predobjednavka na Charge 3).

    Chci mit neco s tepovkou, hlidanim spanku, budik s vibracema na zapesti, vodeodolnosti, minimalni vahou a velikosti.

    Vstavam vetsinou pred budikem a nepotrebuji, aby mi zacal jecet budik na mobilu, kdyz jsem ve sprse.

    Vodeodolnost - kdyz nemuzu proste jit s naramkem do sprchy, tak se spini.

    K tomu vsemu nejsem hodinkovy typ, takze cim mensi a lehci to je, tim jsem spokojenejsi (vyzkousel jsem si zejmena u Versa, ktera je na me moc velka a tudiz mam objednany Charge 3).

    U Fitbitu jsou teda neskutecne otravne ty jejich dementni nestandardni nabijecky. Predstavoval bych si v 2018, ze to bude resit wireless charging.

    Vydrz je super, nabijim v PO a ve CT v praci, vzdycky mi zbyva dost baterky.

    Ostatni neposoudim, protoze to nevyuzivam. Notifikace mi nepipaji ani na mobilu ani na hodinkach, pokud je neco urgent, tak at mi lidi laskave zavolaji. Pokud to neni urgent, ctu filtrovanou postu na dospelych monitorech a travim praci spoustu casu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam