• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: E42:

    GG3 ma cca 40pct sanci prezit pad z 1 m na tvrdy povrch.

    GG5 ma cca 80pct sanci prezit pad z 1.6 m na tvrdy povrch.

    Nejsem dost bohaty na kupovani telefonu s levnymi skly...

    (to minus nemas ode mne)
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: Tak s ním netřískej o zem :)
    Ale Nexus 6 s GG3 mi jednou spadl na zem fakt ošklivě a bez ztráty květinky. Myslím, že je mnohem důležitější, jak a na co telefon zrovna spadne, než jsou verzi Gorily má.
    Chybějící NFC je ovšem pro spoustu lidí (včetně mě) dealbreaker, o tom žádná.
    DATEL
    DATEL --- ---
    TOOMIX: hm, VLC ksem kdysi zkoušel, ale asi jen na video a nějak to blblo, nicméně zkusím na audio, díky za tip
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DATEL: VLC
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, máte někdo tip na audio přehrávač, který umí v pohodě přehrávat z lokální NAS? Ideálně aby si zapamatoval spojení, abych to nemusel nastavovat pořád. Všechno co jsem prošel umí akorát přímo z telefonu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    vím že to sem úplně nepatří, ale nevíte někdo jak se pro boha živýho v aplikaci whatsapp udělá, aby měla skupinová konverzace speciální tapetu? . Čili ne všechny konverzace, ale jedna konkrétní. Nemůžu na to přijít a asi s tím za chvíli seknu o zem!

    díky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Kdyz ten telefon zaplatis trebas dvakrat, protoze Ti pri metrovem padu po par mesicich praskne jak telefony z dob GG3 (tedy leden 2013), tak mi cena toho telefonu opravdu neprijde vyhodna, z zadne mozne strany :-)

    K tomu ta nepritomnost NFC a LCD display s osklivym screen bleed.
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: No to bych za ty prachy řešil asi jako poslední .)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Uff, navic to ma jen Gorilla Glass 3, oproti aktualni v5 a nastupujici v6.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Heh a ja si říkal jakej jsem to idiot že si nevybavuju zapnutí save režimu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Google remotely activated battery saving mode on multiple people's phones today
    Google remotely activated battery saving mode on multiple people's phones today | Hacker News
    https://news.ycombinator.com/item?id=17984576
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Pokud by to někoho zajímalo, Apex Launcher Pro je teď, zdá se, zadarmo - stačí v neplacené verzi zaškrtnout "aktivovat Pro" (pro mě teda v Pro verzi až zas tak nic úžasného není).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic to zobrazí, ale neřekne
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic když si jel moc rychle do zatáčky, uměl pípnout. docela to fungovalo
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    GHOSTSTALKER: Sygic to uměl zobrazit spolu s rychlostí bezpečnou pro průjezd, ale jestli se to dalo hlásit nevím, už ho nějakou dobu nepoužívám.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Existuje nejaka mapova/navigacni aplikace, ktera umi zobrazovat nebo jeste lepe i hlasit nasledujici zatacky/topografii trasy, ne pouze nasledujici odbocky? Tj. napriklad ze za 100 metru bude 45stupnova zatacka vpravo. Obdobne, jako navigacni poznamky pri rally.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    ATAN: super dekuju za odpověď. Ještě nikdy jsem root nedělal. Snad to bude v pohodě
    ATAN
    ATAN --- ---
    LIBORNSR: jedu na 7.1 z xda a je to nebe a dudy. U orea je xposed zatim beta, takze cekam.
    E42
    E42 --- ---
    ZVIRATKO: Vůbec jsem ten článek nečetl, ale u titulku jsem si vzpomněl na tvůj problém, tak třeba tam bude něco užitečnýho.
    Xiaomi's Anti-Rollback Explained: How to avoid bricking your phone
    https://www.xda-developers.com/xiaomi-anti-rollback-protection-brick-phone/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam