• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    ok, díky.

    Ještě se zeptám na jednu věc - jak je to s nutností mít na androidu nějakej antivir (např. Avira pro Android apod)?
    Přecházím po xletech na Android z Windows Phone, kde jsem nic takovýho řešit nemusel a tak se chci jen ujistit, jestli ho skutečně ne/potřebuju.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Tu HD jsem nadhodil jen díky té akci, nijak jsem ji do hloubky neřešil. Na 99% všeho co fotím mobilem jde přes googli appku ( Pixel ). Pokud potřebuji alternativu tak mám ProShot ( s tou jsem spokojen pro daný účel ). Na ty momentky / poznámky to všechno stačí. Na pořádný fotky to stejně není.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Mně vždycky cizí aplikace vyšly hůř než ta vestavěná. Zejména u videa, ale fotky na tom nejsou o mnoho lépe. Ono je to celkem logické, hned ze dvou důvodů. Jednak API v Androidu stojí za vyližprdel, takže se na tom blbě cokoli kloudného staví. Druhý je ten, že dneska má prakticky každý telefon nějakou specialitku. Buď je to více čoček (který mohou sloužit zoomu, ostření, kresbě, hloubce ostrosti, nebo tomu, co si zrovna výrobce vymyslel), nebo nějaký proprietární AI chip, vícebarevné přisvětlovací LEDky, nebo prostě obyčejný ostřící laser, což umí obsloužit jedině appka od výrobce.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    DRAGON: tady je.
    Ještě se zeptám - co Open Camera? Párkrát se tady zmiňovala.

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PUNKREASS: Používám. Jinak, na poznámky je appka na focení fotoaparát.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Nejsem zadnej fotograf, ale par foto appek sem prozkousel kvuli manzelce, tak jeste trochu seriozni prispevek:) Sam sem si na obcasny pouziti nechal se stock appkou jeste tuhle open cameru: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PSYSBEE: nahod nejakej obrazek, jak to vypada :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Já mám právě čerstvě foun s čistým Androidem (Nokia 6.1 Plus, A 9.0 Pie ) a ta fotoapp, co tam je (jestli je to od Google nebo Nokie fakt ted netuším), mi na první vyzkoušení moc neseděla ovládáním..
    Ale jestli ty obecný appky nemá moc smysl instalovat, tak si holt budu muset zvyknout, kvalita obrazu především..
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: tipnul bych si, že je to proto, že výrobce vždycky přesně nejlíp ví, jakej tam má senzor a vyladí tu appku přesně na něj ... což obecná appka nikdy nemůže dokázat ...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: vsak v pohode. Kdybych mel sam doporucit nejlepsi fotak, tak nejspis tenhle.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: to neber pls jako kritiku na tebe. Ja jen ze je to dost zajimavy, ze appka za kilo foti tak strasne.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: mam to taky tak. Jenom sem si vzpomnel, ze sem to dneska zahlid v AppSales, to je cely.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    viz treba tohle (ta hnusnejsi je z HD Camera Pro, ta lepsi je z Camera app)
    neupravovano, jen oriznuto na 1000px



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: sem to ted zkusil porovnat s moji stock appkou, to se vubec neda srovnat, ten vystup, stock appka ma mnohem vetsi expozicni pruznost a ma jiny barvy (ktery v HD Camera Pro mam nastaveno na awb).
    S timhle sem se setkal skoro u vsech znacek, ze ta stock appka je vzdycky lepsi (xperie samsungy, lg...)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    SKAUT: HD Camera Pro je ted mimochodem na dva dny zadarmo.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PSYSBEE: ProShot, FV-5, HD Camera Pro
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    doporučí někdo nějakou kvalitní aplikaci na fotografování? Díky moc
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Zkoušel jsem to nedávno neúspěšně, ale už se ví cena, tak se zeptám znovu:
    Redmi Note 7 4/64 GB bude stát cca 6500 Kč.
    Jaké jsou v této cenové hladině alternativy, které bych měl zvážit? Protože mi přijde, že cenu trošku přepálili.
    Líbí se mi, že má audio jack, slot na paměťovou kartu, velkou baterku, notifikační diodu a částečnou voděodolnost. Rád si ale nechám dopočit nějaké konkurenty ke zvážení
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    JOHNY_G: Funguje, jak vino.ockrat dekuji. Akorat nejak neumim spravne nahrat video na ytb, ale to uz je zase jiny pribeh.

    Blocktronics 2019 Calemdar ve vlastnim prohlizeci psanem v C, spoustenem v Termuxu.

    Blocktronics Calendar 2019
    http://www.youtube.com/watch?v=I0yqYIUWrpg

    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    GIOMIKY: Někteří klienti na to používají Mobizen. Já pěkně adb shell screenrecord :-D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam