• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DATEL
    DATEL --- ---
    DRAGON: jo, jasne, asi me zmatlo, ze to je v systemu jako vychozi aplikace pro vani, ale jinak mam dojem, ze to je taky jen overlay pres telefonni aplikaci, ale ruku do ohne za to ted nedam, nechce se mi to odinstalovavat, abych se podival, jestli prichozi hovor vypada stejne i bez nic, ale myslim si, ze ano.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DATEL: no pta se to na nejaky overlay prava, tak sem predpokladal, ze to bude umet pri zazvoneni neco zobrazit....
    DATEL
    DATEL --- ---
    DRAGON: no, zalezi, jal to myslis, na odchozi volani muzes pouzit co chces, ale jinak ta chobotnice musi byt vybrana jako defaultni na prichozi, bez toho si myslim ze nebude fungovat zadna podobna aplikace. Nicmene ja mam cisty Android a prichozi hovory jsou v pohode.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DATEL: jeste nez to nainstaluju: musim pres to pak volat nebo to umi oznamovat nebezpeci i kdyz na volani pouzivam stock Call appku samsungu?
    DATEL
    DATEL --- ---
    CERMINEK: ja pouzivam Muzu to zvednout? (zelena chobotnice) a spokojenost. Mam dojem, ze uz mi skoro ani nikdo z tech opruzaku neva, kdyz jsem to prestal zvedat po shlednuti "recenzi" daneho cisla, kdyz mi volalo :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to uz imho u dnesnich mobilu neni nutne resit, kdyz se nabije, tak se odpoji a jede to na kabel, dokud ho nevypojis ergo baterie se nenici
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem, poslední dobou se mi množí nevyžádané telefonáty. Většina těch čísel je už někde reportovaná, ale kvůli zákazníkům musím cizí čísla zvedat. Máte odzkoušenou nějakou appku, která volající číslo proklepne?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LOVE_DALI: nj ale to se nedá nadefinovat jako odpověď do ankety:))
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TEKKIT: Tady to mám tak něco mezi první a druhou odpovědí. Když začně řvát (P9 Lite - cca 10%) tak ho ještě nechám a nabíjím, tak se mi pak zachce. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---

    Nabíjím

    48 hlasy od 48 respondentů
    • 6.2% / 3 hlasy
    • 6.2% / 3 hlasy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---

    mobilní telefon dávám v ideálním případě/nejčastěji nabíjet

    43 hlasy od 43 respondentů
    • 2.3% / 1 hlas
    • 14.0% / 6 hlasů
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    B3DA: prave ze ne.. A pritom jsem s kose nic nemazal
    B3DA
    B3DA --- ---
    LYNCH: tady nejsou?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    LYNCH: Příště nemazat fotky ručně, ale v google photoes appce najít možnost "uvolnit paměť". To smaže fotky ve foťáku, ale v cloudu je nechá.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: já jsem našel na whatsapu všechny co byly na hangoutu + plno dalších známých. ale je to fakebook, no
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    HOUMLES: okej
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Však jsem psal, že Hangouts budou končit
    Já zatím testuju Telegram. WhatsApp má u mě velké mínus kvůli Facebooku. Dám mu šanci v případě, že Telegram zklame
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LYNCH: pokud tomu nerozumis a chces zachranit co nejvic fotek, tak to predej nekomu kdo to zvladne.
    cim vic si s tim telefonem budes hrat (rozumej instalovat ruzny apky a zkouset vsecko mozny ziskat ty fotky zpatky) tak min tech fotek pujde vytahnout...
    nejlepsi reseni je dumpnout z recovery celou data partition a tu pak nekde v pc pripojit a projet nejakym kvalitnim recovery softwarem.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Prosiim. Vymazal jsem si fotky z mobilu kvuli nedostatku pameti s tim ze jsou ulozene v google fotkách takze o ne neprijdu. Bohuzel jsem o ne prisel. Divny je ze i fotky které sem mazal pred mesicem tam byli ale timhle poslednim smazanim jsem prisel uplne o vsechno. Zkousel jsem i aplikace na v hledaní a obnoveni vymatanych fotek. Najde je to ale misto 3mega maji 25kb..?? Nevits nekdo jak se k nim dostat?
    Diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: mám pocit že Hangouts bude zabit, což je divný když Google ukončil žhavou novinku allo.
    já převádím rodinu na WhatsApp
    JIMX
    JIMX --- ---
    Viber/WhatsApp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam