• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: 2d videa umi docela dost VR prehravacu, treba tenhle..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MAKROUSEK:
    mel jsem na mysli situaci, kdy mam lokalni video nebo "cistej" http stream.

    nepotrebuju prehravat 3d veci ale prave 2d veci ve 3d device.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAINBOF: Youtube treba. Nebo jakykoli 3D prehravac.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda jaky android prehravac umi rozhodit obraz videa pro cardboard ?
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    JEREMIUS: zkus Signal
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RESCAPE: Dá. Ale vážně chceš nepřetržitě skenovat okolní wifi a vybíjet baterku? Bez toho to totiž nejde. A když máš automatické přihlašování, tak se bude snažit na každou přihlásit.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Používám na mobilu službu UPC wifi Free, dá se nějak nastavit - případně nějaká aplikace, která mě upozorní když se budu vyskytovat v dosahu této wifi sítě ? (zvuk, vibrace atd)

    Díky
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PSYSBEE: Ne neni to normální. Možná špatnej kabel, bordel v konektoru? Nebo možná nějaká nekompatibilita?
    E42
    E42 --- ---
    E42: Á než jsem to dopsal, tak je vyprodali. Ale vyplatí se to sledovat, můžou se teoreticky znovu objevit.
    E42
    E42 --- ---
    Asi první možnost jak u nás bez čekání koupit Xiaomi Mi 9, a to rovnou 128GB verzi za oficiální cenu 64GB, akorát rozbalenou. Pokud se na něj někdo chystáte (divil bych se, kdyby ne) a spěcháte, je to myslím velmi dobrá nabídka.

    https://www.alza.cz/xiaomi-mi-9-lte-128gb-cerna-levne-d5576422.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: zkusim, mel sem typ notifikace nastaveno na Sound and Popup, tak sem to dal na Silent and Minimized, tak uvidim za 36 minut :)
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: nestačí snížit té notifikaci prioritu? "ticho a minimalizovaná" tam sice pořád bude, ale nedá ikonku na lištu, zabere míň místa a bude na konci seznamu.
    jsem teďka na S8 jak blb hledal, kde to je, protože vím že jsem to kdysi vypnul a teďka na Pie se mi to neukazuje - ale je právě možný, že se to ukazuje, akorát jak je to minimalizovaný tak o tom nevím
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    dotaz - je normalní, že mi telefon při nabíjení Quick Charge 3.0 nabíječkou, každou chvíli zařve, že se znova začal nabíjet?
    (Co sem pochopil z Accu Battery, tak to rychlonabíjení funguje na principu řízených přerušovaných silných impulzů, nicméně je to otravný a po pár minutách kdy telefon na mě co chvíli zařval, že se začal nabíjet, jsem to radši přepojil a nabil klasicky)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DRAGON: na čistým Androidu nic takovýho není, nějakej Samsung výmysl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: samsung
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: to není čistý android? u mě ikonky vypadají trochu jinak. takovou notifikaci jak ty nemám
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Chjo, asi zase něco změnili :-(. Já takhle na osmičce vypnul to otravné upozornění na foreground services.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: nejde, nedovoluje to vypnout na systemovy veci notifikace
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Podržet prst a vypnout danou kategorii/kanál? Nemám Pie, jen předpokládám.
    SPM
    SPM --- ---
    Tak pokračování příběhu s vypáleným displayem. Summary dosud: na Galaxy Note8 se mi vypálila navigace do displaye, asi po 2 nebo 3 měsících, co ten telefon byl nový. Nějakou dobu jsem to neřešil, pač na funkčnost to nemělo vliv, ale když jsem to teď po upgradu na Pie celý rozházel, tak jsem to donesl konečně na reklamaci. Dnes jsem si to vyzvednul opravené, takže ani ne po týdnu. To byly ty dobré zprávy, pak už to začne být horší :-) Opravu provedli rekalibrací displaye, tedy ne výměnou. Takže to není úplně 100%. Tedy, ten display vypadá fakt o hodně líp, než předtím, ale když tam dám něco bílého a pořádně se dívám, tak ty artefakty stále najdu. Co mě ale vytočilo úplně je to vyjádření servisu, kdy se tam ohánějí tím, že to rozhodně není záruční oprava, že je to běžné opotřebení a že to opravili jenom z dobré vůle a příště že to bude plně hrazené. Nic, jdu napsat na oficiální zastoupení, jestli podle jejich stanoviska je také v pořádku, že se display na nejdražším telefonu v nabídce po 3 měsících běžně opotřebuje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tuší někdo, jak v androidu 9 dát tuhle notifikaci pryč? Dokud má člověk zapojenej telefon do nabíjení, tak se klasicky přes "clear" zrušit nedá, pouze jí ve vlastnostech vypnout na 2 hodiny max. Pak se objeví zas.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam